Vlak 2361 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 6:55 | 1/- | |||
Vilsnice | 6:58 | 6:59 | |||
Choratice | 7:01 | 7:01 | |||
Dobkovice | 7:03 | 7:03 | |||
Povrly-Roztoky | 7:06 | 7:07 | |||
Povrly | 7:10 | 7:10 | 1/2 | ||
Neštědice | 7:12 | 7:12 | |||
Mojžíř | 7:14 | 7:14 | |||
Neštěmice | 7:16 | 7:17 | |||
Ústí nad Labem sever | 7:19 | 7:20 | -/3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7:23 | 2/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci