Ústí nad Labem hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:42 | 0:44 | R 788 | Praha Masarykovo nádraží (23:22) | Děčín hl.n. (1:01) | 3 | nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; při zpoždění vlaku do 5 minut čekají spoje MHD linek č. 53, 56, 101 a 102 na zastávkách Mírové nám. a Hlavní nádraží na přestup cestujících; ; ; ; Praha Masary | |
0:48 | Sp 1688 | Chomutov (1:58) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |||
4:03 | 6880 | Most (4:53) | 1 | jede v a , nejede 25.XII., 1.I. | |||
4:23 | 2331 | Roudnice nad Labem (5:07) | 2 | jede v | |||
4:27 | 16500 | Bílina (5:10) | 1 | jede v ; | |||
4:38 | 4:40 | R 771 | Děčín hl.n. (4:21) | Praha Masarykovo nádraží (6:04) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
4:41 | Sp 1690 | Chomutov (5:53) | 1 | jede v ; | |||
4:43 | 4:44 | EN 476 | Budapest-Keleti pu. (19:58) | Berlin-Wannsee (10:09) | 3 | Metropol Berlin Ostbahnhof-Berlin-Wannsee jede do 13.VI.; 2.; ; ; ; |
|
4:35 | 4:50 | Sp 1689 | Chomutov (3:23) | Děčín hl.n. (5:19) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I. | |
4:57 | 6800 | Chomutov (6:24) | 1 | 1.2. v vozy 1. a 2. třídy; v ; | |||
5:03 | 2301 | Praha Masarykovo nádraží (7:20) | 2 | ; ; | |||
5:17 | 16501 | Bílina (4:36) | 1 | jede v ; | |||
5:20 | 5:22 | 2330 | Roudnice nad Labem (4:36) | Děčín hl.n. (5:50) | 3 | nejede 25.XII., 1.I. | |
5:28 | 6881 | Most (4:34) | 2 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; | |||
5:20 | 5:30 | 2333 | Děčín hl.n. (4:53) | Roudnice nad Labem (6:23) | 2 | jede v ; | |
5:31 | 16502 | Bílina (6:14) | 1 | jede v ; | |||
5:38 | 5:40 | R 773 | Děčín hl.n. (5:21) | Praha Masarykovo nádraží (7:04) | 3 | ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
5:45 | Sp 1692 | Most (6:33) | 1 | jede v ; | |||
5:49 | 2300 | Kralupy nad Vltavou (4:23) | 2 | jede v ; ; | |||
5:55 | 6803 | Děčín hl.n. (5:28) | 1 | ||||
5:57 | 6802 | Chomutov (7:24) | 1 | Most-Chomutov jede v ; | |||
5:58 | 6841 | Chomutov (4:33) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
6:00 | 6840 | Děčín hl.n. (6:28) | 2 | ||||
6:03 | 2303 | Praha Masarykovo nádraží (8:20) | 2 | Ústí nad Labem hl.n.-Roudnice nad Labem jede v ; ; ; | |||
6:08 | 6:14 | R 605 | Chomutov (4:57) | Praha-Smíchov (7:43) | 2 | jede v ; ; jede v ; ; ; | |
6:21 | 16503 | Bílina (5:40) | 1 | jede v ; | |||
6:21 | 2332 | Roudnice nad Labem (5:36) | 3 | jede v | |||
6:28 | 6883 | Most (5:34) | 2 | jede v ; | |||
6:31 | 16504 | Bílina (7:14) | 1 | jede v ; | |||
6:38 | 6:40 | R 775 | Děčín hl.n. (6:21) | Praha Masarykovo nádraží (8:04) | 3 | jede v ; ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:39 | 6:49 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 2 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz |
|
6:53 | 2302 | Kralupy nad Vltavou (5:21) | 2 | ; | |||
6:55 | 6805 | Děčín hl.n. (6:28) | 1 | ||||
6:57 | 6804 | Most (7:50) | 1 | ||||
6:58 | 6843 | Chomutov (5:30) | 2 | Chomutov-Most jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
7:00 | 6842 | Děčín hl.n. (7:28) | 2 | ||||
7:03 | 2335 | Roudnice nad Labem (7:52) | 2 | ; ; | |||
7:07 | R 1154 | Česká Lípa hl.n. (6:10) | 2 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ; | |||
7:08 | 7:14 | R 609 | Chomutov (6:00) | Praha-Smíchov (8:43) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; | |
7:21 | 16505 | Bílina (6:40) | 1 | jede v ; | |||
7:21 | 2334 | Roudnice nad Labem (6:36) | 2 | jede v | |||
7:27 | R 1155 | Liberec (9:44) | 2 | 2.; ; | |||
7:29 | 2361 | Děčín hl.n. (7:02) | 3 | jede v ; | |||
7:32 | Sp 1693 | Chomutov (6:20) | 2 | jede v | |||
7:38 | 7:40 | R 777 | Děčín hl.n. (7:21) | Praha Masarykovo nádraží (9:04) | 3 | ; ; ; ; Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:43 | 7:44 | EC 178 | Praha hl.n. (6:29) | Berlin Hbf (11:19) | 3 | Johannes Brahms Praha hl.n. – Berlin Hbf |
|
7:53 | 2304 | Praha Masarykovo nádraží (5:37) | 2 | ; | |||
7:55 | 6807 | Děčín hl.n. (7:28) | 1 | ||||
7:57 | 6806 | Most (8:50) | 1 | ||||
7:58 | 6845 | Chomutov (6:39) | 2 | Chomutov-Most jede v a ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
8:00 | 6844 | Děčín hl.n. (8:28) | 2 | ||||
8:03 | 2305 | Praha Masarykovo nádraží (10:20) | 2 | ; ; | |||
8:10 | Sp 1695 | Chomutov (7:00) | 2 | jede v ; 1.2.; | |||
8:12 | 8:14 | EN 457 | Praha hl.n. (0:00) | Praha hl.n. (9:56) | 3 | Phoenix ? Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. V úseku Berlin Ostbf - Praha hl.n. je ve vozech čí |
|
8:15 | 8:17 | R 770 | Praha Masarykovo nádraží (6:52) | Děčín hl.n. (8:33) | 3 | ; ; | |
8:31 | 16506 | Bílina (9:14) | 1 | ||||
8:36 | R 1156 | Liberec (6:27) | 2 | 2.; ; | |||
8:40 | R 979 | Praha Masarykovo nádraží (10:04) | 2 | jede v ; 2.; | |||
8:43 | 8:49 | R 606 | Praha hl.n. (7:29) | Cheb (11:42) | 2 | Ohře ; ; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha odstavné nádraží-DKV – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jíz |
|
8:53 | 2336 | Roudnice nad Labem (8:02) | 2 | ; | |||
8:55 | 6809 | Děčín hl.n. (8:28) | 1 | ||||
8:57 | 6808 | Most (9:50) | 1 | ||||
8:58 | 6847 | Most (8:04) | 2 | ||||
9:00 | 6846 | Děčín hl.n. (9:28) | 2 | ||||
9:03 | 2351 | Lovosice (9:25) | 2 | ; | |||
9:08 | 9:14 | R 611 | Cheb (6:14) | Praha-Smíchov (10:43) | 2 | Karlex ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
9:21 | 16507 | Bílina (8:40) | 1 | ||||
9:27 | R 1157 | Liberec (11:42) | 2 | 2.; ; | |||
9:32 | 9:36 | EN 459 | Frankfurt (Main) Süd (0:55) | Praha hl.n. (10:52) | 3 | Canopus ? Zürich Hbf – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Fulda – Praha hl.n. V úseku Fulda - Praha hl.n. je ve vozech čís. 251-253 povolena přeprava bez povinné reze |
|
9:38 | 9:40 | R 779 | Děčín hl.n. (9:21) | Praha Masarykovo nádraží (11:04) | 3 | ; ; ; | |
9:43 | 9:44 | EC 176 | Brno hl.n. (5:41) | Hamburg-Altona (15:40) | 3 | Alois Negrelli Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
9:53 | 2306 | Praha Masarykovo nádraží (7:37) | 2 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
9:55 | 6811 | Děčín hl.n. (9:28) | 1 | ||||
9:57 | 6810 | Most (10:50) | 1 | ||||
9:58 | 6849 | Most (9:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
10:00 | 6848 | Děčín hl.n. (10:28) | 2 | ||||
10:03 | 2307 | Praha Masarykovo nádraží (12:20) | 2 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; ; | |||
10:12 | 10:14 | EC 171 | Berlin Hbf (6:31) | Budapest-Keleti pu. (18:32) | 3 | Hungaria |
|
10:15 | 10:17 | R 772 | Praha Masarykovo nádraží (8:52) | Děčín hl.n. (10:33) | 3 | ; ; | |
10:31 | 16508 | Bílina (11:14) | 1 | ||||
10:36 | R 1158 | Liberec (8:29) | 2 | 2.; ; ; | |||
10:43 | 10:49 | R 608 | Praha-Smíchov (9:13) | Cheb (13:42) | 2 | ; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni j | |
10:53 | 2350 | Lovosice (10:30) | 2 | ; | |||
10:55 | 6813 | Děčín hl.n. (10:28) | 1 | ||||
10:57 | 6812 | Most (11:50) | 1 | ||||
10:58 | 6851 | Most (10:04) | 2 | ||||
11:00 | 6850 | Děčín hl.n. (11:28) | 2 | ||||
11:03 | 2337 | Roudnice nad Labem (11:52) | 2 | ; | |||
11:08 | 11:14 | R 613 | Cheb (8:14) | Praha-Smíchov (12:43) | 2 | Bílina ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
11:21 | 16509 | Bílina (10:40) | 1 | ||||
11:27 | R 1159 | Liberec (13:42) | 2 | 2.; ; ; | |||
11:38 | 11:40 | R 781 | Děčín hl.n. (11:21) | Praha Masarykovo nádraží (13:04) | 3 | ; ; ; | |
11:43 | 11:44 | EC 378 | Wien Südbahnhof (5:58) | Ostseebad Binz (19:17) | 3 | Carl Maria von Weber ; Stralsund-Ostseebad Binz jede v a od 3.IV. do 6.VI. a od 18.IX. do 24.X. a 9. – 12., 30.IV., 20., 31.V., od 12.VI. do 12.IX. jede denně a 19. – 23., 25. – 30.XII., 1. – 3.I.; |
|
11:53 | 2308 | Praha Masarykovo nádraží (9:37) | 2 | ; | |||
11:55 | 6815 | Děčín hl.n. (11:28) | 1 | ||||
11:57 | 6814 | Most (12:50) | 1 | ||||
11:58 | 6853 | Most (11:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
12:00 | 6852 | Děčín hl.n. (12:28) | 2 | ||||
12:03 | 2309 | Praha Masarykovo nádraží (14:20) | 2 | ; ; | |||
12:12 | 12:14 | EC 173 | Hamburg-Altona (5:35) | Wien Südbahnhof (18:02) | 3 | Vindobona Hamburg Altona-Berlin Hbf nejede 25.XII., 1.I., 1.III. – 14.VI.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
12:15 | 12:17 | R 774 | Praha Masarykovo nádraží (10:52) | Děčín hl.n. (12:33) | 3 | ; ; | |
12:31 | 16510 | Bílina (13:14) | 1 | ||||
12:36 | R 1160 | Liberec (10:27) | 2 | 2.; ; | |||
12:43 | 12:49 | R 610 | Praha-Smíchov (11:13) | Cheb (15:42) | 2 | Karlex ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí |
|
12:53 | 2338 | Roudnice nad Labem (12:02) | 3 | ; | |||
12:55 | 6817 | Děčín hl.n. (12:28) | 1 | ||||
12:57 | 6816 | Most (13:50) | 1 | ||||
12:58 | 6855 | Most (12:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
13:00 | 6854 | Děčín hl.n. (13:28) | 2 | ||||
13:03 | 2311 | Praha Masarykovo nádraží (15:20) | 2 | Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; 1.2. Kralupy nad Vltavou – Praha Masarykovo nádraží v a vozy 1. a 2. třídy; ; ; | |||
13:08 | 13:14 | R 615 | Cheb (10:14) | Praha-Smíchov (14:43) | 2 | Salubia ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
13:21 | 16511 | Bílina (12:40) | 1 | ||||
13:27 | R 1161 | Liberec (15:42) | 2 | 2.; ; | |||
13:38 | 13:40 | R 783 | Děčín hl.n. (13:21) | Praha Masarykovo nádraží (15:03) | 3 | ; ; ; | |
13:43 | 13:44 | EC 174 | Budapest-Keleti pu. (5:28) | Hamburg-Altona (19:43) | 3 | Jan Jesenius ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
13:47 | Sp 1694 | Chomutov (14:54) | 1 | jede v ; | |||
13:53 | 2310 | Praha Masarykovo nádraží (11:37) | 2 | ; | |||
13:55 | 6819 | Děčín hl.n. (13:28) | 1 | ||||
13:57 | 6818 | Chomutov (15:24) | 1 | ||||
13:58 | 6857 | Most (13:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
14:00 | 6856 | Děčín hl.n. (14:28) | 2 | ||||
14:03 | 2313 | Praha Masarykovo nádraží (16:20) | 2 | ; ; | |||
14:12 | 14:14 | EC 175 | Hamburg-Altona (8:19) | Budapest-Keleti pu. (22:32) | 3 | Jan Jesenius Hamburg Altona-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; |
|
14:15 | 14:17 | R 776 | Praha Masarykovo nádraží (12:52) | Děčín hl.n. (14:33) | 3 | ; ; | |
14:31 | 16514 | Bílina (15:14) | 1 | ||||
14:36 | R 1162 | Liberec (12:27) | 2 | 2.; ; | |||
14:43 | 14:49 | R 612 | Praha-Smíchov (13:13) | Cheb (17:42) | 2 | Bílina ; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
14:53 | 2312 | Praha Masarykovo nádraží (12:37) | 2 | Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; 1.2. Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
14:55 | 6821 | Děčín hl.n. (14:28) | 1 | ||||
14:57 | 6820 | Most (15:50) | 1 | ||||
14:58 | 6859 | Most (14:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
15:00 | 6858 | Děčín hl.n. (15:28) | 2 | ||||
15:03 | 2315 | Praha Masarykovo nádraží (17:20) | 2 | Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; ; ; | |||
15:08 | 15:14 | R 617 | Cheb (12:14) | Praha-Smíchov (16:43) | 2 | Krušnohor ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
15:21 | 16515 | Bílina (14:40) | 1 | ||||
15:27 | R 1163 | Liberec (17:42) | 2 | 2.; ; | |||
15:38 | 15:40 | R 785 | Děčín hl.n. (15:21) | Praha Masarykovo nádraží (17:04) | 3 | ; ; ; | |
15:43 | 15:44 | EC 172 | Wien Südbahnhof (9:58) | Hamburg-Altona (22:21) | 3 | Vindobona ; Berlin Hbf-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 28.II. – 13.VI.; ; ; |
|
15:47 | Sp 1696 | Chomutov (16:54) | 2 | jede v ; | |||
15:53 | 2314 | Praha Masarykovo nádraží (13:37) | 2 | ; | |||
15:55 | 6823 | Děčín hl.n. (15:28) | 1 | ||||
15:57 | 6822 | Most (16:50) | 1 | ||||
15:58 | 6861 | Chomutov (14:30) | 2 | Chomutov-Most jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
16:00 | 6860 | Děčín hl.n. (16:28) | 2 | ||||
16:03 | 2317 | Praha Masarykovo nádraží (18:20) | 2 | ; ; | |||
16:12 | 16:14 | EC 177 | Berlin Hbf (12:35) | Wien Südbahnhof (22:02) | 3 | Johannes Brahms Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
16:15 | 16:17 | R 778 | Praha Masarykovo nádraží (14:52) | Děčín hl.n. (16:33) | 3 | ; ; | |
16:31 | 16518 | Bílina (17:14) | 1 | ||||
16:36 | R 1164 | Liberec (14:27) | 2 | 2.; ; ; | |||
16:43 | 16:49 | R 614 | Praha-Smíchov (15:13) | Cheb (19:42) | 2 | Salubia ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
16:53 | 2316 | Praha Masarykovo nádraží (14:37) | 2 | Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; ; | |||
16:55 | 6825 | Děčín hl.n. (16:28) | 1 | ||||
16:57 | 6824 | Most (17:50) | 1 | ||||
16:58 | 6863 | Most (16:04) | 2 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |||
17:00 | 6862 | Děčín hl.n. (17:28) | 2 | ||||
17:03 | 2319 | Praha Masarykovo nádraží (19:20) | 2 | Roudnice nad Labem-Kralupy nad Vltavou jede v ; ; ; | |||
17:08 | 17:14 | R 619 | Cheb (14:14) | Praha-Smíchov (18:43) | 2 | ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. | |
17:15 | R 976 | Praha Masarykovo nádraží (15:52) | 3 | jede v ; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:21 | 16519 | Bílina (16:40) | 1 | ||||
17:27 | R 1165 | Liberec (19:42) | 2 | 2.; ; ; | |||
17:38 | 17:40 | R 787 | Děčín hl.n. (17:21) | Praha Masarykovo nádraží (19:04) | 3 | ; ; ; | |
17:43 | 17:44 | EC 170 | Budapest-Keleti pu. (9:28) | Berlin Hbf (21:20) | 3 | Hungaria ; |
|
17:47 | Sp 1698 | Chomutov (18:59) | 2 | jede v ; 1.2.; ; ; ; | |||
17:53 | 2318 | Praha Masarykovo nádraží (15:37) | 2 | ; | |||
17:55 | 6827 | Děčín hl.n. (17:28) | 1 | ||||
17:57 | 6826 | Most (18:50) | 1 | ||||
17:58 | 6865 | Most (17:04) | 2 | ||||
18:00 | 6864 | Děčín hl.n. (18:28) | 2 | ||||
18:03 | 2339 | Roudnice nad Labem (18:52) | 2 | ; | |||
18:12 | 18:14 | EC 379 | Ostseebad Binz (10:42) | Brno hl.n. (22:14) | 3 | Carl Maria von Weber Ostseebad Binz-Stralsund jede v a od 4.IV. do 7.VI. a od 19.IX. do 25.X. a 10. – 13.IV., 1., 21.V., 1.VI., od 13.VI. do 13.IX. jede denně a 20. – 24., 26. – 31.XII., 2. – 4.I.; Berlin Hbf-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; |
|
18:15 | 18:17 | R 780 | Praha Masarykovo nádraží (16:52) | Děčín hl.n. (18:33) | 3 | ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:31 | 16522 | Bílina (19:14) | 1 | ||||
18:36 | R 1166 | Liberec (16:27) | 2 | 2.; ; | |||
18:43 | 18:49 | R 616 | Praha-Smíchov (17:13) | Cheb (21:42) | 2 | Krušnohor ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí |
|
18:53 | 2320 | Praha Masarykovo nádraží (16:37) | 2 | Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem jede v ; ; | |||
18:55 | 6829 | Děčín hl.n. (18:28) | 1 | ||||
18:57 | 6828 | Most (19:50) | 1 | ||||
18:58 | 6867 | Most (18:04) | 2 | ||||
19:00 | 6866 | Děčín hl.n. (19:28) | 2 | ||||
19:03 | 2321 | Praha Masarykovo nádraží (21:20) | 2 | Roudnice nad Labem-Praha Masarykovo nádraží nejede 24., 31.XII.; ; | |||
19:08 | 19:14 | R 607 | Cheb (16:14) | Praha hl.n. (20:30) | 2 | Ohře ; ; ; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad |
|
19:15 | 19:17 | R 782 | Praha Masarykovo nádraží (17:52) | Děčín hl.n. (19:33) | 3 | jede v ; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:21 | 16523 | Bílina (18:40) | 1 | ||||
19:27 | R 1167 | Liberec (21:32) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ; | |||
19:38 | 19:40 | R 789 | Děčín hl.n. (19:21) | Praha Masarykovo nádraží (21:04) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; | |
19:43 | 19:44 | EN 456 | Praha hl.n. (18:29) | Berlin-Lichtenberg (23:35) | 3 | Phoenix ? Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Dresden Hbf; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof V úseku Praha hl.n. |
|
19:53 | 2322 | Praha Masarykovo nádraží (17:37) | 2 | Kralupy nad Vltavou-Roudnice nad Labem nejede 24.XII.; Roudnice nad Labem-Ústí nad Labem hl.n. nejede 24., 31.XII.; ; | |||
19:55 | 6831 | Děčín hl.n. (19:28) | 1 | ||||
19:57 | 6830 | Most (20:50) | 1 | ||||
19:58 | 6869 | Most (19:04) | 2 | ||||
20:00 | 6868 | Děčín hl.n. (20:28) | 2 | ||||
20:03 | 2341 | Roudnice nad Labem (20:52) | 2 | ; | |||
20:12 | 20:14 | EC 179 | Berlin-Gesundbrunnen (16:28) | Brno hl.n. (0:15) | 3 | Alois Negrelli Berlin-Gesundbrunnen-Dresden Hbf nejede 1.III. – 13.VI.; ; ; |
|
20:15 | 20:17 | R 784 | Praha Masarykovo nádraží (18:52) | Děčín hl.n. (20:33) | 3 | ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
20:31 | 16524 | Bílina (21:14) | 1 | jede v , nejede 31.XII.; | |||
20:36 | R 1168 | Liberec (18:27) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII.; 2.; ; | |||
20:43 | 20:49 | R 618 | Praha-Smíchov (19:13) | Chomutov (21:53) | 2 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; | |
20:53 | 2340 | Roudnice nad Labem (20:02) | 2 | ; | |||
20:55 | 6833 | Děčín hl.n. (20:28) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
20:57 | 6832 | Most (21:50) | 1 | nejede 24., 25., 31.XII. | |||
20:58 | 6871 | Most (20:04) | 2 | ||||
21:00 | 6870 | Děčín hl.n. (21:28) | 2 | ||||
21:03 | 2343 | Roudnice nad Labem (21:58) | 2 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
21:08 | 21:14 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 2 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
21:15 | R 978 | Praha Masarykovo nádraží (19:52) | 2 | jede v ; 2.; | |||
21:21 | 16525 | Bílina (20:40) | 1 | jede v , nejede 31.XII.; | |||
21:27 | R 1169 | Česká Lípa hl.n. (22:21) | 2 | jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; 2.; ; | |||
21:55 | 2363 | Děčín hl.n. (21:28) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
21:58 | 6887 | Most (21:04) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:15 | 22:17 | R 786 | Praha Masarykovo nádraží (20:52) | Děčín hl.n. (22:33) | 3 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; Praha Masarykovo nádraží – Kralupy nad Vltavou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
22:24 | 6882 | Most (23:17) | 1 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:29 | 22:30 | 2360 | Ústí nad Labem západ (22:27) | Děčín hl.n. (23:00) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |
22:34 | 2345 | Roudnice nad Labem (23:18) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:55 | 2342 | Roudnice nad Labem (22:06) | 2 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
22:57 | 2365 | Děčín hl.n. (22:28) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:58 | 6889 | Klášterec nad Ohří (21:09) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
22:58 | 2364 | Ústí nad Labem západ (23:00) | 2 | nejede 24., 31.XII. | |||
23:12 | 23:14 | EN 477 | Berlin-Wannsee (17:33) | Budapest-Keleti pu. (8:32) | 3 | Metropol Berlin-Wannsee-Dresden-Neustadt jede do 13.VI.; 2.; ; ; ; |
|
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök