Náchod
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
4:24 | 15400 | Trutnov hl.n. (5:28) | 1 | nejede 25., 26.XII., 1.I., Ą¦ v W vozy 1. a 2. třídy, ~ v W , ^ v W , c v W | |||
4:40 | 15201 | Letohrad (6:31) | 1 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:43 | 5160 | Meziměstí (5:25) | 2 / 2 | jede v W | |||
4:38 | 4:49 | 5161 | Meziměstí (3:58) | Starkoč (5:02) | 2 / 2 | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:20 | 5:21 | 15203 | Meziměstí (4:30) | Letohrad (7:31) | 2 / 2 | Náchod-Týniště nad Orlicí jede v W , Doudleby nad Orlicí-Letohrad nejede 25., 26.XII., 1.I. | |
5:18 | 5:22 | 5100 | Týniště nad Orlicí (4:16) | Broumov (6:48) | 2 / 4 | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:39 | 15100 | Starkoč (5:26) | 1 | jede v W | |||
5:42 | 5:43 | Sp 1741 | Meziměstí (5:03) | Starkoč (5:58) | 1 | nejede 25.XII., 1.I. | |
6:01 | 15101 | Starkoč (6:19) | 1 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
6:19 | 6:20 | 5101 | Broumov (5:10) | Týniště nad Orlicí (7:19) | 2 / 2 | ^ Meziměstí – Týniště nad Orlicí | |
6:16 | 6:21 | 15102 | Starkoč (6:03) | Hronov (6:31) | 2 / 4 | nejede 25.XII., 1.I. | |
6:39 | 6:40 | 15200 | Letohrad (4:18) | Meziměstí (7:30) | 1 | ||
7:00 | 7:01 | Sp 1743 | Meziměstí (6:06) | Starkoč (7:17) | 1 | ||
7:19 | 7:20 | 5103 | Broumov (6:10) | Týniště nad Orlicí (8:17) | 2 / 2 | ^ | |
7:17 | 7:22 | 5170 | Nové Město nad Metují (7:00) | Hronov (7:34) | 1 | jede v W | |
7:39 | 7:40 | 5102 | Týniště nad Orlicí (6:40) | Meziměstí (8:30) | 1 | jede v W | |
7:54 | 7:58 | 15106 | Starkoč (7:41) | Hronov (8:08) | 2 / 2 | jede v E a X | |
8:06 | 15103 | Starkoč (8:18) | 1 | ||||
8:21 | 5163 | Broumov (7:10) | 2 / 2 | jede v W | |||
8:38 | 8:39 | 5104 | Týniště nad Orlicí (7:40) | Broumov (9:51) | 1 | ^ v W a X , kromě 1., 8.V., 5.VII., 28.X. | |
8:55 | 9:01 | 15108 | Starkoč (8:41) | Adršpach (9:49) | 1 | Hronov-Adršpach jede od 26.IV. do 31.VIII. denně, od 6. do 28.IX. jede v E a X | |
8:59 | 9:05 | 15105 | Hronov (8:52) | Starkoč (9:18) | 2 / 4 | ||
9:20 | 9:21 | 5105 | Meziměstí (8:32) | Týniště nad Orlicí (10:17) | 2 / 2 | ||
9:39 | 9:40 | Sp 1740 | Choceň (8:35) | Meziměstí (10:30) | 1 | jede v E a 1., 8.V., 28.X., ^ | |
9:53 | 15110 | Starkoč (9:40) | 2 / 4 | ||||
10:09 | 15107 | Starkoč (10:22) | 2 / 2 | ||||
10:38 | 10:39 | 5108 | Týniště nad Orlicí (9:40) | Meziměstí (11:30) | 1 | ^ | |
10:55 | 11:01 | Sp 1742 | Starkoč (10:41) | Meziměstí (11:46) | 1 | c | |
10:59 | 11:05 | 15109 | Adršpach (10:13) | Starkoč (11:19) | 2 / 2 | ||
11:20 | 11:21 | 15207 | Meziměstí (10:32) | Jablonné nad Orlicí (13:57) | 2 / 2 | ||
11:54 | 15112 | Starkoč (11:41) | 1 | ||||
12:05 | 15111 | Starkoč (12:18) | 2 / 4 | ||||
12:20 | 5141 | Týniště nad Orlicí (13:17) | 2 / 2 | jede v W , ^ | |||
12:38 | 12:39 | 5110 | Doudleby nad Orlicí (11:06) | Meziměstí (13:30) | 1 | ^ | |
12:48 | 15462 | Hradec Králové hl.n. (9:00) | 2 / 4 | jede 3.V., 7.VI., 5.VII., 2.VIII., 6.IX., 4.X., dopravce Společnost železniční výtopna Jaroměř, ve vlaku platí zvláštní tarif, jízdenky se prodávají přímo ve vlaku u průvodčího. | |||
12:57 | 13:01 | 15114 | Starkoč (12:43) | Adršpach (13:49) | 1 | Hronov-Adršpach jede v E a X od 26.IV. do 22.VI. a od 6. do 28.IX., od 28.VI. do 31.VIII. jede denně | |
12:59 | 13:05 | Sp 1745 | Meziměstí (12:15) | Starkoč (13:19) | 1 | c | |
13:19 | 13:20 | 5107 | Meziměstí (12:32) | Týniště nad Orlicí (14:17) | 2 / 2 | ^ v W | |
13:36 | 5171 | Hronov (13:26) | 2 / 4 | jede v W , nejede 30.VI. – 29.VIII. | |||
13:39 | 13:40 | 5112 | Týniště nad Orlicí (12:40) | Meziměstí (14:30) | 1 | jede v W | |
13:53 | 15116 | Starkoč (13:40) | 2 / 4 | jede v E a X | |||
14:09 | 15113 | Starkoč (14:22) | 1 | jede v E a X | |||
14:19 | 14:20 | 5109 | Broumov (13:12) | Týniště nad Orlicí (15:17) | 2 / 2 | jede v W | |
14:25 | 5172 | Police nad Metují (14:42) | 1 | jede v W , nejede 30.VI. – 29.VIII. | |||
14:39 | 14:40 | 5114 | Týniště nad Orlicí (13:40) | Meziměstí (15:30) | 1 | ^ v W | |
14:55 | 15:01 | Sp 1744 | Starkoč (14:41) | Meziměstí (15:57) | 1 | c | |
14:59 | 15:05 | 15115 | Adršpach (14:13) | Starkoč (15:19) | 2 / 4 | ||
15:19 | 15:20 | 5111 | Meziměstí (14:32) | Týniště nad Orlicí (16:17) | 2 / 2 | ^ | |
15:39 | 15:40 | 5116 | Týniště nad Orlicí (14:40) | Meziměstí (16:30) | 1 | jede v W | |
15:54 | 15118 | Starkoč (15:41) | 2 / 4 | jede v E a X | |||
16:05 | 15117 | Starkoč (16:18) | 2 / 4 | jede v E a X | |||
16:13 | 15463 | Jaroměř (17:13) | 2 / 4 | jede 3.V., 7.VI., 5.VII., 2.VIII., 6.IX., 4.X., dopravce Společnost železniční výtopna Jaroměř, ve vlaku platí zvláštní tarif, jízdenky se prodávají přímo ve vlaku u průvodčího. | |||
16:10 | 16:13 | Sp 1747 | Meziměstí (15:32) | Choceň (17:15) | 1 | jede v X , nejede 23. – 25.XII., 23.III., 5.VII., 16.XI., ^ | |
16:19 | 16:20 | 5113 | Meziměstí (15:32) | Týniště nad Orlicí (17:17) | 2 / 2 | jede v W | |
16:38 | 16:39 | 5118 | Týniště nad Orlicí (15:40) | Meziměstí (17:30) | 1 | ^ | |
16:55 | 17:01 | 15120 | Starkoč (16:41) | Adršpach (17:49) | 2 / 4 | Hronov-Adršpach jede v D , E , X a 30.IV., 7.V., nejede 24., 28.XII., 2., 9.V. | |
16:59 | 17:05 | Sp 1749 | Meziměstí (16:06) | Starkoč (17:19) | 1 | jede v W , c | |
16:59 | 17:05 | Sp 1751 | Meziměstí (16:23) | Starkoč (17:19) | 1 | jede v E a X , c | |
17:19 | 17:20 | 5115 | Meziměstí (16:32) | Týniště nad Orlicí (18:17) | 2 / 2 | ^ v W | |
17:39 | 17:40 | 5120 | Týniště nad Orlicí (16:40) | Meziměstí (18:30) | 1 | jede v W , ^ | |
17:54 | 15122 | Starkoč (17:41) | 1 | ||||
18:05 | 15119 | Starkoč (18:18) | 2a / 3 | ||||
18:19 | 18:20 | 5117 | Meziměstí (17:32) | Týniště nad Orlicí (19:17) | 2 / 2 | jede v W | |
18:39 | 5140 | Týniště nad Orlicí (17:40) | 1 | ^ v E a X | |||
18:55 | 19:00 | Sp 1746 | Starkoč (18:41) | Meziměstí (19:47) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |
18:58 | 19:05 | 15121 | Adršpach (18:13) | Starkoč (19:19) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |
19:20 | 19:21 | 5119 | Meziměstí (18:32) | Týniště nad Orlicí (20:17) | 2 / 2 | nejede 24., 31.XII., ^ | |
19:54 | 15124 | Starkoč (19:41) | 1 | ||||
20:03 | 5162 | Meziměstí (20:54) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:23 | 15123 | Starkoč (20:37) | 2 / 4 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:54 | 15126 | Starkoč (20:41) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
20:39 | 20:58 | 5122 | Týniště nad Orlicí (19:40) | Meziměstí (21:48) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |
21:05 | 15125 | Starkoč (21:18) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:19 | 5165 | Meziměstí (20:32) | 2 / 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:38 | 15128 | Starkoč (21:25) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
21:40 | 5174 | Hronov (21:50) | 1 | jede v W , nejede 31.XII. | |||
22:19 | 5144 | Týniště nad Orlicí (21:35) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:22 | 22:24 | 15127 | Hronov (22:13) | Starkoč (22:37) | 2 / 2 | nejede 24., 25., 31.XII. | |
22:25 | 5164 | Teplice nad Metují město (22:59) | 1 | jede v W , nejede 31.XII. | |||
22:57 | 23:00 | 5168 | Starkoč (22:44) | Broumov (23:58) | 1 | Náchod-Meziměstí jede v D , E , X a 30.IV., 7.V., nejede 24., 25., 28.XII., 2., 9.V., Meziměstí-Broumov jede v D , E a 23.XII., 23.III., 30.IV., 7.V., 16.XI., nejede 28.XII., 2., 9.V. | |
23:25 | 15419 | Trutnov hl.n. (22:20) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII., Ą¦ v @ – C , F a 28.XII., 2., 9.V., kromě 23. – 26., 30., 31.XII., 23.III., 30.IV., 1., 7., 8.V., 26.X., 16.XI. vozy 1. a 2. třídy, ~ v @ – C , F a 28.XII., 2., 9.V., kromě 23. – 26., 30., 31.XII., 23.III., 30.IV., 1. | |||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök