Os 5119 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 20.17 | 0.00 | 3 | ||
Meziměstí | 0.00 | 18.32 | |||
Březová u Broumova | 18.36 | 18.37 | |||
Bohdašín | 18.40 | 18.40 | |||
Teplice nad Metují | 18.43 | 18.44 | |||
Dědov | 18.49 | 18.49 | |||
Česká Metuje | 18.51 | 18.51 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 18.54 | 18.55 | |||
Police nad Metují | 18.58 | 19.01 | 2 | ||
Hronov zastávka | 19.05 | 19.05 | |||
Hronov | 19.08 | 19.10 | 1 | ||
Velké Poříčí | 19.12 | 19.12 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 19.15 | 19.15 | |||
Náchod-Běloves | 19.17 | 19.17 | |||
Náchod | 19.20 | 19.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 19.24 | 19.24 | |||
Václavice | 19.29 | 19.33 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 19.38 | 19.43 | 1 | ||
Černčice | 19.47 | 19.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 19.49 | 19.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Pohoří | 19.56 | 19.57 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Očelice | 20.05 | 20.06 | |||
Bolehošť | 20.09 | 20.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci