Náchod
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2011 platí od 13.12.2010 do 11.12.2011.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
4:25 | 5118 | Broumov (5.35) | 2 / 2 | 13 | |||
4:33 | 15201 | Letohrad (6.29) | 2 / 2 | 14 | |||
5:00 | 5:01 | Sp 1741 | Meziměstí (4.19) | Starkoč (5.15) | 2 / 2 | 15 | |
5:15 | 5:17 | 5141 | Hronov (5.04) | Týniště nad Orlicí (6.17) | 2 / 2 | 16 | |
5:35 | 15100 | Starkoč (5.20) | 2 / 4 | 17 | |||
5:32 | 5:37 | 5121 | Meziměstí (4.49) | Starkoč (5.50) | 2 / 2 | 18 | |
5:37 | 5101 | Choceň (6.58) | 1 | 19 | |||
5:35 | 5:40 | 5100 | Týniště nad Orlicí (4.43) | Broumov (6.58) | 2 / 4 | 20 | |
6:01 | 6:03 | Sp 1743 | Broumov (5.01) | Starkoč (6.17) | 2 / 2 | 21 | |
6:20 | 6:21 | Sp 1841 | Meziměstí (5.35) | Choceň (7.23) | 2 / 2 | 13 | |
6:39 | 6:40 | 15200 | Letohrad (4.29) | Hronov (6.50) | 2 / 2 | 22 | |
6:59 | 7:01 | Sp 1745 | Broumov (6.02) | Starkoč (7.16) | 2 / 4 | ||
6:56 | 7:01 | Sp 1740 | Starkoč (6.42) | Broumov (7.55) | 2 / 2 | ||
7:20 | 7:21 | 5143 | Hronov (7.11) | Doudleby nad Orlicí (8.57) | 2 / 2 | ||
7:17 | 7:22 | 5170 | Nové Město nad Metují (7.02) | Hronov (7.32) | 2 / 4 | 22 | |
7:44 | 5125 | Meziměstí (6.46) | 2 / 2 | 22 | |||
7:40 | 7:47 | 5102 | Týniště nad Orlicí (6.43) | Broumov (8.58) | 2 / 4 | 18 | |
7:56 | 15102 | Starkoč (7.42) | 2 / 4 | ||||
7:58 | 5122 | Broumov (8.58) | 1 | 23 | |||
8:03 | 15101 | Starkoč (8.18) | 2 / 2 | ||||
8:11 | 5127 | Broumov (7.00) | 2 / 2 | 24 | |||
8:40 | 5140 | Rokytnice v Orlických horách (6.28) | 1 | 25 | |||
8:56 | 9:01 | Sp 1742 | Starkoč (8.42) | Broumov (9.58) | 2 / 2 | 26 | |
8:59 | 9:03 | Sp 1747 | Broumov (8.02) | Starkoč (9.17) | 2 / 4 | ||
9:21 | 5145 | Doudleby nad Orlicí (10.53) | 1 | ||||
9:39 | 9:47 | Sp 1840 | Choceň (8.36) | Meziměstí (10.41) | 2 / 2 | ||
9:59 | 15104 | Starkoč (9.42) | 2 / 4 | ||||
10:02 | 15103 | Starkoč (10.18) | 2 / 4 | 13 | |||
10:11 | 10:22 | 5129 | Broumov (9.00) | Nové Město nad Metují (10.38) | 2 / 2 | 19 | |
10:56 | 11:01 | Sp 1744 | Starkoč (10.42) | Broumov (11.55) | 2 / 2 | ||
10:59 | 11:03 | Sp 1749 | Broumov (10.02) | Starkoč (11.17) | 2 / 4 | ||
11:21 | 5147 | Týniště nad Orlicí (12.17) | 2 / 4 | ||||
11:39 | 11:47 | 5124 | Nové Město nad Metují (11.21) | Meziměstí (12.42) | 2 / 2 | ||
11:59 | 15106 | Starkoč (11.42) | 2 / 2 | 13 | |||
12:03 | 15105 | Starkoč (12.18) | 2 / 2 | ||||
12:11 | 12:21 | Sp 1843 | Meziměstí (11.17) | Choceň (13.25) | 2 / 2 | ||
12:39 | 5142 | Týniště nad Orlicí (11.40) | 1 | ||||
12:56 | 13:01 | Sp 1746 | Starkoč (12.42) | Broumov (13.55) | 2 / 2 | ||
12:59 | 13:03 | Sp 1751 | Broumov (12.02) | Starkoč (13.17) | 2 / 4 | ||
13:21 | 15205 | Letohrad (15.55) | 2 / 2 | 27 | |||
13:35 | 5133 | Meziměstí (12.47) | 1 | 22 | |||
13:39 | 13:47 | 5104 | Týniště nad Orlicí (12.44) | Meziměstí (14.41) | 2 / 2 | 13 | |
13:56 | 15108 | Starkoč (13.42) | 2 / 4 | 19 | |||
14:03 | 15107 | Starkoč (14.18) | 2 / 2 | 19 | |||
14:21 | 5126 | Meziměstí (15.11) | 2 / 4 | 22 | |||
14:11 | 14:21 | 5103 | Meziměstí (13.17) | Týniště nad Orlicí (15.17) | 2 / 2 | 18 | |
14:39 | 14:40 | 5144 | Doudleby nad Orlicí (13.06) | Hronov (14.50) | 2 / 2 | 28 | |
14:56 | 15:01 | Sp 1748 | Starkoč (14.42) | Broumov (15.55) | 2 / 2 | ||
14:59 | 15:03 | Sp 1753 | Broumov (14.02) | Starkoč (15.17) | 2 / 4 | ||
15:20 | 15:21 | 15207 | Hronov (15.10) | Letohrad (17.32) | 2 / 2 | ||
15:39 | 15:47 | Sp 1842 | Choceň (14.36) | Meziměstí (16.41) | 2 / 2 | ||
15:56 | 15110 | Starkoč (15.42) | 2 / 4 | ||||
16:03 | 15109 | Starkoč (16.18) | 2 / 2 | ||||
16:21 | 5130 | Meziměstí (17.11) | 2 / 4 | 22 | |||
16:16 | 16:21 | Sp 1845 | Meziměstí (15.17) | Choceň (17.25) | 2 / 2 | 29 | |
16:39 | 16:40 | 5146 | Doudleby nad Orlicí (15.06) | Hronov (16.50) | 2 / 2 | 28 | |
16:56 | 17:01 | Sp 1750 | Starkoč (16.42) | Broumov (17.55) | 2 / 2 | 30 | |
16:59 | 17:03 | Sp 1755 | Broumov (16.02) | Starkoč (17.17) | 2 / 4 | ||
17:20 | 17:21 | 5149 | Hronov (17.10) | Doudleby nad Orlicí (18.54) | 2 / 2 | 31 | |
17:46 | 5172 | Václavice (17.39) | 2 / 2 | 32 | |||
17:39 | 17:47 | 5106 | Týniště nad Orlicí (16.43) | Meziměstí (18.42) | 2 / 2 | 33 | |
18:00 | 15112 | Starkoč (17.42) | 2 / 4 | 13 | |||
18:03 | 15111 | Starkoč (18.18) | 2 / 2 | 34 | |||
18:21 | 15113 | Starkoč (18.36) | 1 | 35 | |||
18:16 | 18:21 | 5105 | Meziměstí (17.17) | Týniště nad Orlicí (19.17) | 2 / 2 | 34 | |
18:39 | 15206 | Letohrad (16.12) | 2 / 2 | ||||
18:56 | 19:01 | Sp 1752 | Starkoč (18.42) | Broumov (19.59) | 2 / 2 | 36 | |
18:59 | 19:03 | Sp 1757 | Broumov (18.02) | Starkoč (19.17) | 2 / 4 | 29 | |
19:21 | 5107 | Choceň (20.58) | 2 / 4 | 37 | |||
19:40 | 15114 | Starkoč (19.26) | 2 / 4 | 29 | |||
19:56 | 15418 | Jaroměř (19.10) | 2 / 2 | 29 | |||
19:58 | 5132 | Broumov (20.59) | 2 / 4 | 38 | |||
20:21 | 15115 | Starkoč (20.36) | 2 / 4 | 29 | |||
20:39 | 5148 | Týniště nad Orlicí (19.40) | 2 / 4 | 10 | |||
20:41 | 5151 | Týniště nad Orlicí (21.25) | 2 / 2 | 39 | |||
20:56 | 21:01 | Sp 1754 | Starkoč (20.42) | Broumov (21.59) | 2 / 2 | 29 | |
20:59 | 21:03 | Sp 1759 | Broumov (20.02) | Hradec Králové hl.n. (22.00) | 2 / 4 | 37 | |
21:39 | 15421 | Trutnov hl.n. (20.39) | 2 / 2 | 37 | |||
22:18 | 22:20 | 5108 | Choceň (21.01) | Teplice nad Metují město (22.57) | 2 / 2 | 34 | |
22:25 | 15420 | Trutnov hl.n. (23.31) | 2 / 2 | 40 | |||
22:59 | Sp 1756 | Hradec Králové hl.n. (22.01) | 2 / 2 | 37 | |||
23:01 | 5138 | Broumov (23.59) | 2 / 4 | 41 | |||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 jede v (W); 14 Náchod-Týniště nad Orlicí jede v (W); Týniště nad Orlicí-Doudleby nad Orlicí jede v (W), (E) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I., 29.X.; Doudleby nad Orlicí-Letohrad nejede 25.XII., 1.I. 15 nejede 25., 26.XII., 1.I. 16 Náchod-Václavice jede v (W), nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.; Václavice-Týniště nad Orlicí jede v (W) 17 Starkoč-Václavice jede v (W), (E) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I., 29.X.; Václavice-Náchod jede v (E) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII. – 1.I., 29.X. 18 jede v (W) 19 jede v (E) a (X); 20 Náchod-Meziměstí jede v (W); Meziměstí-Broumov jede v (W), (E) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I., 29.X.; 21 nejede 25.XII., 1.I.; 22 jede v (W), nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII. 23 Náchod-Meziměstí jede v (E) a (X); Meziměstí-Broumov jede v (E) a (X) od 30.IV. do 28.VIII.; 24 jede v (W), (E) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I., 29.X.; 25 Rokytnice v Orlických horách-Týniště nad Orlicí jede v (W) 26 Meziměstí-Broumov jede v (E) a (X); 27 Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (W); 28 jede v (W), nejede 23. – 31.XII. 29 nejede 24., 31.XII.; 30 Meziměstí-Broumov nejede 24., 31.XII.; 31 nejede 24.XII. 32 jede v (D) a 23., 30.XII., 27.X., 16.XI., nejede 24., 31.XII., 28.X., 18.XI. 33 nejede 24.XII.; v (E) a 24.IV., 3., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. nutno přestoupit 34 jede v (W), nejede 31.XII.; 35 Náchod-Václavice jede v (E), (X) a 31.XII.; 36 Náchod-Meziměstí nejede 24., 31.XII.; Meziměstí-Broumov nejede 24., 25., 31.XII.; 37 nejede 24., 25., 31.XII.; 38 jede v (D), (X) a 23., 30.XII., 27.X., 16.XI., nejede 24., 25., 31.XII., 1.I., 24.IV., 3. – 5.VII., 28.IX., 28.X., 17., 18.XI.; 39 nejede 24., 25., 31.XII. 40 jede v (W), nejede 23. – 31.XII.; 41 jede v (D), (E) a 23.XII., 24.IV., 4., 5.VII., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 24. – 31.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci