..: Ústí nad Labem hlavní nádraží - Příjezdy a odjezdy vlaků 2009 :..

Ústí nad Labem hlavní nádraží Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
0:42  0:44    R 788   Praha Masarykovo nádraží (23:22) Děčín hl.n. (1:01)  3 nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; při zpoždění vlaku do 5 minut čekají spoje MHD linek č. 53, 56, 101 a 102 na zastávkách Mírové nám. a Hlavní nádraží na přestup cestujících; ; ; ; Praha Masary
  0:48    Sp 1688     Chomutov (1:58)  2 nejede 25., 26.XII., 1.I.
  4:03     6880     Most (4:53)  1 jede v a , nejede 25.XII., 1.I.
  4:23     2331     Roudnice nad Labem (5:07)  2 jede v
  4:27     16500     Bílina (5:10)  1 jede v ;
4:38  4:40    R 771   Děčín hl.n. (4:21) Praha Masarykovo nádraží (6:04)  3 nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  4:41    Sp 1690     Chomutov (5:53)  1 jede v ;
4:43  4:44    EN 476   Budapest-Keleti pu. (19:58) Berlin-Wannsee (10:09)  3 Metropol
Berlin Ostbahnhof-Berlin-Wannsee jede do 13.VI.; 2.; ; ; ;
4:35  4:50    Sp 1689   Chomutov (3:23) Děčín hl.n. (5:19)  2 nejede 25., 26.XII., 1.I.
  4:57     6800     Chomutov (6:24)  1 1.2. v vozy 1. a 2. třídy; v ;
  5:03     2301     Praha Masarykovo nádraží (7:20)  2 ; ;
5:17       16501   Bílina (4:36)    1 jede v ;
5:20  5:22     2330   Roudnice nad Labem (4:36) Děčín hl.n. (5:50)  3 nejede 25.XII., 1.I.
5:28       6881   Most (4:34)    2 nejede 25., 26.XII., 1.I.;
5:20  5:30     2333   Děčín hl.n. (4:53) Roudnice nad Labem (6:23)  2 jede v ;
  5:31     16502     Bílina (6:14)  1 jede v ;
5:38  5:40    R 773   Děčín hl.n. (5:21) Praha Masarykovo nádraží (7:04)  3 ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  5:45    Sp 1692     Most (6:33)  1 jede v ;
5:49       2300   Kralupy nad Vltavou (4:23)    2 jede v ; ;
5:55       6803   Děčín hl.n. (5:28)    1
  5:57     6802     Chomutov (7:24)  1 Most-Chomutov jede v ;
5:58       6841   Chomutov (4:33)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  6:00     6840     Děčín hl.n. (6:28)  2
  6:03     2303     Praha Masarykovo nádraží (8:20)  2 Ústí nad Labem hl.n.-Roudnice nad Labem jede v ; ; ;
6:08  6:14    R 605   Chomutov (4:57) Praha-Smíchov (7:43)  2 jede v ; ; jede v ; ; ;
6:21       16503   Bílina (5:40)    1 jede v ;
6:21       2332   Roudnice nad Labem (5:36)    3 jede v
6:28       6883   Most (5:34)    2 jede v ;
  6:31     16504     Bílina (7:14)  1 jede v ;
6:38  6:40    R 775   Děčín hl.n. (6:21) Praha Masarykovo nádraží (8:04)  3 jede v ; ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
6:39  6:49    R 440   Košice (18:02) Cheb (9:42)  2 Excelsior
; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz
6:53       2302   Kralupy nad Vltavou (5:21)    2 ;
6:55       6805   Děčín hl.n. (6:28)    1
  6:57     6804     Most (7:50)  1
6:58       6843   Chomutov (5:30)    2 Chomutov-Most jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  7:00     6842     Děčín hl.n. (7:28)  2
  7:03     2335     Roudnice nad Labem (7:52)  2 ; ;
7:07      R 1154   Česká Lípa hl.n. (6:10)    2 jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ;
7:08  7:14    R 609   Chomutov (6:00) Praha-Smíchov (8:43)  2 nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ;
7:21       16505   Bílina (6:40)    1 jede v ;
7:21       2334   Roudnice nad Labem (6:36)    2 jede v
  7:27    R 1155     Liberec (9:44)  2 2.; ;
7:29       2361   Děčín hl.n. (7:02)    3 jede v ;
7:32      Sp 1693   Chomutov (6:20)    2 jede v
7:38  7:40    R 777   Děčín hl.n. (7:21) Praha Masarykovo nádraží (9:04)  3 ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
7:43  7:44    EC 178   Praha hl.n. (6:29) Berlin Hbf (11:19)  3 Johannes Brahms
Praha hl.n. – Berlin Hbf
7:53       2304   Praha Masarykovo nádraží (5:37)    2 ;
7:55       6807   Děčín hl.n. (7:28)    1
  7:57     6806     Most (8:50)  1
7:58       6845   Chomutov (6:39)    2 Chomutov-Most jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  8:00     6844     Děčín hl.n. (8:28)  2
  8:03     2305     Praha Masarykovo nádraží (10:20)  2 ; ;
8:10      Sp 1695   Chomutov (7:00)    2 jede v ; 1.2.;
8:12  8:14    EN 457   Praha hl.n. (0:00) Praha hl.n. (9:56)  3 Phoenix
? Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. V úseku Berlin Ostbf - Praha hl.n. je ve vozech čí
8:15  8:17    R 770   Praha Masarykovo nádraží (6:52) Děčín hl.n. (8:33)  3 ; ;
  8:31     16506     Bílina (9:14)  1
8:36      R 1156   Liberec (6:27)    2 2.; ;
  8:40    R 979     Praha Masarykovo nádraží (10:04)  2 jede v ; 2.;
8:43  8:49    R 606   Praha hl.n. (7:29) Cheb (11:42)  2 Ohře
; ; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha odstavné nádraží-DKV – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jíz
8:53       2336   Roudnice nad Labem (8:02)    2 ;
8:55       6809   Děčín hl.n. (8:28)    1
  8:57     6808     Most (9:50)  1
8:58       6847   Most (8:04)    2
  9:00     6846     Děčín hl.n. (9:28)  2
  9:03     2351     Lovosice (9:25)  2 ;
9:08  9:14    R 611   Cheb (6:14) Praha-Smíchov (10:43)  2 Karlex
; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
9:21       16507   Bílina (8:40)    1
  9:27    R 1157     Liberec (11:42)  2 2.; ;
9:32  9:36    EN 459   Frankfurt (Main) Süd (0:55) Praha hl.n. (10:52)  3 Canopus
? Zürich Hbf – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Fulda – Praha hl.n. V úseku Fulda - Praha hl.n. je ve vozech čís. 251-253 povolena přeprava bez povinné reze
9:38  9:40    R 779   Děčín hl.n. (9:21) Praha Masarykovo nádraží (11:04)  3 ; ; ;
9:43  9:44    EC 176   Brno hl.n. (5:41) Hamburg-Altona (15:40)  3 Alois Negrelli
Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
9:53       2306   Praha Masarykovo nádraží (7:37)    2 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ;
9:55       6811   Děčín hl.n. (9:28)    1
  9:57     6810     Most (10:50)  1
9:58       6849   Most (9:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  10:00     6848     Děčín hl.n. (10:28)  2
  10:03     2307     Praha Masarykovo nádraží (12:20)  2 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; ;
10:12  10:14    EC 171   Berlin Hbf (6:31) Budapest-Keleti pu. (18:32)  3 Hungaria
10:15  10:17    R 772   Praha Masarykovo nádraží (8:52) Děčín hl.n. (10:33)  3 ; ;
  10:31     16508     Bílina (11:14)  1
10:36      R 1158   Liberec (8:29)    2 2.; ; ;
10:43  10:49    R 608   Praha-Smíchov (9:13) Cheb (13:42)  2 ; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni j
10:53       2350   Lovosice (10:30)    2 ;
10:55       6813   Děčín hl.n. (10:28)    1
  10:57     6812     Most (11:50)  1
10:58       6851   Most (10:04)    2
  11:00     6850     Děčín hl.n. (11:28)  2
  11:03     2337     Roudnice nad Labem (11:52)  2 ;
11:08  11:14    R 613   Cheb (8:14) Praha-Smíchov (12:43)  2 Bílina
; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
11:21       16509   Bílina (10:40)    1
  11:27    R 1159     Liberec (13:42)  2 2.; ; ;
11:38  11:40    R 781   Děčín hl.n. (11:21) Praha Masarykovo nádraží (13:04)  3 ; ; ;
11:43  11:44    EC 378   Wien Südbahnhof (5:58) Ostseebad Binz (19:17)  3 Carl Maria von Weber
; Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.;
11:53       2308   Praha Masarykovo nádraží (9:37)    2 ;
11:55       6815   Děčín hl.n. (11:28)    1
  11:57     6814     Most (12:50)  1
11:58       6853   Most (11:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  12:00     6852     Děčín hl.n. (12:28)  2
  12:03     2309     Praha Masarykovo nádraží (14:20)  2 ; ;
12:12  12:14    EC 173   Hamburg-Altona (5:35) Wien Südbahnhof (18:02)  3 Vindobona
Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
12:15  12:17    R 774   Praha Masarykovo nádraží (10:52) Děčín hl.n. (12:33)  3 ; ;
  12:31     16510     Bílina (13:14)  1
12:36      R 1160   Liberec (10:27)    2 2.; ;
12:43  12:49    R 610   Praha-Smíchov (11:13) Cheb (15:42)  2 Karlex
; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí
12:53       2338   Roudnice nad Labem (12:02)    3 ;
12:55       6817   Děčín hl.n. (12:28)    1
  12:57     6816     Most (13:50)  1
12:58       6855   Most (12:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  13:00     6854     Děčín hl.n. (13:28)  2
  13:03     2311     Praha Masarykovo nádraží (15:20)  2 Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; 1.2. Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží v a vozy 1. a 2. třídy; ; ;
13:08  13:14    R 615   Cheb (10:14) Praha-Smíchov (14:43)  2 Salubia
; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
13:21       16511   Bílina (12:40)    1
  13:27    R 1161     Liberec (15:42)  2 2.; ;
13:38  13:40    R 783   Děčín hl.n. (13:21) Praha Masarykovo nádraží (15:03)  3 ; ; ;
13:43  13:44    EC 174   Budapest-Keleti pu. (5:28) Hamburg-Altona (19:43)  3 Jan Jesenius
; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ;
  13:47    Sp 1694     Chomutov (14:54)  1 jede v ;
13:53       2310   Praha Masarykovo nádraží (11:37)    2 ;
13:55       6819   Děčín hl.n. (13:28)    1
  13:57     6818     Chomutov (15:24)  1
13:58       6857   Most (13:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  14:00     6856     Děčín hl.n. (14:28)  2
  14:03     2313     Praha Masarykovo nádraží (16:20)  2 ; ;
14:12  14:14    EC 175   Hamburg-Altona (8:19) Budapest-Keleti pu. (22:32)  3 Jan Jesenius
Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ;
14:15  14:17    R 776   Praha Masarykovo nádraží (12:52) Děčín hl.n. (14:33)  3 ; ;
  14:31     16514     Bílina (15:14)  1
14:36      R 1162   Liberec (12:27)    2 2.; ;
14:43  14:49    R 612   Praha-Smíchov (13:13) Cheb (17:42)  2 Bílina
; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
14:53       2312   Praha Masarykovo nádraží (12:37)    2 Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; 1.2. Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou v a vozy 1. a 2. třídy; ;
14:55       6821   Děčín hl.n. (14:28)    1
  14:57     6820     Most (15:50)  1
14:58       6859   Most (14:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  15:00     6858     Děčín hl.n. (15:28)  2
  15:03     2315     Praha Masarykovo nádraží (17:20)  2 Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; ; ;
15:08  15:14    R 617   Cheb (12:14) Praha-Smíchov (16:43)  2 Krušnohor
; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
15:21       16515   Bílina (14:40)    1
  15:27    R 1163     Liberec (17:42)  2 2.; ;
15:38  15:40    R 785   Děčín hl.n. (15:21) Praha Masarykovo nádraží (17:04)  3 ; ; ;
15:43  15:44    EC 172   Wien Südbahnhof (9:58) Hamburg-Altona (22:21)  3 Vindobona
; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ;
  15:47    Sp 1696     Chomutov (16:54)  2 jede v ;
15:53       2314   Praha Masarykovo nádraží (13:37)    2 ;
15:55       6823   Děčín hl.n. (15:28)    1
  15:57     6822     Most (16:50)  1
15:58       6861   Chomutov (14:30)    2 Chomutov-Most jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  16:00     6860     Děčín hl.n. (16:28)  2
  16:03     2317     Praha Masarykovo nádraží (18:20)  2 ; ;
16:12  16:14    EC 177   Berlin Hbf (12:35) Wien Südbahnhof (22:02)  3 Johannes Brahms
Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.;
16:15  16:17    R 778   Praha Masarykovo nádraží (14:52) Děčín hl.n. (16:33)  3 ; ;
  16:31     16518     Bílina (17:14)  1
16:36      R 1164   Liberec (14:27)    2 2.; ; ;
16:43  16:49    R 614   Praha-Smíchov (15:13) Cheb (19:42)  2 Salubia
; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
16:53       2316   Praha Masarykovo nádraží (14:37)    2 Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; ;
16:55       6825   Děčín hl.n. (16:28)    1
  16:57     6824     Most (17:50)  1
16:58       6863   Most (16:04)    2 vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu
  17:00     6862     Děčín hl.n. (17:28)  2
  17:03     2319     Praha Masarykovo nádraží (19:20)  2 Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; ; ;
17:08  17:14    R 619   Cheb (14:14) Praha-Smíchov (18:43)  2 ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
17:15      R 976   Praha Masarykovo nádraží (15:52)    3 jede v ; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
17:21       16519   Bílina (16:40)    1
  17:27    R 1165     Liberec (19:42)  2 2.; ; ;
17:38  17:40    R 787   Děčín hl.n. (17:21) Praha Masarykovo nádraží (19:04)  3 ; ; ;
17:43  17:44    EC 170   Budapest-Keleti pu. (9:28) Berlin Hbf (21:20)  3 Hungaria
;
  17:47    Sp 1698     Chomutov (18:59)  2 jede v ; 1.2.; ; ; ;
17:53       2318   Praha Masarykovo nádraží (15:37)    2 ;
17:55       6827   Děčín hl.n. (17:28)    1
  17:57     6826     Most (18:50)  1
17:58       6865   Most (17:04)    2
  18:00     6864     Děčín hl.n. (18:28)  2
  18:03     2339     Roudnice nad Labem (18:52)  2 ;
18:12  18:14    EC 379   Ostseebad Binz (10:42) Brno hl.n. (22:14)  3 Carl Maria von Weber
Ostseebad Binz-Stralsund jede v a od 4.IV. do 7.VI. a od 19.IX. do 25.X. a 10. – 13.IV., 1., 21.V., 1.VI., od 13.VI. do 13.IX. jede denně a 20. – 24., 26. – 31.XII., 2. – 4.I.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.;
18:15  18:17    R 780   Praha Masarykovo nádraží (16:52) Děčín hl.n. (18:33)  3 ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  18:31     16522     Bílina (19:14)  1
18:36      R 1166   Liberec (16:27)    2 2.; ;
18:43  18:49    R 616   Praha-Smíchov (17:13) Cheb (21:42)  2 Krušnohor
; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí
18:53       2320   Praha Masarykovo nádraží (16:37)    2 Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; ;
18:55       6829   Děčín hl.n. (18:28)    1
  18:57     6828     Most (19:50)  1
18:58       6867   Most (18:04)    2
  19:00     6866     Děčín hl.n. (19:28)  2
  19:03     2321     Praha Masarykovo nádraží (21:20)  2 Roudnice nad Labem-Praha Masarykovo nádraží nejede 24., 31.XII.; ;
19:08  19:14    R 607   Cheb (16:14) Praha hl.n. (20:30)  2 Ohře
; ; ; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad
19:15  19:17    R 782   Praha Masarykovo nádraží (17:52) Děčín hl.n. (19:33)  3 jede v ; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
19:21       16523   Bílina (18:40)    1
  19:27    R 1167     Liberec (21:32)  2 nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ;
19:38  19:40    R 789   Děčín hl.n. (19:21) Praha Masarykovo nádraží (21:04)  3 nejede 24., 25., 31.XII.; ; ;
19:43  19:44    EN 456   Praha hl.n. (18:29) Berlin-Lichtenberg (23:35)  3 Phoenix
? Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Dresden Hbf; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof V úseku Praha hl.n.
19:53       2322   Praha Masarykovo nádraží (17:37)    2 Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem nejede 24.XII.; Roudnice nad Labem-Ústí nad Labem hl.n. nejede 24., 31.XII.; ;
19:55       6831   Děčín hl.n. (19:28)    1
  19:57     6830     Most (20:50)  1
19:58       6869   Most (19:04)    2
  20:00     6868     Děčín hl.n. (20:28)  2
  20:03     2341     Roudnice nad Labem (20:52)  2 ;
20:12  20:14    EC 179   Berlin-Gesundbrunnen (16:28) Brno hl.n. (0:15)  3 Alois Negrelli
Berlin-Gesundbrunnen-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ;
20:15  20:17    R 784   Praha Masarykovo nádraží (18:52) Děčín hl.n. (20:33)  3 ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  20:31     16524     Bílina (21:14)  1 jede v , nejede 31.XII.;
20:36      R 1168   Liberec (18:27)    1 nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ;
20:43  20:49    R 618   Praha-Smíchov (19:13) Chomutov (21:53)  2 nejede 24., 31.XII.; ; ; ;
20:53       2340   Roudnice nad Labem (20:02)    2 ;
20:55       6833   Děčín hl.n. (20:28)    1 nejede 24., 25., 31.XII.
  20:57     6832     Most (21:50)  1 nejede 24., 25., 31.XII.
20:58       6871   Most (20:04)    2
  21:00     6870     Děčín hl.n. (21:28)  2
  21:03     2343     Roudnice nad Labem (21:58)  2 nejede 24., 31.XII.; ;
21:08  21:14    R 441   Cheb (18:14) Košice (10:07)  2 Excelsior
; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.
21:15      R 978   Praha Masarykovo nádraží (19:52)    2 jede v ; 2.;
21:21       16525   Bílina (20:40)    1 jede v , nejede 31.XII.;
  21:27    R 1169     Česká Lípa hl.n. (22:21)  2 jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; 2.; ;
21:55       2363   Děčín hl.n. (21:28)    2 nejede 24., 31.XII.
21:58       6887   Most (21:04)    2 nejede 24., 31.XII.
22:15  22:17    R 786   Praha Masarykovo nádraží (20:52) Děčín hl.n. (22:33)  3 nejede 24., 31.XII.; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku
  22:24     6882     Most (23:17)  1 nejede 24., 31.XII.
22:29  22:30     2360   Ústí nad Labem západ (22:27) Děčín hl.n. (23:00)  2 nejede 24., 31.XII.
  22:34     2345     Roudnice nad Labem (23:18)  2 nejede 24., 31.XII.
22:55       2342   Roudnice nad Labem (22:06)    2 nejede 24., 31.XII.; ;
22:57       2365   Děčín hl.n. (22:28)    2 nejede 24., 31.XII.
22:58       6889   Klášterec nad Ohří (21:09)    2 nejede 24., 31.XII.
  22:58     2364     Ústí nad Labem západ (23:00)  2 nejede 24., 31.XII.
23:12  23:14    EN 477   Berlin-Wannsee (17:33) Budapest-Keleti pu. (8:32)  3 Metropol
Berlin-Wannsee-Dresden-Neustadt jede do 13.VI.; 2.; ; ; ;
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster