..: Ústí nad Labem hlavní nádraží - Příjezdy a odjezdy vlaků 2018 :..

Ústí nad Labem hlavní nádraží Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do stanicePoznámky
0:24       6849   Most (23.15)   
0:31  0:33    Sp 1993   Děčín hl.n. (0.16) Lovosice (0.50) 
0:46  0:48    R 670   Praha odstavné nádraží (23.07) Děčín hl.n. (1.03) 
  0:50    Sp 1686     Chomutov (1.55) 
  4:07     6842     Most (4.55) 
  4:17     16500     Bílina (5.01) 
4:36      Sp 1687   Chomutov (3.29)   
  4:41    Sp 1688     Kadaň-Prunéřov (6.06) 
4:41  4:43    R 671   Děčín hl.n. (4.26) Praha odstavné nádraží (6.21) 
4:54  4:55     6841   Teplice v Čechách (4.31) Děčín hl.n. (5.21) 
  4:58     7002     Cheb (8.24) 
  5:06     6905     Praha odstavné nádraží (8.00) 
5:11       16501   Bílina (4.27)   
5:19       6940   Roudnice nad Labem (4.37)   
5:27  5:28     6821   Most (4.34) Děčín hl.n. (5.52) 
  5:28     16502     Bílina (6.12) 
  5:29     6941     Hněvice (6.14) 
5:25  5:31     6850   Děčín hl.n. (4.59) Louka u Litvínova (6.18) 
5:41  5:43    R 673   Děčín hl.n. (5.26) Praha odstavné nádraží (7.24) 
5:51       6900   Kralupy nad Vltavou (4.25)   
5:56  5:58     6800   Děčín hl.n. (5.30) Kadaň-Prunéřov (7.30) 
5:57  5:58     6823   Chomutov (4.39) Děčín hl.n. (6.24) 
  6:02     6907     Praha Masarykovo nádraží (8.21) 
6:07  6:13    R 601   Kadaň-Prunéřov (4.53) Praha odstavné nádraží (7.49) 
6:19  6:20     6930   Roudnice nad Labem (5.37) Děčín hl.n. (6.35) 
6:22       16503   Bílina (5.38)   
6:25       6851   Most (5.20)   
  6:28     16504     Bílina (7.12) 
  6:31     6870     Teplice v Čechách (6.52) 
6:24  6:31     6961   Děčín hl.n. (6.00) Ústí nad Labem západ (6.33) 
6:41  6:43    R 675   Děčín hl.n. (6.26) Praha odstavné nádraží (8.21)  Říp
6:40  6:47    Rx 616   Praha odstavné nádraží (5.07) Cheb (9.29)  Egrensis
6:51       6902   Praha odstavné nádraží (3.49)   
6:57  6:58     6801   Kadaň-Prunéřov (5.16) Děčín hl.n. (7.24) 
6:56  6:58     6820   Děčín hl.n. (6.30) Most (7.54) 
  7:02     6943     Roudnice nad Labem (7.47) 
7:04      R 1174   Česká Lípa hl.n. (6.09)   
7:10  7:16    Rx 603   Chomutov (6.06) Praha odstavné nádraží (8.37)  Chomutovka
7:19       6942   Hněvice (6.30)   
7:22       16505   Bílina (6.38)   
7:25       6853   Louka u Litvínova (6.38)   
7:27       6963   Děčín hl.n. (6.58)   
  7:27    R 1161     Liberec (9.43) 
7:29  7:31    EC 178   Praha odstavné nádraží (6.02) Berlin Grunewald Gdr (11.13)  Alois Negrelli
  7:31     6872     Teplice v Čechách (7.52) 
7:36      Sp 1689   Kadaň-Prunéřov (6.15)   
7:41  7:43    R 677   Děčín hl.n. (7.26) Praha odstavné nádraží (9.24)  Radobýl
7:51       6904   Praha odstavné nádraží (5.21)   
7:56  7:58     6802   Děčín hl.n. (7.30) Kadaň-Prunéřov (9.29) 
7:57  7:58     6825   Chomutov (6.40) Děčín hl.n. (8.24) 
  8:02     6909     Praha Masarykovo nádraží (10.21) 
8:08      Sp 1695   Karlovy Vary (5.58)   
8:13  8:16    EC 259   Leipzig Hbf (5.55) Praha odstavné nádraží (9.37)  Kopernikus
8:15  8:17    R 692   Praha odstavné nádraží (6.40) Děčín hl.n. (8.32) 
8:16  8:24     26850   Děčín hl.n. (7.51) Moldava v Krušných horách (10.05) 
8:25       6871   Teplice v Čechách (8.03)   
  8:28     16506     Bílina (9.12) 
8:32      R 1172   Liberec (6.28)   
  8:43    R 679     Praha hl.n. (10.08) 
8:41  8:47    Rx 614   Praha odstavné nádraží (7.16) Cheb (11.29)  Ohře
8:51       6944   Roudnice nad Labem (8.06)   
8:56  8:58     6822   Děčín hl.n. (8.30) Most (9.54) 
8:57  8:58     6827   Most (8.01) Děčín hl.n. (9.24) 
  9:02     6945     Roudnice nad Labem (9.47) 
9:03  9:04     5279   Dresden Hbf (7.50) Litoměřice dolní nádraží (9.43) 
9:10  9:16    Rx 605   Cheb (6.27) Praha odstavné nádraží (10.37)  Krušnohor
  9:19     5274     Dresden Hbf (10.21) 
  9:19     5276     Dresden Hbf (10.21)  Vánoční kometa
9:22       16507   Bílina (8.38)   
9:25       6873   Teplice v Čechách (9.03)   
  9:27    R 1163     Liberec (11.43) 
9:29  9:31    EC 176   Praha odstavné nádraží (8.06) Hamburg-Altona (15.27)  Johannes Brahms
9:41  9:43    R 681   Děčín hl.n. (9.26) Praha odstavné nádraží (11.24)  Milešovka
9:51       6906   Praha Masarykovo nádraží (7.38)   
9:57  9:58     6803   Kadaň-Prunéřov (8.29) Děčín hl.n. (10.24) 
9:56  9:58     6804   Děčín hl.n. (9.30) Kadaň-Prunéřov (11.29) 
  10:02     6911     Praha Masarykovo nádraží (12.21) 
10:15  10:17    R 690   Praha odstavné nádraží (8.27) Děčín hl.n. (10.32) 
10:24  10:26    EC 171   Berlin Grunewald Gdr (6.44) Praha hl.n. (11.35)  Carl Maria von Weber
  10:28     16508     Bílina (11.12) 
10:32      R 1170   Liberec (8.28)   
10:41  10:47    Rx 612   Praha odstavné nádraží (9.18) Cheb (13.29)  Svatava
10:51       6946   Roudnice nad Labem (10.06)   
10:56  10:58     6824   Děčín hl.n. (10.30) Most (11.54) 
10:57  10:58     6829   Most (10.01) Děčín hl.n. (11.24) 
  11:02     6947     Roudnice nad Labem (11.47) 
11:10  11:16    Rx 607   Cheb (8.29) Praha odstavné nádraží (12.37)  Salubia
11:22       16509   Bílina (10.38)   
  11:27    R 1165     Liberec (13.43) 
11:29  11:31    EC 174   Praha hl.n. (10.21) Hamburg-Langenfelde (17.45)  Robert Schumann
  11:31     6852     Louka u Litvínova (12.18) 
11:41  11:43    R 683   Děčín hl.n. (11.26) Praha odstavné nádraží (13.24)  Střekov
11:51       6908   Praha Masarykovo nádraží (9.36)   
11:51       6910   Praha Masarykovo nádraží (9.36)   
11:57  11:58     6805   Kadaň-Prunéřov (10.29) Děčín hl.n. (12.24) 
11:56  11:58     6806   Děčín hl.n. (11.30) Kadaň-Prunéřov (13.29) 
  12:02     6913     Praha Masarykovo nádraží (14.21) 
12:15  12:17    R 688   Praha odstavné nádraží (10.21) Děčín hl.n. (12.32)  Ploučnice
12:24  12:26    EC 173   Hamburg-Langenfelde (6.19) Budapest-Nyugati pu. (20.19)  Hungaria
  12:28     16510     Bílina (13.12) 
  12:31     6874     Teplice v Čechách (12.52) 
12:32      R 1168   Liberec (10.28)   
  12:42    Sp 1655     Roudnice nad Labem (13.10) 
12:41  12:47    Rx 610   Praha odstavné nádraží (11.16) Cheb (15.29)  Karlex
12:51       6948   Roudnice nad Labem (12.06)   
12:56  12:58     6826   Děčín hl.n. (12.30) Most (13.54) 
12:57  12:58     6831   Most (12.01) Děčín hl.n. (13.24) 
  13:02     6915     Praha Masarykovo nádraží (15.21) 
13:10  13:16    Rx 609   Cheb (10.29) Praha odstavné nádraží (14.39)  Bílina
13:22       16511   Bílina (12.38)   
13:25       6875   Teplice v Čechách (13.03)   
  13:27    R 1167     Liberec (15.43) 
13:29  13:31    EC 378   Praha hl.n. (12.21) Kiel Hbf (20.19)  Porta Bohemica
  13:31     6854     Louka u Litvínova (14.18) 
13:41  13:43    R 685   Děčín hl.n. (13.26) Praha odstavné nádraží (15.24)  Petr Ginz
  13:46    Sp 1694     Cheb (17.07) 
13:51       6912   Praha Masarykovo nádraží (11.36)   
13:57  13:58     6807   Kadaň-Prunéřov (12.29) Děčín hl.n. (14.24) 
13:56  13:58     6808   Děčín hl.n. (13.30) Kadaň-Prunéřov (15.29) 
  14:02     6917     Praha Masarykovo nádraží (16.21) 
14:15  14:17    R 686   Praha odstavné nádraží (12.22) Děčín hl.n. (14.32)  Větruše
14:25       6855   Louka u Litvínova (13.38)   
14:24  14:26    EC 379   Kiel Hbf (7.42) Praha odstavné nádraží (15.57)  Porta Bohemica
  14:28     16514     Bílina (15.12) 
  14:31     6876     Teplice v Čechách (14.52) 
14:32      R 1166   Liberec (12.28)   
14:30  14:32     6962   Ústí nad Labem západ (14.28) Děčín hl.n. (14.56) 
  14:42    Sp 1657     Lovosice (14.57) 
14:41  14:47    Rx 608   Praha odstavné nádraží (13.16) Cheb (17.29)  Bílina
14:51       6914   Praha Masarykovo nádraží (12.36)   
14:54      Sp 1654   Roudnice nad Labem (14.26)   
14:56  14:58     6828   Děčín hl.n. (14.30) Most (15.54) 
14:57  14:58     6833   Most (14.01) Děčín hl.n. (15.24) 
  15:02     6919     Praha Masarykovo nádraží (17.21) 
15:10  15:16    Rx 611   Cheb (12.29) Praha odstavné nádraží (16.43)  Karlex
15:22       16515   Bílina (14.38)   
15:25       6877   Teplice v Čechách (15.03)   
15:25       6967   Děčín hl.n. (15.02)   
  15:27    R 1169     Liberec (17.43) 
  15:28     16530     Úpořiny (15.54) 
15:29  15:31    EC 172   Budapest-Nyugati pu. (7.41) Hamburg-Langenfelde (21.56)  Hungaria
  15:31     6856     Louka u Litvínova (16.18) 
15:41  15:43    R 687   Děčín hl.n. (15.26) Praha odstavné nádraží (17.24)  Větruše
  15:46    Sp 1696     Chomutov (16.49) 
15:51       6916   Praha Masarykovo nádraží (13.36)   
15:57  15:58     6809   Kadaň-Prunéřov (14.29) Děčín hl.n. (16.24) 
15:56  15:58     6810   Děčín hl.n. (15.30) Kadaň-Prunéřov (17.29) 
  16:02     6921     Praha Masarykovo nádraží (18.21) 
16:15  16:17    R 684   Praha odstavné nádraží (14.39) Děčín hl.n. (16.32)  Petr Ginz
16:22       16531   Úpořiny (15.57)   
16:25       6857   Louka u Litvínova (15.38)   
16:24  16:26    EC 175   Berlin Grunewald Gdr (12.52) Praha hl.n. (17.35)  Robert Schumann
  16:28     16518     Bílina (17.12) 
  16:31     6878     Teplice v Čechách (16.52) 
  16:32     6964     Děčín hl.n. (16.55) 
16:32  16:34    R 1164   Liberec (14.28) Lovosice (16.51) 
16:37       5277   Dresden Hbf (15.35)    Vánoční kometa
16:41  16:47    Rx 606   Praha odstavné nádraží (15.16) Cheb (19.29)  Salubia
16:49  16:50     5278   Litoměřice dolní nádraží (16.10) Dresden Hbf (18.07) 
16:51       6918   Praha Masarykovo nádraží (14.36)   
16:56  16:58     6830   Děčín hl.n. (16.30) Most (17.54) 
16:57  16:58     6835   Most (16.01) Děčín hl.n. (17.24) 
  17:02     6923     Praha Masarykovo nádraží (19.21) 
17:15      R 682   Praha odstavné nádraží (15.30)    Střekov
17:10  17:16    Rx 613   Cheb (14.29) Praha odstavné nádraží (18.39)  Svatava
17:22       16519   Bílina (16.38)   
17:25       6879   Teplice v Čechách (17.03)   
17:25  17:27    R 1171   Lovosice (17.09) Liberec (19.43) 
17:29  17:31    EC 170   Praha odstavné nádraží (16.05) Berlin Grunewald Gdr (20.55)  Carl Maria von Weber
  17:31     6858     Most (18.35) 
17:41  17:43    R 689   Děčín hl.n. (17.26) Praha odstavné nádraží (19.35)  Ploučnice
  17:46    Sp 1698     Chomutov (18.49) 
17:36  17:48     26851   Moldava v Krušných horách (15.58) Děčín hl.n. (18.03) 
17:51       6920   Praha Masarykovo nádraží (15.36)   
17:57  17:58     6811   Kadaň-Prunéřov (16.29) Děčín hl.n. (18.24) 
17:56  17:58     6812   Děčín hl.n. (17.30) Kadaň-Prunéřov (19.29) 
  18:02     6951     Roudnice nad Labem (18.47) 
18:15  18:17    R 680   Praha odstavné nádraží (16.35) Děčín hl.n. (18.32)  Milešovka
18:25       6859   Louka u Litvínova (17.38)   
18:24  18:26    EC 177   Hamburg-Langenfelde (12.19) Praha odstavné nádraží (20.02)  Johannes Brahms
  18:28     16522     Bílina (19.12) 
18:32      R 1162   Liberec (16.28)   
18:37       5275   Dresden Hbf (17.35)   
18:41  18:47    Rx 604   Praha odstavné nádraží (17.16) Cheb (21.31)  Krušnohor
18:51       6922   Praha Masarykovo nádraží (16.36)   
18:56  18:58     6832   Děčín hl.n. (18.30) Most (19.54) 
18:57  18:58     6837   Most (18.01) Děčín hl.n. (19.24) 
  19:02     6925     Praha Masarykovo nádraží (21.21) 
19:10  19:16    Rx 615   Cheb (16.29) Praha odstavné nádraží (20.44)  Ohře
19:15  19:17    R 678   Praha odstavné nádraží (17.32) Děčín hl.n. (19.32) 
19:22       16523   Bílina (18.38)   
  19:27    R 1173     Liberec (21.30) 
19:41  19:43    EC 258   Praha odstavné nádraží (18.16) Leipzig Hbf (22.03)  Kopernikus
19:41  19:43    R 691   Děčín hl.n. (19.26) Praha odstavné nádraží (21.21) 
19:51       6924   Praha Masarykovo nádraží (17.36)   
19:51       6926   Praha Masarykovo nádraží (17.36)   
19:57  19:58     6813   Kadaň-Prunéřov (18.29) Děčín hl.n. (20.24) 
19:56  19:58     6834   Děčín hl.n. (19.30) Chomutov (21.16) 
  20:02     6953     Roudnice nad Labem (20.47) 
20:15  20:17    R 676   Praha odstavné nádraží (18.39) Děčín hl.n. (20.32)  Radobýl
20:24  20:26    EC 179   Hamburg-Langenfelde (14.19) Praha odstavné nádraží (21.56)  Alois Negrelli
  20:28     16524     Most (21.24) 
20:32      R 1160   Liberec (18.28)   
20:41  20:47    Rx 602   Praha odstavné nádraží (19.10) Chomutov (21.50)  Chomutovka
20:51       6952   Roudnice nad Labem (20.06)   
20:57  20:58     6839   Most (20.01) Děčín hl.n. (21.24) 
  21:00     6955     Roudnice nad Labem (21.37) 
21:15      R 674   Praha hl.n. (19.51)    Říp
21:10  21:16    Rx 617   Cheb (18.29) Praha odstavné nádraží (22.48)  Egrensis
21:08  21:18     6814   Děčín hl.n. (20.42) Kadaň-Prunéřov (22.38) 
  21:20    R 1175     Česká Lípa hl.n. (22.13) 
21:47       6969   Děčín hl.n. (21.24)   
21:57       6815   Kadaň-Prunéřov (20.29)   
22:05  22:06    R 693   Děčín hl.n. (21.51) Praha odstavné nádraží (23.38) 
  22:16     6957     Roudnice nad Labem (22.58) 
22:15  22:17    R 672   Praha odstavné nádraží (20.32) Děčín hl.n. (22.32) 
  22:18     6846     Chomutov (23.26) 
22:26  22:27     6968   Ústí nad Labem západ (22.24) Děčín hl.n. (22.55) 
22:49      Sp 1658   Roudnice nad Labem (22.20)   
22:57       7067   Karlovy Vary (20.22)   
22:57  22:58     6971   Děčín hl.n. (22.28) Ústí nad Labem západ (23.00) 
  23:00     6959     Roudnice nad Labem (23.35) 
23:23      R 780   Kolín (21.14)   
23:27  23:28     6928   Praha Masarykovo nádraží (21.36) Děčín hl.n. (23.47) 
  23:34     6848     Teplice v Čechách (23.56) 
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster