..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 2311 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 2311 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Děčín hlavní nádraží   10:25  1/-
  Vilsnice  10:28 10:29  
  Choratice  10:31 10:31  
  Dobkovice  10:33 10:33  
  Povrly-Roztoky  10:36 10:37  
  Povrly  10:40 10:40  1/2
  Neštědice  10:42 10:42  
  Mojžíř  10:44 10:44  
  Neštěmice  10:46 10:47  
  Ústí nad Labem sever  10:49 10:50  -/3
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  10:53 10:57  2/-4 spoje
  Dolní Zálezly  11:05 11:05  
  Prackovice nad Labem  11:08 11:09  1/2
  Litochovice nad Labem  11:11 11:11  
  Malé Žernoseky  11:14 11:14  
  Lovosice město  11:16 11:17  
  Lovosice  11:19 11:20  3/-5 spojů
  Lukavec  11:23 11:23  
  Nové Kopisty  11:25 11:25  
  Bohušovice nad Ohří  11:27 11:28  2/-
  Hrdly  11:30 11:30  
  Oleško  11:32 11:32  
  Hrobce  11:35 11:35  2/-
  Roudnice nad Labem  11:40   2/-3 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster