..: Ústí nad Labem hlavní nádraží - Příjezdy a odjezdy vlaků 2021 :..

Ústí nad Labem hlavní nádraží Informace o stanici

Odjezdová tabule SŽDC on-line

Jízdní řád 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
  0.00  U1   6840     Teplice v Čechách (0.19)  1 jede v a 26.XII., 2.I., 3. – 5.IV., 5., 6.VII.;
; ; ; ; 1.2.
0.19    U1   6551   Most (23.22)    2 nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
0.35  0.37  U54  Sp 1977   Děčín hl.n. (0.20) Lovosice (0.57)  3 nejede 25.XII., 1.I.;
v , , a 6.IV., 7.VII., 29.IX., 29.X., 18.XI.; v , , a 6.IV., 7.VII., 29.IX., 29.X., 18.XI.; 1.2. v , , a 6.IV., 7.VII., 29.IX., 29.X., 18.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
0.49    U1   6849   Teplice v Čechách (0.30)    2 jede v a , nejede 25.XII., 1.I.;
; ; ; ; 1.2.
0.55  0.55  R20  R 670   Praha hl.n. (23.28) Děčín hl.n. (1.13)  3 LABE
Praha hl.n.-Nelahozeves zámek nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; Nelahozeves zámek-Ústí n.L. hl.n. nejede 25., 26.XII., 1.I.; ~nejede 25., 26.XII., 1.I.;
<=>; ; ; ;
  1.00  U51  Sp 1940     Chomutov (2.11)  1 nejede 25., 26.XII., 1.I.;
; 1.2.
  3.32  U1   6550     Most (4.32)  2 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
  4.01  S4/U4   6901     Praha Masarykovo nádraží (5.46)  2 ; Ústí n.L. hl.n.-Kralupy n.V. jede v ;
; ; 1.2.
  4.17  U5   16500     Most (5.15)  1 Ústí n.L. hl.n.-Bílina nejede 25.XII., 1.I.; Bílina-Most jede v a , nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
4.25  4.26  U3   16926   Děčín hl.n. (4.02) Litvínov (5.18)  1 jede v a 6.IV., 7.VII., 29.IX., 29.X., 18.XI., nejede 5.IV., 5.VII.; ~Ústí n.L. hl.n.-Teplice v Čechách jede v a 6.IV., 7.VII., 29.IX., 29.X., 18.XI., nejede 5.IV., 5.VII.; Teplice v Čechách-Litvínov jede v ;
; ;
4.32    U51  Sp 1941   Chomutov (3.14)    1 jede v ;
  4.33  R15  R 620     Cheb (7.27)  2 KRUŠNOHOR
jede v ;
; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří
4.30  4.39  R20  R 671   Děčín hl.n. (4.14) Praha hl.n. (6.11)  2 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
  4.39  R23  R 781     Kolín (6.39)  2 STŘEKOV
nejede 25., 26.XII., 1.I.;
<=>; ; ; ;
4.50    S4/U4   6970   Lovosice (4.27)    2 jede v ;
; ; 1.2.
4.51  4.53  U1   6841   Teplice v Čechách (4.32) Děčín hl.n. (5.19)  2 jede v ;
; 1.2.; ; ;
4.53  4.58  U1   6800   Děčín hl.n. (4.27) Kadaň-Prunéřov (6.36)  1 jede v ; ~; Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v ;
; ; ; ; 1.2.
4.59  5.00  U5   16501   Most (4.03) Děčín hl.n. (5.28)  2 jede v a , nejede 25.XII., 1.I.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
  5.04  S4/U4   6905     Praha Masarykovo nádraží (7.16)  3 ; ; 1.2.
5.09    U5   16503   Most (4.13)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
5.17    U1   6850   Děčín hl.n. (4.48)    1 jede v a ;
; 1.2.
5.21    S4/U4   6940   Roudnice nad Labem (4.39)    2 nejede 25.XII., 1.I.;
; ;
5.14  5.22  R15  R 601   Teplice v Čechách (4.57) Praha hl.n. (6.36)  2 KRUŠNOHOR
nejede 25., 26.XII., 1.I.;
; ; ; ; ; ; ; ; <=>
  5.27  R14B  R 1341     Liberec (7.29)  3 jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
5.27  5.29  U3   6855   Litvínov (4.31) Děčín hl.n. (5.53)  2 Teplice v Čechách-Ústí n.L. hl.n. jede v ; ~jede v ;
; ;
  5.29  U5   16502     Bílina (6.15)  1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
5.25  5.31  S4/U4   6941   Děčín hl.n. (4.56) Roudnice nad Labem (6.09)  3 jede v ; ~; jede v ;
  5.34  U3   6852     Litvínov (6.24)  1 jede v ;
; ;
5.35    U51  Sp 1943   Chomutov (4.23)    2 jede v a , nejede 25., 26.XII., 1.I.;
; 1.2.
5.37  5.39  R20  R 673   Děčín hl.n. (5.22) Praha hl.n. (7.11)  3 LABE
; ; ; <=>;
5.52    S4/U4   6900   Kralupy nad Vltavou (4.25)    2 jede v ;
; ; 1.2.
5.57  5.58  U1   6801   Chomutov (4.29) Děčín hl.n. (6.24)  2 Chomutov-Most jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
5.56  5.58  U1   6802   Děčín hl.n. (5.30) Kadaň-Prunéřov (7.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  6.04  S4/U4   6907     Praha Masarykovo nádraží (8.16)  3 Ústí n.L. hl.n.-Roudnice nad Labem jede v ;
; ; 1.2.
6.20  6.21  S4/U4   6930   Hněvice (5.31) Děčín hl.n. (6.36)  3 jede v ~; jede v
6.16  6.22  R15  R 603   Klášterec nad Ohří (4.49) Praha hl.n. (7.36)  2 KRUŠNOHOR
jede v ; ~Ústí n.L. hl.n.-Praha hl.n. jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.;
; ; ; ; ; Ústí n.L. hl.n. – Praha hl.n. v a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI.; v ; v přeprava cestujících na invalidním vozíku do a ze stanice Duchcov vyloučena; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
6.25    U5   16505   Bílina (5.40)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
6.27  6.29  U3   6857   Litvínov (5.37) Děčín hl.n. (6.54)  2 jede v ;
; ;
6.18  6.29  U5   16504   Děčín hl.n. (5.57) Most (7.27)  1 jede v a , nejede 25.XII., 1.I./jede denně
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
6.32    R14B  R 1340   Liberec (4.25)    3 jede v , a 24.XII., 2.IV., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I., 3.IV.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  6.33  R23  R 783     Kolín (8.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
6.24  6.34  U3   6854   Děčín hl.n. (6.00) Litvínov (7.24)  1 jede v ;
; ;
6.37  6.39  R20  R 675   Děčín hl.n. (6.22) Praha hl.n. (8.11)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
6.37  6.43  R15  R 618   Praha hl.n. (5.18) Cheb (9.29)  2 KRUŠNOHOR
nejede 25.XII., 1.I.;
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Praha hl.n. – Klášterec nad Ohří
6.52    S4/U4   6902   Praha Masarykovo nádraží (4.42)    2 Praha Masaryk.n.-Kralupy n.V. nejede 25.XII., 1.I.;
; ; 1.2.
6.57  6.58  U1   6803   Kadaň-Prunéřov (5.23) Děčín hl.n. (7.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; Chomutov-Ústí n.L. hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ~; nejede 25.XII., 1.I.;
; ; ; ; 1.2.
6.56  6.58  U1   6804   Děčín hl.n. (6.30) Kadaň-Prunéřov (8.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  7.04  S4/U4   6943     Roudnice nad Labem (7.50)  2 ; ; 1.2.
7.15  7.15  R20  R 698   Praha hl.n. (5.47) Děčín hl.n. (7.33)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
7.16  7.22  R15  R 605   Cheb (4.28) Praha hl.n. (8.36)  2 KRUŠNOHOR
Cheb-Chomutov jede v ; Chomutov-Ústí n.L. hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ~nejede 25.XII., 1.I.;
; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.; ; ; v ; Chomutov – Praha hl.n. v a ; v ; Chomutov – Praha hl.n. v a přeprava cestujících na invalidním vozíku do a ze stanice Duchcov vyloučena
7.23    S4/U4   6942   Roudnice nad Labem (6.36)    3 jede v ;
7.25    U5   16507   Most (6.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
7.27    U3   6859   Litvínov (6.37)    2 jede v ;
; ;
  7.27  R14B  R 1343     Liberec (9.28)  3 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  7.29  U5   16506     Most (8.27)  1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
7.31    U51  Sp 1945   Kadaň-Prunéřov (6.08)    2 jede v ;
; 1.2.
7.29  7.34  U3   6856   Děčín hl.n. (7.00) Litvínov (8.24)  1 jede v ;
; ;
7.37  7.39  Ex5  EC 178   Praha hl.n. (6.26) Děčín hl.n. (7.54)  3 BERLINER
Praha hl.n. – Děčín hl.n.; ; ; ; ; ;
7.37  7.39  R20  R 677   Děčín hl.n. (7.22) Praha hl.n. (9.11)  3 LABE
; ; ; ; <=>
  7.42  U51  Sp 1942     Chomutov (8.51)  2 jede v ;
; ;
7.52    S4/U4   6904   Praha Masarykovo nádraží (5.58)    2 Praha Masaryk.n.-Kralupy n.V. jede v ;
; ; 1.2.
7.57  7.58  U1   6805   Kadaň-Prunéřov (6.23) Děčín hl.n. (8.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Most jede v a ; ~;
; ; ; ; 1.2.
7.56  7.58  U1   6806   Děčín hl.n. (7.30) Kadaň-Prunéřov (9.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  8.04  S4/U4   6909     Praha Masarykovo nádraží (10.16)  3 ; ; 1.2.
8.15  8.15  R20  R 696   Praha hl.n. (6.47) Děčín hl.n. (8.33)  3 LABE
OČP
; ; ; <=>;
8.19    U51  Sp 1947   Karlovy Vary (6.04)    2 Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v do 11.VI.; Klášterec nad Ohří-Ústí n.L. hl.n. jede v ;
8.13  8.21  T8  Sp 1956   Děčín hl.n. (7.56) Moldava v Krušných horách (10.01)  1 jede v a ;
; ; ; ; 1.2.
8.18  8.22  Ex5  Ex 579   Děčín hl.n. (8.02) Praha hl.n. (9.36)  2 PORTA BOHEMICA
nejede 25., 26.XII., 1.I.; ~Ústí n.L. hl.n.-Praha hl.n. nejede 25., 26.XII., 1.I.;
; ; ;
8.25    U5   16509   Most (7.29)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
8.27    U3   6861   Litvínov (7.37)    1 jede v ;
; ;
  8.29  U5   16508     Most (9.27)  1 Bílina-Most jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
8.32    R14B  R 1342   Liberec (6.28)    2 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  8.33  R23  R 785     Kolín (10.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
  8.34  U3   6858     Litvínov (9.24)  1 jede v ;
; ;
8.37  8.39  R20  R 679   Děčín hl.n. (8.22) Praha hl.n. (10.11)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
8.37  8.43  R15  R 616   Praha hl.n. (7.26) Cheb (11.29)  2 KRUŠNOHOR
<=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ;
8.52    S4/U4   6944   Roudnice nad Labem (8.02)    2 ; ; 1.2.
8.57  8.58  U1   6807   Kadaň-Prunéřov (7.23) Děčín hl.n. (9.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
8.56  8.58  U1   6808   Děčín hl.n. (8.30) Kadaň-Prunéřov (10.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
9.03  9.04  RE20   5279   Dolní Žleb (8.36) Litoměřice město (9.39)  1 jede v a od 3.IV. do 31.X. a 2. – 5.IV., 13., 24.V.; ~Ústí n.L. hl.n.-Litoměřice město jede v a od 3.IV. do 31.X. a 2. – 5.IV., 13., 24.V.;
; ; 1.2.
  9.04  S4/U4   6945     Roudnice nad Labem (9.54)  3 ; ; 1.2.
  9.16  RE20   5274     Děčín hl.n. (9.32)  2 LETNÍ KOMETA
jede v a od 2.IV. do 31.X.
  9.16  U28   5276     Děčín hl.n. (9.32)  2 VÁNOČNÍ KOMETA
jede v a od 27.XI. a 13., 19., 20.XII.
9.14  9.17  Ex3  rj 257   Děčín hl.n. (9.00) Břeclav (13.52)  3 VINDOBONA
v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;
9.15  9.17  R20  R 694   Praha hl.n. (7.46)    3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
9.16  9.22  R15  R 607   Cheb (6.28) Praha hl.n. (10.36)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
9.25    U5   16511   Most (8.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
9.26    R23  R 794   Kolín (7.14)    2 STŘEKOV
nejede 25., 26.XII., 1.I.;
<=>; ; ; ;
9.27    U3   6863   Litvínov (8.37)    1 jede v ;
; ;
  9.27  R14B  R 1345     Liberec (11.28)  3 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  9.34  U3   6860     Litvínov (10.24)  1 jede v ;
; ;
9.37  9.39  Ex5  EC 176   Praha hl.n. (8.26) Děčín hl.n. (9.54)  3 BERLINER
Praha hl.n. – Děčín hl.n.; ; ; ; ; ;
9.37  9.39  R20  R 681   Děčín hl.n. (9.22) Praha hl.n. (11.11)  3 LABE
; ; ; ; <=>
9.52    S4/U4   6906   Praha Masarykovo nádraží (7.58)    2 Praha Masaryk.n.-Kralupy n.V. jede v ;
; ; 1.2.
9.57  9.58  U1   6809   Kadaň-Prunéřov (8.23) Děčín hl.n. (10.24)  2 ; ; ; ; 1.2.
9.56  9.58  U1   6810   Děčín hl.n. (9.30) Kadaň-Prunéřov (11.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  10.04  S4/U4   6911     Praha Masarykovo nádraží (12.16)  3 ; ; 1.2.
10.15  10.15  R20  R 692   Praha hl.n. (8.46) Děčín hl.n. (10.33)  3 LABE
OČP
<=>; ; ; ;
10.17    U51  Sp 1949   Chomutov (9.07)    2 jede v ;
; ;
10.18  10.22  Ex5  EC 171   Děčín hl.n. (10.02) Praha hl.n. (11.36)  3 BERLINER
; ; ; ; ; ; Děčín hl.n. – Praha hl.n.
10.27    U3   6865   Litvínov (9.37)    2 jede v ;
; ;
  10.29  U5   16510     Most (11.27)  1 Bílina-Most jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
10.32    R14B  R 1344   Liberec (8.28)    2 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  10.33  R23  R 787     Kolín (12.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
  10.34  U3   6862     Litvínov (11.24)  1 jede v ;
; ;
10.37  10.43  R15  R 614   Praha hl.n. (9.26) Cheb (13.29)  2 KRUŠNOHOR
<=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ;
10.52    S4/U4   6946   Roudnice nad Labem (10.02)    2 ; ; 1.2.
10.57  10.58  U1   6811   Kadaň-Prunéřov (9.23) Děčín hl.n. (11.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
10.56  10.58  U1   6812   Děčín hl.n. (10.30) Kadaň-Prunéřov (12.31)  1 ; ; ; ; 1.2.
  11.04  S4/U4   6947     Roudnice nad Labem (11.50)  3 ; ; 1.2.
11.16  11.22  R15  R 609   Cheb (8.30) Praha hl.n. (12.36)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
11.25    U5   16513   Most (10.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
11.26    R23  R 792   Kolín (9.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
11.27    U3   6867   Litvínov (10.37)    1 jede v ;
; ;
  11.27  R14B  R 1347     Liberec (13.28)  3 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  11.34  U3   6864     Litvínov (12.24)  1 jede v ;
; ;
11.37  11.39  Ex5  EC 174   Praha hl.n. (10.26) Děčín hl.n. (11.54)  3 BERLINER
Praha hl.n. – Děčín hl.n.; ; ; ; ; ;
11.37  11.39  R20  R 683   Děčín hl.n. (11.22) Praha hl.n. (13.11)  3 LABE
; ; ; ; <=>
  11.42  U51  Sp 1944     Klášterec nad Ohří (13.07)  2 jede v ;
11.52    S4/U4   6908   Praha Masarykovo nádraží (9.42)    2 jede v a ;
; ; 1.2.
11.52    S4/U4   6910   Praha Masarykovo nádraží (9.42)    2 jede v ;
; ; 1.2.
11.57  11.58  U1   6813   Kadaň-Prunéřov (10.23) Děčín hl.n. (12.24)  2 ; ; ; ; 1.2.
11.56  11.58  U1   6814   Děčín hl.n. (11.30) Kadaň-Prunéřov (13.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  12.04  S4/U4   6913     Praha Masarykovo nádraží (14.16)  2 ; ; 1.2.
12.15  12.15  R20  R 690   Praha hl.n. (10.47) Děčín hl.n. (12.33)  3 LABE
OČP
; ; ; ; <=>
12.18  12.22  Ex3  EC 173   Děčín hl.n. (12.02) Břeclav (16.52)  3 HUNGARIA
; ; ; ; ; Děčín hl.n. – Břeclav
12.27    T8  Sp 1957   Moldava v Krušných horách (10.49)    2 jede v a ;
; ; ; ; 1.2.
12.27    U3   6869   Litvínov (11.37)    2 jede v ;
; ;
  12.29  U5   16512     Most (13.27)  1 Bílina-Most jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
12.32    R14B  R 1346   Liberec (10.28)    2 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  12.33  R23  R 789     Kolín (14.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
  12.34  U3   6866     Litvínov (13.24)  1 jede v ;
; ;
  12.41  U54  Sp 1971     Roudnice nad Labem (13.09)  3 ; jede v ;
12.37  12.43  R15  R 612   Praha hl.n. (11.26) Cheb (15.29)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří
12.52    S4/U4   6948   Roudnice nad Labem (12.02)    2 ; ; 1.2.
12.57  12.58  U1   6815   Kadaň-Prunéřov (11.23) Děčín hl.n. (13.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
12.56  12.58  U1   6816   Děčín hl.n. (12.30) Kadaň-Prunéřov (14.31)  1 ; ; ; ; 1.2.
  13.06  S4/U4   6915     Praha Masarykovo nádraží (15.16)  3 Roudnice nad Labem-Praha Masaryk.n. jede v ;
; ; 1.2.
  13.14  T8  Sp 1958     Moldava v Krušných horách (14.54)  1 jede v a ;
; ; ; ; 1.2.
13.16  13.22  R15  R 611   Cheb (10.30) Praha hl.n. (14.36)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
13.25    U5   16515   Most (12.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
13.26    R23  R 790   Kolín (11.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
13.27    U3   6871   Litvínov (12.37)    1 jede v ;
; ;
  13.27  R14B  R 1349     Liberec (15.28)  3 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  13.29  U5   16514     Bílina (14.15)  1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
  13.34  U3   6868     Litvínov (14.24)  1 jede v ;
; ;
13.37  13.39  Ex3  EC 378   Praha hl.n. (12.26) Děčín hl.n. (13.54)  3 BERLINER
Praha hl.n. – Děčín hl.n.; ; ; ; ; ;
13.37  13.39  R20  R 685   Děčín hl.n. (13.22) Praha hl.n. (15.11)  3 LABE
; ; ; <=>;
  13.42  U51  Sp 1946     Chomutov (14.53)  2 jede v ;
13.52    S4/U4   6912   Praha Masarykovo nádraží (11.42)    2 ; ; 1.2.
13.57  13.58  U1   6817   Kadaň-Prunéřov (12.23) Děčín hl.n. (14.24)  2 ; ; ; ; 1.2.
13.56  13.58  U1   6818   Děčín hl.n. (13.30) Kadaň-Prunéřov (15.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  14.04  S4/U4   6917     Praha Masarykovo nádraží (16.16)  3 ; ; 1.2.
14.15  14.15  R20  R 688   Praha hl.n. (12.47) Děčín hl.n. (14.33)  3 LABE
OČP
; ; ; ; <=>
14.18  14.22  Ex3  EC 379   Děčín hl.n. (14.02) Praha hl.n. (15.36)  3 BERLINER
Děčín hl.n. – Praha hl.n.; ; ; ; ; ;
14.25    U5   16517   Bílina (13.40)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
14.27  14.29  U3   6873   Litvínov (13.37) Děčín hl.n. (14.54)  2 jede v ;
; ;
  14.29  U5   16516     Most (15.27)  1 Bílina-Most jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
14.32    R14B  R 1348   Liberec (12.28)    2 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  14.33  R23  R 791     Kolín (16.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
  14.34  U3   6870     Litvínov (15.24)  1 jede v ;
; ;
14.24  14.39  R20  R 687     Praha hl.n. (16.11)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
14.37  14.43  R15  R 610   Praha hl.n. (13.26) Cheb (17.29)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří
14.52    S4/U4   6914   Praha Masarykovo nádraží (12.42)    3 Praha Masaryk.n.-Roudnice nad Labem jede v ;
; ; 1.2.
14.55    U54  Sp 1970   Roudnice nad Labem (14.26)    2 jede v ;
14.57  14.58  U1   6819   Kadaň-Prunéřov (13.23) Děčín hl.n. (15.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
14.56  14.58  U1   6820   Děčín hl.n. (14.30) Kadaň-Prunéřov (16.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  15.04  S4/U4   6919     Praha Masarykovo nádraží (17.16)  3 Roudnice nad Labem-Praha Masaryk.n. jede v ;
; ; 1.2.
15.15  15.15  R20  R 686   Praha hl.n. (13.47) Děčín hl.n. (15.33)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
15.16  15.22  R15  R 613   Cheb (12.30) Praha hl.n. (16.36)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
15.25    U5   16519   Most (14.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
15.26    R23  R 788   Kolín (13.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
15.27    U3   6875   Litvínov (14.37)    1 jede v ;
; ;
  15.27  R14B  R 1351     Liberec (17.28)  3 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  15.29  U5   16518     Bílina (16.15)  1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
15.32  15.34  U3   6872   Děčín hl.n. (15.08) Litvínov (16.24)  1 jede v ;
; ;
15.37  15.39  Ex3  EC 172   Břeclav (11.07) Děčín hl.n. (15.54)  3 HUNGARIA
; ; ; ; ; Břeclav – Děčín hl.n.
15.37  15.39  R20  R 689   Děčín hl.n. (15.22) Praha hl.n. (17.11)  3 LABE
; ; ; <=>;
  15.42  U51  Sp 1948     Chomutov (16.53)  2 jede v ;
15.52    S4/U4   6916   Praha Masarykovo nádraží (13.42)    2 ; ; 1.2.
15.57  15.58  U1   6821   Kadaň-Prunéřov (14.23) Děčín hl.n. (16.24)  2 ; ; ; ; 1.2.
15.56  15.58  U1   6822   Děčín hl.n. (15.30) Kadaň-Prunéřov (17.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  16.04  S4/U4   6921     Praha Masarykovo nádraží (18.16)  3 ; ; 1.2.
16.15  16.15  R20  R 684   Praha hl.n. (14.47) Děčín hl.n. (16.33)  3 LABE
OČP
; ; ; ; <=>
16.17    U51  Sp 1951   Klášterec nad Ohří (14.51)    2 jede v ;
16.18  16.22  Ex5  EC 175   Děčín hl.n. (16.02) Praha hl.n. (17.36)  3 BERLINER
Děčín hl.n. – Praha hl.n.; ; ; ; ; ;
16.25    U5   16521   Bílina (15.40)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
16.27  16.29  U3   6877   Litvínov (15.37) Děčín hl.n. (16.54)  2 jede v ;
; ;
  16.29  U5   16520     Most (17.27)  1 Bílina-Most jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
16.32    R14B  R 1350   Liberec (14.28)    2 dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  16.33  R23  R 793     Kolín (18.39)  2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
  16.34  U3   6874     Litvínov (17.24)  1 jede v ;
; ;
16.38    U28   5277   Děčín hl.n. (16.23)    1 VÁNOČNÍ KOMETA
jede v a od 27.XI. a 13., 19., 20.XII.
16.37  16.39  R20  R 691   Děčín hl.n. (16.22) Praha hl.n. (18.11)  3 LABE
jede v , nejede 31.XII.;
; ; ; <=>;
16.37  16.43  R15  R 608   Praha hl.n. (15.26) Cheb (19.29)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří
16.47  16.48  RE20   5278   Litoměřice město (16.12) Dolní Žleb (17.16)  2 jede v a od 3.IV. do 31.X. a 2. – 5.IV., 13., 24.V.;
; ; 1.2.
16.52    S4/U4   6918   Praha Masarykovo nádraží (14.42)    2 Praha Masaryk.n.-Roudnice nad Labem jede v ;
; ; 1.2.
16.57  16.58  U1   6823   Kadaň-Prunéřov (15.23) Děčín hl.n. (17.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
16.56  16.58  U1   6824   Děčín hl.n. (16.30) Kadaň-Prunéřov (18.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  17.06  S4/U4   6923     Praha Masarykovo nádraží (19.16)  3 Roudnice nad Labem-Praha Masaryk.n. jede v ;
; ; 1.2.
17.15    R20  R 682   Praha hl.n. (15.47)    3 LABE
jede v , nejede 31.XII.;
; ; ; <=>;
17.16  17.22  R15  R 615   Cheb (14.30) Praha hl.n. (18.36)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
17.25    U5   16523   Most (16.29)    1 Most-Bílina jede v a ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
17.26    R23  R 786   Kolín (15.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
17.27    U3   6879   Litvínov (16.37)    1 jede v ;
; ;
  17.27  R14B  R 1353     Liberec (19.28)  3 nejede 24.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  17.29  U5   16522     Bílina (18.15)  1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
  17.34  U3   6876     Litvínov (18.24)  1 jede v ;
; ;
17.37  17.39  Ex5  EC 170   Praha hl.n. (16.26) Děčín hl.n. (17.54)  3 BERLINER
; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Děčín hl.n.
17.37  17.39  R20  R 693   Děčín hl.n. (17.22) Praha hl.n. (19.11)  3 LABE
; ; ; <=>;
17.27  17.41  T8  Sp 1959   Moldava v Krušných horách (15.49) Děčín hl.n. (17.59)  1 jede v a ;
; ; ; ; 1.2.
  17.42  U51  Sp 1950     Cheb (20.48)  1 Ústí n.L. hl.n.-Klášterec nad Ohří jede v ; Klášterec nad Ohří-Cheb jede v do 11.VI.;
17.52    S4/U4   6920   Praha Masarykovo nádraží (15.42)    2 ; ; 1.2.
17.57  17.58  U1   6825   Kadaň-Prunéřov (16.23) Děčín hl.n. (18.24)  2 ; ; ; ; 1.2.
17.56  17.58  U1   6826   Děčín hl.n. (17.30) Kadaň-Prunéřov (19.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
  18.04  S4/U4   6951     Roudnice nad Labem (18.50)  2 ; ; 1.2.
18.15  18.15  R20  R 680   Praha hl.n. (16.47) Děčín hl.n. (18.33)  3 LABE
OČP
; ; ; <=>;
18.17    U51  Sp 1953   Chomutov (17.07)    2 jede v ;
18.18  18.22  Ex5  EC 177   Děčín hl.n. (18.02) Praha hl.n. (19.36)  3 BERLINER
Děčín hl.n. – Praha hl.n.; ; ; ; ; ;
18.25    U5   16525   Bílina (17.40)    1 jede v ;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
18.27    U3   6881   Litvínov (17.37)    1 jede v ;
; ;
  18.29  S4/U4   6964     Děčín hl.n. (18.54)  3 jede v ;
  18.29  U5   16524     Most (19.27)  1 Ústí n.L. hl.n.-Bílina nejede 24., 31.XII.; Bílina-Most jede v a , nejede 24.XII.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
18.32    R14B  R 1352   Liberec (16.28)    2 nejede 24.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  18.33  R23  R 795     Kolín (20.39)  2 STŘEKOV
nejede 24., 25., 31.XII.;
<=>; ; ; ;
  18.34  U3   6878     Litvínov (19.24)  1 jede v ;
; ;
  18.39  R20  R 695     Praha hl.n. (20.11)  3 LABE
jede v , nejede 31.XII.;
; ; ; <=>;
18.40    RE20   5275   Děčín hl.n. (18.25)    2 LETNÍ KOMETA
jede v a od 2.IV. do 31.X.
18.37  18.43  R15  R 606   Praha hl.n. (17.26) Cheb (21.31)  2 KRUŠNOHOR
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Klášterec nad Ohří
18.42  18.44  Ex3  rj 256   Břeclav (14.07) Děčín hl.n. (18.59)  3 VINDOBONA
; ; ; ; ; v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ;
18.52    S4/U4   6922   Praha Masarykovo nádraží (16.42)    2 Praha Masaryk.n.-Roudnice nad Labem jede v ;
; ; 1.2.
18.57  18.58  U1   6827   Kadaň-Prunéřov (17.23) Děčín hl.n. (19.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
18.56  18.58  U1   6828   Děčín hl.n. (18.30) Kadaň-Prunéřov (20.31)  1 ; ; ; ; 1.2.
  19.04  S4/U4   6925     Praha Masarykovo nádraží (21.16)  3 Roudnice nad Labem-Praha Masaryk.n. nejede 24., 31.XII.;
; ; 1.2.
19.15  19.15  R20  R 678   Praha hl.n. (17.47) Děčín hl.n. (19.33)  3 LABE
jede v ;
; ; ; <=>;
19.16  19.22  R15  R 617   Cheb (16.30) Praha hl.n. (20.36)  2 KRUŠNOHOR
<=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.; ; ; ; ; ; ; ; ;
19.25    U5   16527   Most (18.29)    1 Most-Bílina jede v a , nejede 24.XII.; Bílina-Ústí n.L. hl.n. nejede 24., 31.XII.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
  19.25  U3   6880     Litvínov (20.16)  1 jede v ;
; ;
19.26    R23  R 784   Kolín (17.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
19.27    U3   6883   Litvínov (18.37)    1 jede v ;
; ;
  19.27  R14B  R 1355     Liberec (21.28)  3 nejede 24., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
19.37  19.39  Ex5  Ex 578   Praha hl.n. (18.26) Děčín hl.n. (19.54)  3 PORTA BOHEMICA
nejede 24., 25., 31.XII.;
; ; ;
19.37  19.39  R20  R 697   Děčín hl.n. (19.22) Praha hl.n. (21.11)  3 LABE
nejede 24., 31.XII.; ~Ústí n.L. hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.;
; ; ; ; <=>
19.52    S4/U4   6924   Praha Masarykovo nádraží (17.42)    2 ; ; 1.2.
19.56  19.58  U1   6830   Děčín hl.n. (19.30) Kadaň-Prunéřov (21.36)  1 ; ; ; ; 1.2.
19.57  20.00  U1   6829   Kadaň-Prunéřov (18.23) Děčín hl.n. (20.26)  2 ; ; ; ; 1.2.
  20.04  S4/U4   6953     Roudnice nad Labem (20.50)  3 ; ; 1.2.
20.15  20.15  R20  R 676   Praha hl.n. (18.47) Děčín hl.n. (20.33)  3 LABE
OČP
; ; ; ; <=>
20.18  20.22  Ex5  EC 179   Děčín hl.n. (20.02) Praha hl.n. (21.36)  3 BERLINER
Děčín hl.n. – Praha hl.n.; ; ; ; ; ;
20.20  20.22  U3   6885   Litvínov (19.30) Děčín hl.n. (20.47)  2 Litvínov-Teplice v Čechách jede v ; Teplice v Čechách-Ústí n.L. hl.n. jede v a 23., 31.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII., 1.I., 2.IV.; ~jede v a 23., 31.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII., 1.I., 2.IV.;
; ;
20.28    R14B  R 1354   Liberec (18.28)    2 nejede 24., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
  20.29  U5   16526     Most (21.27)  1 Ústí n.L. hl.n.-Bílina nejede 24., 31.XII.; Bílina-Most jede v a , nejede 24.XII.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
20.37  20.43  R15  R 604   Praha hl.n. (19.26) Chomutov (21.53)  2 KRUŠNOHOR
nejede 24., 31.XII.;
; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n.L. hl.n. – Chomutov
20.52    S4/U4   6952   Roudnice nad Labem (20.02)    2 ; ; 1.2.
20.57  20.58  U1   6831   Kadaň-Prunéřov (19.23) Děčín hl.n. (21.24)  2 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ; ~;
; ; ; ; 1.2.
  21.00  U54  Sp 1973     Roudnice nad Labem (21.36)  2 nejede 24., 31.XII.;
; ;
21.15    R20  R 674   Praha hl.n. (19.47)    3 LABE
jede v , nejede 31.XII.;
; ; ; <=>;
21.06  21.20  U1   6832   Děčín hl.n. (20.40) Kadaň-Prunéřov (22.48)  1 nejede 24., 31.XII.; ~; Ústí n.L. hl.n.-Chomutov nejede 24., 31.XII.; Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v , nejede 31.XII.;
; ; ; ; 1.2.
21.16  21.22  R15  R 619   Cheb (18.30) Praha hl.n. (22.36)  2 KRUŠNOHOR
nejede 24., 31.XII.; ~Ústí n.L. hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.;
; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n.L. hl.n.
  21.23  R14B  R 1357     Liberec (23.29)  3 nejede 24., 25., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
21.26    R23  R 782   Kolín (19.14)    2 STŘEKOV
PosPr:1630
<=>; ; ; ;
21.47    S4/U4   6969   Děčín hl.n. (21.24)    3 nejede 24., 31.XII.;
; ;
21.52    U10   25548   Litoměřice horní nádraží (21.13)    2 Litoměřice hor.n.-Lovosice nejede 24., 31.XII.; Lovosice-Ústí n.L. hl.n. jede v , nejede 31.XII.;
dopravce AŽD Praha s.r.o.; ;
21.57    U1   6833   Kadaň-Prunéřov (20.23)    2 Most-Ústí n.L. hl.n. nejede 24., 31.XII.;
; ; ; ; 1.2.
  22.01  S4/U4   6962     Děčín hl.n. (22.23)  3 jede v a 23.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 25.XII. – 1.I., 2.IV.;
; ;
22.01  22.03  R20  R 699   Děčín hl.n. (21.46) Praha hl.n. (23.34)  3 LABE
nejede 24., 25., 31.XII.; ~Ústí n.L. hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.;
; ; ; <=>;
  22.11  U10   25549     Litoměřice horní nádraží (22.54)  2 Ústí n.L. hl.n.-Lovosice jede v , nejede 31.XII.; Lovosice-Litoměřice hor.n. nejede 24., 31.XII.;
dopravce AŽD Praha s.r.o.; ;
22.15  22.15  R20  R 672   Praha hl.n. (20.47) Děčín hl.n. (22.33)  3 LABE
nejede 24., 31.XII.;
; ; ; <=>;
  22.20  U1   6846     Chomutov (23.38)  1 nejede 24., 31.XII.;
; ; ; ; 1.2.
22.24    R14B  R 1356   Liberec (20.28)    2 nejede 24., 25., 31.XII.;
dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2.
22.51    U5   16529   Bílina (22.08)    1 jede v , nejede 31.XII.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
22.54    U1   6835   Kadaň-Prunéřov (21.23)    1 Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v ;
; ; ; ; 1.2.
22.50  22.56  R15  R 602   Praha hl.n. (21.34) Teplice v Čechách (23.11)  2 KRUŠNOHOR
nejede 24., 25., 31.XII.;
; ; ; ; ; ; ; ; <=>
  22.57  S4/U4   6966     Děčín hl.n. (23.30)  3 nejede 24., 31.XII.;
v a ; v ; v a ; v a ; 1.2. v ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy
22.58  23.02  U1   6560   Děčín hl.n. (22.28)    1 nejede 24., 31.XII.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
23.02    U54  Sp 1972   Roudnice nad Labem (22.25)    2 nejede 24., 31.XII.;
; ;
  23.08  S4/U4   6959     Roudnice nad Labem (23.48)  2 nejede 24., 31.XII.;
; ;
23.14    R23  R 780   Kolín (21.14)    2 STŘEKOV
nejede 24., 25., 31.XII.;
<=>; ; ; ;
  23.15  U5   16528     Most (0.11)  1 Ústí n.L. hl.n.-Most nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.;
dopravce RegioJet ÚK a.s.;
23.30    S4/U4   6928   Praha Masarykovo nádraží (21.42)    3 Kralupy n.V.-Lovosice jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.; Lovosice-Ústí n.L. hl.n. jede v , a 23.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI., nejede 24. – 26.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.;
; ; 1.2.
23.50    R15  R 600   Praha hl.n. (22.34)    2 LABE
jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.;
; ; ; ; ; ; ; ; <=>
  23.52  S4/U4   6968     Děčín hl.n. (0.11)  2 nejede v / a 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I., 1./2.I., 2./3. – 4./5.IV., 4./5., 5./6.VII.;
; 1.2. v , a 23.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v , kromě 23.XII., 1. – 5.IV., 6.VII., 27., 28.IX., 27., 28.X., 16., 17.XI.; v , a 23.XII., 1.IV., 27.IX., 27.X., 16.XI.
  23.53  U1   6848     Teplice v Čechách (0.12)  1 nejede v / a 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I., 1./2.I., 2./3. – 4./5.IV., 4./5., 5./6.VII.;
; ; ; ; 1.2.
23.56  23.57  S4/U4   6932   Praha Masarykovo nádraží (22.12) Děčín hl.n. (0.14)  3 Praha Masaryk.n.-Kralupy n.V. nejede 24., 31.XII.; Kralupy n.V.-Ústí n.L. hl.n. jede v / a 25./26.XII., 1./2.I., 2./3. – 4./5.IV., 4./5., 5./6.VII.; ~jede v / a 25./26.XII., 1./2.I., 2./3. – 4./5.IV., 4./5., 5./6.VII.;
; ; 1.2.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster