Os 6616 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.40 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 20.45 | 20.46 | |||
Ostašov | x | 20.48 | 20.48 | ||
Karlov pod Ještědem | 20.52 | 20.52 | |||
Kryštofovo Údolí | x | 20.56 | 20.56 | ||
Novina | x | 20.58 | 20.58 | ||
Křižany | 21.03 | 21.14 | |||
Zdislava | x | 21.19 | 21.19 | ||
Rynoltice | x | 21.24 | 21.24 | ||
Lvová | x | 21.28 | 21.28 | ||
Jablonné v Podještědí | 21.32 | 21.32 | |||
Velký Valtinov | x | 21.36 | 21.36 | ||
Brniště | 21.40 | 21.40 | |||
Velký Grunov | x | 21.42 | 21.42 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 21.45 | 21.45 | ||
Mimoň | 21.50 | 21.51 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 21.58 | 21.58 | ||
Zákupy | 22.00 | 22.00 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 22.02 | 22.02 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.09 | 22.25 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 22.27 | 22.27 | ||
Stružnice | 22.32 | 22.33 | |||
Horní Police | 22.37 | 22.37 | |||
Žandov | x | 22.39 | 22.39 | ||
Starý Šachov | x | 22.41 | 22.41 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 22.46 | 22.46 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 22.51 | 22.55 | |||
Malá Veleň | x | 22.58 | 22.58 | ||
Březiny u Děčína | x | 23.01 | 23.01 | ||
Děčín východ | 23.05 | 23.06 | |||
Děčín hlavní nádraží | 23.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci