Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
5:05 | 5:06 | 2360 | Ústí nad Labem západ (4:52) | Děčín hlavní nádraží (5:24) |
5:16 | 5:16 | 2301 | Děčín hlavní nádraží (4:59) | Roudnice nad Labem (6:22) |
5:39 | 5:40 | 2300 | Roudnice nad Labem (4:38) | Děčín hlavní nádraží (5:58) |
5:42 | 5:42 | 2303 | Děčín hlavní nádraží (5:25) | Roudnice nad Labem (6:40) |
6:12 | 6:13 | 2302 | Roudnice nad Labem (5:18) | Děčín hlavní nádraží (6:31) |
6:42 | 6:42 | 2305 | Děčín hlavní nádraží (6:25) | Roudnice nad Labem (7:40) |
7:12 | 7:12 | 2361 | Děčín hlavní nádraží (6:55) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (7:23) |
7:12 | 7:13 | 2304 | Roudnice nad Labem (6:18) | Děčín hlavní nádraží (7:31) |
8:42 | 8:42 | 2307 | Děčín hlavní nádraží (8:25) | Roudnice nad Labem (9:40) |
9:12 | 9:13 | 2306 | Roudnice nad Labem (8:18) | Děčín hlavní nádraží (9:31) |
9:42 | 9:42 | 2309 | Děčín hlavní nádraží (9:25) | Roudnice nad Labem (10:40) |
10:42 | 10:42 | 2311 | Děčín hlavní nádraží (10:25) | Roudnice nad Labem (11:40) |
11:12 | 11:13 | 2310 | Roudnice nad Labem (10:18) | Děčín hlavní nádraží (11:31) |
11:32 | 11:33 | 1771 | Děčín hlavní nádraží (11:15) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (11:45) |
12:42 | 12:42 | 2313 | Děčín hlavní nádraží (12:25) | Roudnice nad Labem (13:40) |
13:12 | 13:13 | 2312 | Roudnice nad Labem (12:18) | Děčín hlavní nádraží (13:31) |
13:42 | 13:42 | 2315 | Děčín hlavní nádraží (13:25) | Roudnice nad Labem (14:40) |
14:42 | 14:42 | 2317 | Děčín hlavní nádraží (14:25) | Roudnice nad Labem (15:40) |
15:12 | 15:13 | 2316 | Roudnice nad Labem (14:18) | Děčín hlavní nádraží (15:31) |
16:12 | 16:13 | 2318 | Roudnice nad Labem (15:18) | Děčín hlavní nádraží (16:31) |
16:42 | 16:42 | 2319 | Děčín hlavní nádraží (16:25) | Roudnice nad Labem (17:40) |
17:04 | 17:05 | Sp 1772 | Praha Masarykovo nádraží (15:32) | Děčín hlavní nádraží (17:23) |
17:26 | 17:26 | 1777 | Děčín hlavní nádraží (17:09) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (17:37) |
18:29 | 18:30 | 1774 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (18:19) | Děčín hlavní nádraží (18:47) |
18:42 | 18:42 | 2321 | Děčín hlavní nádraží (18:25) | Roudnice nad Labem (19:40) |
19:12 | 19:13 | 2320 | Roudnice nad Labem (18:18) | Děčín hlavní nádraží (19:31) |
19:57 | 19:57 | 2363 | Děčín hlavní nádraží (19:40) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (20:08) |
20:27 | 20:28 | 2322 | Roudnice nad Labem (19:18) | Děčín hlavní nádraží (20:46) |
21:14 | 21:15 | 2636 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (21:05) | Česká Kamenice (22:22) |
22:42 | 22:42 | 2367 | Děčín hlavní nádraží (22:25) | Ústí nad Labem hlavní nádraží (22:53) |
23:12 | 23:13 | 2366 | Ústí nad Labem hlavní nádraží (23:03) | Děčín hlavní nádraží (23:31) |