Ústí nad Labem hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0.00 | U1 | 6840 | Teplice v Čechách (0.18) | 1 | jede v od 8.I. a 11., 18., 26.XII., 8. – 10.IV., 1., 8.V., 6.VII., 18.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
0.19 | U1 | 6551 | Most (23.28) | 1 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
0.35 | 0.37 | U54 | 1977 | Děčín hl.n. (0.20) | Lovosice (0.57) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; 1.2. v , , a 11.IV., 2., 9.V., 7.VII., 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v , , a 11.IV., 2., 9.V., 7.VII., 29.IX.; v , , a 11.IV., 2., 9.V., 7.VII., 29.IX.; v , , a 11.IV., 2., 9.V., 7.VII., 29.IX. |
0.51 | U1 | 6849 | Teplice v Čechách (0.26) | 2 | jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
0.53 | 0.53 | R20 | 670 | Děčín hl.n. (1.11) | 3 | LABE nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; v ; v a ; <=>; ; ; |
|
1.00 | U51 | 1940 | Kadaň (2.21) | 2 | Ústí n. L. hl. n.-Chomutov nejede 25., 26.XII., 1.I.; Chomutov-Kadaň jede v a , nejede 25., 26.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
3.32 | U1 | 6550 | Most (4.26) | 1 | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
4.01 | S4/U4 | 6901 | Praha Masarykovo nádraží (5.46) | 2 | ; Ústí n. L. hl. n.-Kralupy n.V. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
4.19 | U5 | 16530 | Most (5.18) | 1a | jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
4.20 | U5 | 16500 | Třebušice (5.24) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
4.21 | 4.22 | U3 | 16926 | Děčín hl.n. (3.58) | Litvínov (5.12) | 1 | Ústí n. L. hl. n.-Teplice v Čechách jede v a 27.XII., 11.IV., 2., 9.V., 7.VII., 29.IX., nejede 26.XII., 10.IV., 1., 8.V.; Teplice v Čechách-Litvínov jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
4.30 | U51 | 1941 | Chomutov (3.17) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
4.40 | R15 | 620 | Cheb (7.32) | 1 | KRUŠNOHOR jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; |
||
4.40 | R23 | 1301 | Kolín (6.39) | 2 | REGIOJET nejede 25., 26.XII., 1.I.; dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
4.36 | 4.42 | R20 | 671 | Děčín hl.n. (4.21) | Praha hl.n. (6.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
4.49 | S4/U4 | 6970 | Lovosice (4.30) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
4.52 | 4.53 | U1 | 6841 | Teplice v Čechách (4.27) | Děčín hl.n. (5.19) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
4.51 | 4.58 | U1 | 6800 | Děčín hl.n. (4.27) | Kadaň předměstí (6.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
4.59 | 5.00 | U5 | 16501 | Most (4.03) | Děčín hl.n. (5.28) | 2 | jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
5.04 | S4/U4 | 6905 | Praha Masarykovo nádraží (7.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
5.16 | U5 | 16503 | Most (4.21) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
5.17 | U1 | 6850 | Děčín hl.n. (4.48) | 1 | jede v a ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
5.13 | 5.19 | R15 | 601 | Teplice v Čechách (4.49) | Praha hl.n. (6.35) | 2 | KRUŠNOHOR nejede 25., 26.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
5.21 | S4/U4 | 6940 | Roudnice nad Labem (4.40) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
5.26 | U3 | 6852 | Litvínov (6.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
5.27 | R14B | 1321 | Liberec (7.28) | 3 | jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
5.21 | 5.28 | S4/U4 | 6941 | Děčín hl.n. (4.53) | Roudnice nad Labem (6.06) | 2 | ; jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
5.29 | U5 | 16502 | Bílina (6.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
5.29 | 5.33 | U3 | 6855 | Litvínov (4.41) | Děčín hl.n. (5.53) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
5.37 | U51 | 1943 | Kadaň (4.10) | 2 | jede v a , nejede 25., 26.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
5.40 | 5.42 | R20 | 673 | Děčín hl.n. (5.25) | Praha hl.n. (7.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
5.52 | S4/U4 | 6900 | Kralupy nad Vltavou (4.23) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
5.57 | 5.58 | U1 | 6801 | Chomutov (4.36) | Děčín hl.n. (6.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
5.56 | 5.58 | U1 | 6802 | Děčín hl.n. (5.30) | Kadaň předměstí (7.43) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
6.06 | S4/U4 | 6907 | Praha Masarykovo nádraží (8.16) | 2 | Ústí n. L. hl. n.-Roudnice nad Labem jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
6.13 | 6.19 | R15 | 603 | Klášterec nad Ohří (4.49) | Praha hl.n. (7.35) | 2 | KRUŠNOHOR jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n. |
6.21 | 6.22 | S4/U4 | 6930 | Hněvice (5.32) | Děčín hl.n. (6.37) | 3 | ; jede v ; dopravce České dráhy, a.s. |
6.23 | U5 | 16505 | Most (5.21) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
6.24 | 6.26 | U3 | 6854 | Děčín hl.n. (6.00) | Litvínov (7.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
6.28 | R14B | 1320 | Liberec (4.28) | 3 | jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
6.18 | 6.28 | U5 | 16532 | Děčín hl.n. (5.57) | Most (7.25) | 1 | jede v a , nejede 25.XII., 1.I.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
6.29 | U5 | 16504 | Most (7.25) | 1 | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
6.29 | 6.33 | U3 | 6857 | Litvínov (5.41) | Děčín hl.n. (6.50) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
6.36 | R23 | 1303 | Kolín (8.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
6.42 | U52 | 1223 | Žatec (5.05) | 3 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
6.40 | 6.42 | R20 | 675 | Děčín hl.n. (6.25) | Praha hl.n. (8.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
6.37 | 6.43 | R15 | 618 | Praha hl.n. (5.16) | Cheb (9.32) | 2 | KRUŠNOHOR nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; ; <=> Praha hl. n. – Klášterec nad Ohří |
6.53 | S4/U4 | 6902 | Praha Masarykovo nádraží (4.42) | 2 | Praha Masaryk. n.-Kralupy n.V. nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
6.57 | 6.58 | U1 | 6803 | Kadaň předměstí (5.13) | Děčín hl.n. (7.24) | 2 | ; nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
6.56 | 6.58 | U1 | 6804 | Děčín hl.n. (6.30) | Kadaň předměstí (8.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
7.06 | S4/U4 | 6943 | Roudnice nad Labem (7.53) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
7.16 | 7.16 | R20 | 698 | Praha hl.n. (5.45) | Děčín hl.n. (7.34) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
7.13 | 7.19 | R15 | 605 | Cheb (4.26) | Praha hl.n. (8.35) | 2 | KRUŠNOHOR nejede 25.XII., 1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; v ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; |
7.23 | S4/U4 | 6942 | Roudnice nad Labem (6.36) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
7.23 | U5 | 16507 | Bílina (6.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
7.24 | U5 | 16531 | Most (6.28) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
7.24 | 7.26 | U3 | 6856 | Děčín hl.n. (6.56) | Litvínov (8.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
7.27 | R14B | 1323 | Liberec (9.27) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
7.29 | U3 | 6859 | Litvínov (6.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
7.29 | U5 | 16506 | Most (8.25) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
7.35 | U51 | 1945 | Kadaň-Prunéřov (6.17) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
7.37 | 7.39 | Ex5 | 178 | Praha hl.n. (6.25) | Děčín hl.n. (7.54) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; Praha hl. n. – Děčín hl. n. |
7.42 | U52 | 1225 | Žatec (6.05) | 3 | jede v , a 7.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 8.IV., 18.XI.; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
7.40 | 7.42 | R20 | 677 | Děčín hl.n. (7.25) | Praha hl.n. (9.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v ; v a ; <=>; ; ; |
7.42 | U51 | 1942 | Chomutov (8.49) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
7.53 | S4/U4 | 6904 | Praha Masarykovo nádraží (5.57) | 2 | Praha Masaryk. n.-Kralupy n.V. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
7.57 | 7.58 | U1 | 6805 | Kadaň předměstí (6.13) | Děčín hl.n. (8.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
7.56 | 7.58 | U1 | 6806 | Děčín hl.n. (7.30) | Kadaň předměstí (9.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
8.06 | S4/U4 | 6909 | Praha Masarykovo nádraží (10.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
8.14 | U51 | 1947 | Klášterec nad Ohří (6.49) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
8.16 | 8.16 | R20 | 696 | Praha hl.n. (6.45) | Děčín hl.n. (8.34) | 3 | LABE v a ; v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; |
8.16 | 8.19 | N28 | 459 | Děčín hl.n. (8.02) | Praha hl.n. (9.38) | 2 | CANOPUS Leipzig Hbf – Praha hl. n.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; Leipzig Hbf – Praha hl. n.; Leipzig Hbf – Praha hl. n.; ; ; ; ; |
8.19 | T8 | 1196 | Moldava v Krušných horách (9.55) | 1 | jede v a ; dopravce GW Train Regio a.s.; v a od 29.IV. do 1.X. rezervace místa pro jízdní kolo možná pouze v aplikaci DÚKapka; ; ; |
||
8.23 | U5 | 16509 | Most (7.28) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
8.26 | U3 | 6858 | Litvínov (9.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
8.28 | R14B | 1322 | Liberec (6.28) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
8.28 | U5 | 16534 | Most (9.25) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
8.29 | U3 | 6861 | Litvínov (7.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
8.29 | U5 | 16508 | Bílina (9.13) | 1a | jede v ; ; dopravce RegioJet ÚK a.s. |
||
8.36 | R23 | 1305 | Kolín (10.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
8.40 | 8.42 | R20 | 679 | Děčín hl.n. (8.25) | Praha hl.n. (10.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
8.37 | 8.43 | R15 | 616 | Praha hl.n. (7.25) | Cheb (11.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří |
8.53 | S4/U4 | 6944 | Roudnice nad Labem (8.04) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
8.57 | 8.58 | U1 | 6807 | Kadaň předměstí (7.13) | Děčín hl.n. (9.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
8.56 | 8.58 | U1 | 6808 | Děčín hl.n. (8.30) | Kadaň předměstí (10.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
9.06 | S4/U4 | 6945 | Roudnice nad Labem (9.55) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
9.08 | 9.09 | RE20 | 5279 | Dolní Žleb (8.41) | Litoměřice město (9.45) | 1 | Ústí n. L. hl. n.-Litoměřice město jede v a od 1.IV. do 29.X. a 7. – 10.IV., 1., 18., 29.V., 3., 31.X.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2. |
9.15 | RE20 | 5274 | Děčín hl.n. (9.30) | 2 | LETNÍ KOMETA jede v a od 4.VI. do 29.X.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
9.15 | RE20 | 5276 | Děčín hl.n. (9.30) | 2 | VÁNOČNÍ KOMETA jede 2., 3., 9.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
9.16 | R20 | 694 | Praha hl.n. (7.45) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
||
9.16 | R23 | 1300 | Kolín (7.14) | 2 | REGIOJET nejede 25., 26.XII., 1.I.; dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
9.14 | 9.16 | Ex3 | 257 | Děčín hl.n. (9.00) | Břeclav (13.52) | 3 | VINDOBONA Ústí n. L. hl. n.-Wien Hbf jede od 1.VII.; Wien Hbf-Graz Hbf jede v – od 3.VII. do 7.XII., nejede 15.VIII., 26.X., 1.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |
9.14 | 9.16 | Ex3 | 259 | Děčín hl.n. (9.00) | Břeclav (13.52) | 3 | VINDOBONA Ústí n. L. hl. n.-Wien Hbf jede do 30.VI.; Wien Hbf-Graz Hbf jede v do 30.VI. a 7.IV., 8.V., nejede 6.I., 18., 29.V., 8.VI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |
9.13 | 9.19 | R15 | 607 | Cheb (6.26) | Praha hl.n. (10.36) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
9.23 | U5 | 16511 | Bílina (8.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
9.24 | U5 | 16533 | Most (8.28) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
9.26 | U3 | 6860 | Litvínov (10.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
9.27 | R14B | 1325 | Liberec (11.27) | 3 | dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; ; ; 2. | ||
9.29 | U3 | 6863 | Litvínov (8.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
9.37 | 9.39 | Ex5 | 176 | Praha hl.n. (8.25) | Děčín hl.n. (9.54) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; Praha hl. n. – Děčín hl. n.; ; ; ; ; ; |
9.40 | 9.42 | R20 | 681 | Děčín hl.n. (9.25) | Praha hl.n. (11.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
9.53 | S4/U4 | 6906 | Praha Masarykovo nádraží (7.57) | 2 | Praha Masaryk. n.-Kralupy n.V. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
9.57 | 9.58 | U1 | 6809 | Kadaň předměstí (8.13) | Děčín hl.n. (10.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
9.56 | 9.58 | U1 | 6810 | Děčín hl.n. (9.30) | Kadaň předměstí (11.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
10.06 | S4/U4 | 6911 | Praha Masarykovo nádraží (12.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
10.14 | U51 | 1949 | Chomutov (9.04) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
10.16 | 10.16 | R20 | 692 | Praha hl.n. (8.45) | Děčín hl.n. (10.34) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
10.16 | 10.19 | Ex5 | 171 | Děčín hl.n. (10.02) | Praha hl.n. (11.35) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; Děčín hl. n. – Praha hl. n. |
10.26 | U3 | 6862 | Litvínov (11.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
10.28 | R14B | 1324 | Liberec (8.28) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
10.28 | U5 | 16536 | Most (11.25) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
10.29 | U3 | 6865 | Litvínov (9.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
10.29 | U5 | 16510 | Bílina (11.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
10.36 | R23 | 1307 | Kolín (12.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
10.37 | 10.43 | R15 | 614 | Praha hl.n. (9.25) | Cheb (13.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ; |
10.53 | S4/U4 | 6946 | Roudnice nad Labem (10.04) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
10.57 | 10.58 | U1 | 6811 | Kadaň předměstí (9.13) | Děčín hl.n. (11.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
10.56 | 10.58 | U1 | 6812 | Děčín hl.n. (10.30) | Kadaň předměstí (12.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
11.06 | S4/U4 | 6947 | Roudnice nad Labem (11.53) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
11.16 | R23 | 1302 | Kolín (9.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
11.13 | 11.19 | R15 | 609 | Cheb (8.26) | Praha hl.n. (12.35) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
11.23 | U5 | 16513 | Bílina (10.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
11.24 | U5 | 16535 | Most (10.28) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
11.26 | U3 | 6864 | Litvínov (12.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
11.27 | R14B | 1327 | Liberec (13.27) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
11.29 | U3 | 6867 | Litvínov (10.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
11.37 | 11.39 | Ex5 | 174 | Praha hl.n. (10.25) | Děčín hl.n. (11.54) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; Praha hl. n. – Děčín hl. n.; ; ; ; ; ; |
11.40 | 11.42 | R20 | 683 | Děčín hl.n. (11.25) | Praha hl.n. (13.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
11.42 | U51 | 1944 | Klášterec nad Ohří (13.05) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
11.53 | S4/U4 | 6908 | Praha Masarykovo nádraží (9.42) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
11.57 | 11.58 | U1 | 6813 | Kadaň předměstí (10.13) | Děčín hl.n. (12.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
11.56 | 11.58 | U1 | 6814 | Děčín hl.n. (11.30) | Kadaň předměstí (13.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
12.06 | S4/U4 | 6913 | Praha Masarykovo nádraží (14.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
12.15 | U52 | 1222 | Žatec (13.51) | 2 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
12.16 | 12.16 | R20 | 690 | Praha hl.n. (10.45) | Děčín hl.n. (12.34) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
12.16 | 12.19 | Ex5 | 173 | Děčín hl.n. (12.02) | Břeclav (16.52) | 3 | HUNGARIA jede od 1.VII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; Děčín hl. n. – Břeclav |
12.16 | 12.19 | Ex5 | 253 | Děčín hl.n. (12.02) | Břeclav (16.52) | 3 | HUNGARIA jede do 30.VI.; dopravce České dráhy, a.s.; Děčín hl. n. – Břeclav; ; ; ; ; ; |
12.26 | U3 | 6866 | Litvínov (13.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
12.28 | R14B | 1326 | Liberec (10.28) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
12.28 | U5 | 16538 | Most (13.25) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
12.29 | U3 | 6869 | Litvínov (11.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
12.29 | U5 | 16512 | Bílina (13.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
12.35 | T8 | 1197 | Moldava v Krušných horách (11.00) | 2 | jede v a ; v a od 29.IV. do 1.X. rezervace místa pro jízdní kolo možná pouze v aplikaci DÚKapka; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; |
||
12.36 | R23 | 1309 | Kolín (14.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
12.42 | U54 | 1971 | Lovosice (12.58) | 3 | ; jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
12.37 | 12.43 | R15 | 612 | Praha hl.n. (11.25) | Cheb (15.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ; |
12.53 | S4/U4 | 6948 | Roudnice nad Labem (12.04) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
12.57 | 12.58 | U1 | 6815 | Kadaň předměstí (11.13) | Děčín hl.n. (13.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
12.56 | 12.58 | U1 | 6816 | Děčín hl.n. (12.30) | Kadaň předměstí (14.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
13.06 | S4/U4 | 6915 | Praha Masarykovo nádraží (15.16) | 2 | Roudnice nad Labem-Praha Masaryk. n. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
13.16 | R23 | 1304 | Kolín (11.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
13.13 | 13.19 | R15 | 611 | Cheb (10.26) | Praha hl.n. (14.35) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
13.19 | T8 | 1198 | Moldava v Krušných horách (14.55) | 1 | jede v a ; v a od 29.IV. do 1.X. rezervace místa pro jízdní kolo možná pouze v aplikaci DÚKapka; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; |
||
13.23 | U5 | 16515 | Bílina (12.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
13.23 | U54 | 1970 | Lovosice (13.07) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
13.24 | U5 | 16537 | Most (12.28) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
13.26 | U3 | 6868 | Litvínov (14.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
13.27 | R14B | 1329 | Liberec (15.27) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
13.29 | U3 | 6871 | Litvínov (12.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
13.29 | U5 | 16514 | Most (14.25) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
13.37 | 13.39 | Ex3 | 378 | Praha hl.n. (12.25) | Děčín hl.n. (13.54) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; Praha hl. n. – Děčín hl. n.; ; ; ; ; ; |
13.40 | 13.42 | R20 | 685 | Děčín hl.n. (13.25) | Praha hl.n. (15.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
13.42 | U51 | 1946 | Chomutov (14.49) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
13.53 | S4/U4 | 6912 | Praha Masarykovo nádraží (11.42) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
13.57 | 13.58 | U1 | 6817 | Kadaň předměstí (12.13) | Děčín hl.n. (14.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2.; |
13.56 | 13.58 | U1 | 6818 | Děčín hl.n. (13.30) | Kadaň předměstí (15.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
14.06 | S4/U4 | 6917 | Praha Masarykovo nádraží (16.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
14.15 | U52 | 1224 | Žatec (15.51) | 2 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
14.16 | 14.16 | R20 | 688 | Praha hl.n. (12.45) | Děčín hl.n. (14.34) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
14.16 | 14.19 | Ex3 | 379 | Děčín hl.n. (14.02) | Praha hl.n. (15.35) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; ; Děčín hl. n. – Praha hl. n.; ; ; ; ; |
14.23 | U5 | 16517 | Bílina (13.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
14.26 | U3 | 6870 | Litvínov (15.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
14.28 | R14B | 1328 | Liberec (12.28) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
14.28 | U5 | 16540 | Most (15.25) | 1a | jede v a ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
14.29 | U5 | 16516 | Most (15.25) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
14.29 | 14.33 | U3 | 6873 | Litvínov (13.41) | Děčín hl.n. (14.57) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
14.36 | R23 | 1311 | Kolín (16.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
14.42 | R20 | 687 | Praha hl.n. (16.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
||
14.37 | 14.43 | R15 | 610 | Praha hl.n. (13.25) | Cheb (17.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ; |
14.53 | S4/U4 | 6914 | Praha Masarykovo nádraží (12.42) | 2 | Praha Masaryk. n.-Roudnice nad Labem jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
14.57 | 14.58 | U1 | 6819 | Kadaň předměstí (13.13) | Děčín hl.n. (15.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
14.56 | 14.58 | U1 | 6820 | Děčín hl.n. (14.30) | Kadaň předměstí (16.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
15.06 | S4/U4 | 6919 | Praha Masarykovo nádraží (17.16) | 2 | Roudnice nad Labem-Praha Masaryk. n. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
15.16 | R23 | 1306 | Kolín (13.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
15.16 | 15.16 | R20 | 686 | Praha hl.n. (13.45) | Děčín hl.n. (15.34) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
15.13 | 15.19 | R15 | 613 | Cheb (12.26) | Praha hl.n. (16.35) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; ; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; |
15.23 | U5 | 16519 | Most (14.28) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
15.24 | U5 | 16539 | Most (14.28) | 1a | jede v a ; ; dopravce RegioJet ÚK a.s. |
||
15.24 | 15.26 | U3 | 6872 | Děčín hl.n. (15.05) | Litvínov (16.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
15.27 | R14B | 1331 | Liberec (17.27) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. | ||
15.29 | U3 | 6875 | Litvínov (14.41) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
15.29 | U5 | 16518 | Bílina (16.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
15.37 | 15.39 | Ex5 | 172 | Břeclav (11.07) | Děčín hl.n. (15.54) | 3 | HUNGARIA Ústí n. L. hl. n.-Hamburg Altona jede od 1.VII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; Břeclav – Děčín hl. n. |
15.38 | 15.40 | Ex5 | 252 | Břeclav (11.07) | Děčín hl.n. (15.56) | 3 | HUNGARIA Ústí n. L. hl. n.-Berlin Hbf (tief) jede do 30.VI.; Berlin Hbf (tief)-Hamburg Altona nejede 24., 31.XII., 1.VII. – 9.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; Břeclav – Děčín hl. n.; ; ; ; ; ; |
15.40 | 15.42 | R20 | 689 | Děčín hl.n. (15.25) | Praha hl.n. (17.12) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
15.42 | U51 | 1948 | Chomutov (16.49) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
15.43 | U52 | 1227 | Žatec (14.05) | 3 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
15.53 | S4/U4 | 6916 | Praha Masarykovo nádraží (13.42) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
15.57 | 15.58 | U1 | 6821 | Kadaň předměstí (14.13) | Děčín hl.n. (16.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
15.56 | 15.58 | U1 | 6822 | Děčín hl.n. (15.30) | Kadaň předměstí (17.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
16.06 | S4/U4 | 6921 | Praha Masarykovo nádraží (18.16) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
16.14 | U51 | 1951 | Klášterec nad Ohří (14.49) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
16.15 | U52 | 1226 | Žatec (17.51) | 2 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
16.16 | 16.16 | R20 | 684 | Praha hl.n. (14.45) | Děčín hl.n. (16.34) | 3 | LABE v a ; v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; |
16.16 | 16.19 | Ex5 | 175 | Děčín hl.n. (16.02) | Praha hl.n. (17.35) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; Děčín hl. n. – Praha hl. n.; ; ; ; ; ; |
16.23 | U5 | 16521 | Most (15.28) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
16.26 | U3 | 6874 | Litvínov (17.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
16.28 | R14B | 1330 | Liberec (14.28) | 3 | <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; 2.; | ||
16.28 | U5 | 16542 | Most (17.25) | 1a | jede v a , nejede 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
16.29 | U5 | 16520 | Bílina (17.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
16.29 | 16.33 | U3 | 6877 | Litvínov (15.41) | Děčín hl.n. (16.57) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
16.36 | R23 | 1313 | Kolín (18.39) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
16.39 | RE20 | 5277 | Děčín hl.n. (16.24) | 3 | VÁNOČNÍ KOMETA jede 2., 3., 9.XII.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
16.40 | 16.42 | R20 | 691 | Děčín hl.n. (16.25) | Praha hl.n. (18.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
16.37 | 16.43 | R15 | 608 | Praha hl.n. (15.25) | Cheb (19.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří; ; ; ; ; ; ; ; ; |
16.47 | 16.48 | RE20 | 5278 | Litoměřice město (16.10) | Dolní Žleb (17.18) | 2 | jede v a od 1.IV. do 29.X. a 7. – 10.IV., 1., 18., 29.V., 3., 31.X.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; 1.2. |
16.53 | S4/U4 | 6918 | Praha Masarykovo nádraží (14.42) | 2 | Praha Masaryk. n.-Roudnice nad Labem jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
16.57 | 16.58 | U1 | 6823 | Kadaň předměstí (15.13) | Děčín hl.n. (17.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
16.56 | 16.58 | U1 | 6824 | Děčín hl.n. (16.30) | Kadaň předměstí (18.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
17.06 | S4/U4 | 6923 | Praha Masarykovo nádraží (19.16) | 2 | Roudnice nad Labem-Praha Masaryk. n. jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
17.16 | R20 | 682 | Praha hl.n. (15.45) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
||
17.16 | R23 | 1308 | Kolín (15.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
17.13 | 17.19 | R15 | 615 | Cheb (14.26) | Praha hl.n. (18.35) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
17.23 | U5 | 16523 | Bílina (16.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
17.24 | U5 | 16541 | Most (16.28) | 1a | jede v a , nejede 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
17.26 | U3 | 6876 | Litvínov (18.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
17.27 | R14B | 1333 | Liberec (19.27) | 3 | nejede 24.XII.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
17.29 | U3 | 6879 | Litvínov (16.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
17.29 | U5 | 16522 | Bílina (18.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
17.35 | T8 | 1199 | Moldava v Krušných horách (16.00) | 2 | jede v a ; v a od 29.IV. do 1.X. rezervace místa pro jízdní kolo možná pouze v aplikaci DÚKapka; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; |
||
17.37 | 17.39 | Ex5 | 170 | Praha hl.n. (16.25) | Děčín hl.n. (17.54) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; Praha hl. n. – Děčín hl. n. |
17.42 | U52 | 1229 | Žatec (16.05) | 3 | jede v ; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
17.40 | 17.42 | R20 | 693 | Děčín hl.n. (17.25) | Praha hl.n. (19.12) | 3 | LABE v ; v a ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; |
17.42 | U51 | 1950 | Klášterec nad Ohří (19.05) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
17.53 | S4/U4 | 6920 | Praha Masarykovo nádraží (15.42) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
17.57 | 17.58 | U1 | 6825 | Kadaň předměstí (16.13) | Děčín hl.n. (18.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
17.56 | 17.58 | U1 | 6826 | Děčín hl.n. (17.30) | Kadaň předměstí (19.45) | 1 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
18.06 | S4/U4 | 6951 | Roudnice nad Labem (18.53) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
18.14 | U51 | 1953 | Chomutov (17.04) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
18.15 | U52 | 1228 | Žatec (19.51) | 2 | jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ; 2. |
||
18.16 | 18.16 | R20 | 680 | Praha hl.n. (16.45) | Děčín hl.n. (18.34) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
18.16 | 18.19 | Ex5 | 177 | Děčín hl.n. (18.02) | Praha hl.n. (19.35) | 3 | BERLINER dopravce České dráhy, a.s.; Děčín hl. n. – Praha hl. n.; ; ; ; ; ; |
18.23 | U5 | 16525 | Bílina (17.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
18.26 | U3 | 6878 | Litvínov (19.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
18.28 | R14B | 1332 | Liberec (16.28) | 3 | nejede 24.XII.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
18.28 | U5 | 16544 | Most (19.25) | 1a | jede v a , nejede 24., 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
18.29 | U3 | 6881 | Litvínov (17.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
18.29 | U5 | 16524 | Bílina (19.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
18.31 | S4/U4 | 6964 | Děčín hl.n. (18.54) | 3 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; |
||
18.36 | R23 | 1315 | Kolín (20.39) | 2 | REGIOJET nejede 24., 25., 31.XII.; dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
18.39 | RE20 | 5275 | Děčín hl.n. (18.24) | 3 | LETNÍ KOMETA jede v a od 4.VI. do 29.X.; dopravce České dráhy, a.s. |
||
18.40 | 18.42 | Ex3 | 256 | Břeclav (14.07) | Děčín hl.n. (18.57) | 3 | VINDOBONA jede od 1.VII.; dopravce České dráhy, a.s.; v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |
18.40 | 18.42 | Ex3 | 258 | Břeclav (14.07) | Děčín hl.n. (18.57) | 3 | VINDOBONA jede do 30.VI.; dopravce České dráhy, a.s.; v oddílech 1. vozové třídy Business povinná rezervace místa; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |
18.42 | R20 | 695 | Praha hl.n. (20.12) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
||
18.37 | 18.43 | R15 | 606 | Praha hl.n. (17.21) | Cheb (21.32) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n. L. hl. n. – Klášterec nad Ohří |
18.53 | S4/U4 | 6922 | Praha Masarykovo nádraží (16.42) | 2 | Praha Masaryk. n.-Roudnice nad Labem jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
18.57 | 18.58 | U1 | 6827 | Kadaň předměstí (17.13) | Děčín hl.n. (19.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
18.56 | 18.58 | U1 | 6828 | Děčín hl.n. (18.30) | Kadaň předměstí (20.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
19.06 | S4/U4 | 6925 | Praha Masarykovo nádraží (21.16) | 2 | Roudnice nad Labem-Praha Masaryk. n. nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
19.16 | R23 | 1310 | Kolín (17.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
19.16 | 19.16 | R20 | 678 | Praha hl.n. (17.45) | Děčín hl.n. (19.34) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
19.13 | 19.19 | R15 | 617 | Cheb (16.26) | Praha hl.n. (20.35) | 2 | KRUŠNOHOR dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
19.23 | U5 | 16527 | Bílina (18.38) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
19.24 | U5 | 16543 | Most (18.28) | 1a | jede v a , nejede 24., 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
19.26 | U3 | 6880 | Litvínov (20.15) | 1 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
19.27 | R14B | 1335 | Liberec (21.27) | 3 | nejede 24., 31.XII.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
19.29 | U3 | 6883 | Litvínov (18.41) | 2 | jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
19.37 | 19.39 | N28 | 458 | Praha hl.n. (18.26) | Děčín hl.n. (19.54) | 3 | CANOPUS ; Praha hl. n. – Leipzig Hbf; dopravce České dráhy, a.s.; Praha hl. n. – Leipzig Hbf; ; ; ; ; ; Praha hl. n. – Leipzig Hbf; |
19.40 | 19.42 | R20 | 697 | Děčín hl.n. (19.25) | Praha hl.n. (21.12) | 3 | LABE Ústí n. L. hl. n.-Praha hl. n. nejede 24., 31.XII.; v ; dopravce České dráhy, a.s.; v a ; <=>; ; ; |
19.53 | S4/U4 | 6924 | Praha Masarykovo nádraží (17.42) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
19.57 | 19.58 | U1 | 6829 | Kadaň předměstí (18.13) | Děčín hl.n. (20.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
19.56 | 19.58 | U1 | 6830 | Děčín hl.n. (19.30) | Kadaň předměstí (21.45) | 1 | ; Chomutov-Kadaň předměstí nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
20.06 | S4/U4 | 6953 | Roudnice nad Labem (20.53) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
20.16 | 20.16 | R20 | 676 | Praha hl.n. (18.45) | Děčín hl.n. (20.34) | 3 | LABE dopravce České dráhy, a.s.; v a ; v ; <=>; ; ; |
20.16 | 20.19 | Ex5 | 179 | Děčín hl.n. (20.02) | Praha hl.n. (21.35) | 3 | BERLINER ; ; ; ; ; ; dopravce České dráhy, a.s.; Děčín hl. n. – Praha hl. n. |
20.20 | 20.22 | U3 | 6885 | Litvínov (19.32) | Děčín hl.n. (20.46) | 2 | jede v a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI., nejede 7.IV., 17.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
20.28 | R14B | 1334 | Liberec (18.28) | 3 | nejede 24., 31.XII.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
20.28 | U5 | 16546 | Most (21.25) | 1a | jede v a , nejede 24., 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
20.29 | U5 | 16526 | Bílina (21.13) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
20.37 | 20.43 | R15 | 604 | Praha hl.n. (19.25) | Chomutov (21.49) | 2 | KRUŠNOHOR nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; ; ; ; ; <=>Ústí n. L. hl. n. – Chomutov |
20.53 | S4/U4 | 6952 | Roudnice nad Labem (20.04) | 2 | dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. | ||
20.57 | 20.58 | U1 | 6831 | Kadaň předměstí (19.13) | Děčín hl.n. (21.24) | 2 | ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
21.04 | U54 | 1973 | Roudnice nad Labem (21.44) | 2 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
21.16 | R20 | 674 | Praha hl.n. (19.45) | 3 | LABE jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; |
||
21.16 | R23 | 1312 | Kolín (19.14) | 2 | REGIOJET dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
21.13 | 21.19 | R15 | 619 | Cheb (18.26) | Praha hl.n. (22.35) | 2 | KRUŠNOHOR Ústí n. L. hl. n.-Praha hl. n. nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; <=> Klášterec nad Ohří – Ústí n. L. hl. n.; ; ; ; ; ; ; ; ; |
20.56 | 21.20 | U1 | 6832 | Děčín hl.n. (20.30) | Kadaň předměstí (23.00) | 1 | ; nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
21.23 | R14B | 1337 | Liberec (23.31) | 3 | nejede 24., 25., 31.XII.; <=>; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; ; ; ; ; ; 2. |
||
21.53 | U10 | 25548 | Litoměřice horní nádraží (21.12) | 2 | Litoměřice hor.n.-Lovosice nejede 24., 31.XII.; Lovosice-Ústí n. L. hl. n. jede v ; dopravce AŽD Praha s.r.o.; ; |
||
21.54 | S4/U4 | 6969 | Děčín hl.n. (21.30) | 1 | nejede 24., 31.XII.; v ; 1.2. v ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
21.57 | U1 | 6833 | Kadaň předměstí (20.13) | 2 | Most-Ústí n. L. hl. n. nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
22.01 | S4/U4 | 6962 | Děčín hl.n. (22.24) | 3 | jede v a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI., nejede 7.IV., 17.XI.; ; 1.2.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
22.02 | 22.04 | R20 | 699 | Děčín hl.n. (21.47) | Praha hl.n. (23.31) | 3 | LABE Ústí n. L. hl. n.-Praha hl. n. nejede 24., 25., 31.XII.; v a ; dopravce České dráhy, a.s.; v ; <=>; ; ; |
22.11 | U10 | 25549 | Litoměřice horní nádraží (22.57) | 2 | Ústí n. L. hl. n.-Lovosice jede v ; Lovosice-Litoměřice hor.n. nejede 24., 31.XII.; dopravce AŽD Praha s.r.o.; ; |
||
22.16 | 22.16 | R20 | 672 | Praha hl.n. (20.45) | Děčín hl.n. (22.34) | 3 | LABE nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; v ; v a ; <=>; ; ; |
22.20 | U1 | 6846 | Chomutov (23.39) | 1 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
22.24 | R14B | 1336 | Liberec (20.28) | 2 | nejede 24., 25., 31.XII.; dopravce ARRIVA vlaky s.r.o.; <=>; ; ; ; ; ; 2. |
||
22.55 | 22.56 | U1 | 6560 | Děčín hl.n. (22.25) | Ústí nad Labem západ (22.58) | 2 | nejede 24., 31.XII.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
22.57 | U1 | 6835 | Kadaň předměstí (21.13) | 2 | Kadaň předměstí-Chomutov jede v ; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
22.59 | U5 | 16529 | Bílina (22.15) | 1a | jede v ; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
22.50 | 23.00 | R15 | 602 | Praha hl.n. (21.35) | Teplice v Čechách (23.22) | 2 | KRUŠNOHOR nejede 24., 25., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
23.01 | S4/U4 | 6966 | Děčín hl.n. (23.33) | 3 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; v – , a , kromě 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI.; v – , a , kromě 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI.; v – , kromě 26.XII., 6. – 10.IV., 1., 8.V., 4. – 6.VII., 27., 28.IX., 16.XI.; 1.2. v – , kromě 26.XII., 6. – 10.IV., 1., 8.V., 4. – 6.VII., 27., 28.IX., 16.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v – , a , kromě 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI. |
||
23.05 | U54 | 1972 | Roudnice nad Labem (22.25) | 2 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
23.10 | S4/U4 | 6959 | Roudnice nad Labem (23.52) | 2 | nejede 24., 31.XII.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; |
||
23.13 | R23 | 1314 | Kolín (21.14) | 2 | REGIOJET nejede 24., 25., 31.XII.; dopravce RegioJet, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
23.13 | U5 | 16548 | Bílina kyselka (0.01) | Most (0.10) | 1a | jede v /, / a 26./27.XII., 7./8. – 10./11.IV., 1./2., 8./9.V., 5./6., 6./7.VII., 28./29.IX., 17./18.XI., nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
|
23.14 | U5 | 16528 | Most (0.10) | 1a | nejede v /, / a 26./27.XII., 7./8. – 10./11.IV., 1./2., 8./9.V., 5./6., 6./7.VII., 28./29.IX., 17./18.XI.; dopravce RegioJet ÚK a.s.; |
||
23.30 | S4/U4 | 6926 | Praha Masarykovo nádraží (21.42) | 2 | Kralupy n.V.-Lovosice jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.; Lovosice-Ústí n. L. hl. n. jede v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI., nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
||
23.50 | R15 | 600 | Praha hl.n. (22.35) | 2 | LABE jede v a , nejede 24., 25.XII., 7. – 9., 30.IV., 7.V., 5.VII., 28.X., 17.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; <=>; ; ; ; ; ; ; ; |
||
23.53 | U1 | 6848 | Teplice v Čechách (0.11) | 1 | nejede v / a 25./26.XII., 7./8. – 9./10.IV., 30.IV./1.V., 7./8.V., 5./6.VII., 17./18.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2. |
||
23.53 | 23.54 | S4/U4 | 6928 | Praha Masarykovo nádraží (22.12) | Děčín hl.n. (0.12) | 3 | jede v / a 25./26.XII., 7./8. – 9./10.IV., 30.IV./1.V., 7./8.V., 5./6.VII., 17./18.XI., nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; 1.2. |
23.54 | S4/U4 | 6968 | Děčín hl.n. (0.14) | 2 | nejede v / a 25./26.XII., 7./8. – 9./10.IV., 30.IV./1.V., 7./8.V., 5./6.VII., 17./18.XI.; v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI.; v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI.; dopravce České dráhy, a.s.; 1.2. v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI.; v , a 6.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci