Os 5164 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují město | 22.59 | 0.00 | 2 | ||
Náchod | 0.00 | 22.25 | 1 | ||
Náchod-Běloves | 22.27 | 22.27 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 22.30 | 22.30 | |||
Velké Poříčí | 22.32 | 22.32 | |||
Hronov | 22.34 | 22.35 | 2 | ||
Hronov zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Police nad Metují | 22.41 | 22.42 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 22.45 | 22.45 | |||
Česká Metuje | 22.49 | 22.49 | |||
Dědov | 22.50 | 22.50 | |||
Teplice nad Metují | 22.55 | 22.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci