Os 6622 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.10 | ||||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.12 | 5.12 | ||
Stružnice | 5.17 | 5.18 | |||
Horní Police | 5.22 | 5.22 | |||
Žandov | x | 5.24 | 5.24 | ||
Starý Šachov | x | 5.26 | 5.26 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 5.31 | 5.32 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 5.37 | 5.38 | |||
Malá Veleň | x | 5.41 | 5.41 | ||
Březiny u Děčína | x | 5.44 | 5.44 | ||
Děčín východ | 5.49 | 5.50 | |||
Děčín hlavní nádraží | 5.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci