Os 5171 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 13.36 | 0.00 | 2/4 | ||
Hronov | 0.00 | 13.26 | 1 | ||
Velké Poříčí | 13.28 | 13.28 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 13.30 | 13.30 | |||
Náchod-Běloves | 13.33 | 13.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci