..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Podbořany :..
Podbořany
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:18 | 4:19 | 6530 | Kryry (4:04) | Kryry (0:00) | - / 2 |
4:35 | 4:36 | 7611 | Žatec (4:06) | Blatno u Jesenice (5:08) | - / 2 |
5:38 | 5:38 | 6532 | Blatno u Jesenice (5:10) | Blatno u Jesenice (0:00) | - / 2 |
6:19 | 6:20 | 7603 | Most (5:02) | Plzeň hlavní nádraží (8:43) | - / 2 |
7:27 | 7:28 | 7614 | Blatno u Jesenice (6:58) | Žatec (8:03) | - / 2 |
7:43 | 7:46 | R 991 | Chomutov (6:57) | Plzeň hlavní nádraží (9:21) | - / 2 |
7:45 | 7:46 | R 990 | Plzeň hlavní nádraží (6:10) | Chomutov (8:34) | - / 2 |
9:14 | 9:15 | 7613 | Žatec (8:40) | Blatno u Jesenice (9:49) | - / 1 |
10:21 | 10:22 | 7602 | Plzeň hlavní nádraží (8:10) | Žatec (10:57) | - / 2 |
11:43 | 11:45 | 7605 | Žatec (11:10) | Plzeň hlavní nádraží (13:41) | - / 2 |
11:42 | 11:45 | R 992 | Plzeň hlavní nádraží (10:10) | Chomutov (12:34) | - / 2 |
12:50 | 12:52 | 7604 | Plzeň hlavní nádraží (10:56) | Žatec (13:29) | - / 2 |
14:04 | 14:06 | R 993 | Chomutov (13:15) | Plzeň hlavní nádraží (15:40) | - / 2 |
15:23 | 15:24 | 7607 | Žatec (14:50) | Plzeň hlavní nádraží (17:42) | - / 2 |
16:24 | 16:28 | R 1492 | Plzeň hlavní nádraží (14:52) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:26) | - / 2 |
16:22 | 16:29 | R 1493 | Chomutov (15:39) | Plzeň hlavní nádraží (18:00) | - / 2 |
17:18 | | 17607 | | | - / 2 |
17:23 | 17:24 | 7606 | Plzeň hlavní nádraží (15:10) | Žatec (18:03) | - / 2 |
18:05 | 18:06 | R 994 | Plzeň hlavní nádraží (16:33) | Chomutov (18:56) | - / 2 |
18:21 | 18:22 | R 995 | Chomutov (17:35) | Plzeň hlavní nádraží (19:57) | - / 2 |
| 18:54 | 17608 | | Kadaň-Prunéřov (20:20) | - / 3 |
19:11 | 19:12 | 7617 | Žatec (18:40) | Blatno u Jesenice (19:43) | - / 1 |
20:11 | 20:12 | 1795 | Chomutov (19:22) | Plzeň hlavní nádraží (21:46) | - / 1 |
20:17 | 20:18 | 7619 | Žatec (19:47) | Blatno u Jesenice (20:49) | - / 1 |
21:23 | 21:24 | 7608 | Plzeň hlavní nádraží (19:10) | Žatec (21:58) | - / 2 |