Os 15127 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 22.37 | 0.00 | 2 | ||
Hronov | 0.00 | 22.13 | 2 | ||
Velké Poříčí | 22.15 | 22.15 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 22.17 | 22.17 | |||
Náchod-Běloves | 22.19 | 22.19 | |||
Náchod | 22.22 | 22.24 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 22.26 | 22.26 | |||
Václavice | 22.31 | 22.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci