Vlak 2307 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Děčín hlavní nádraží | 8:25 | 1/- | |||
Vilsnice | 8:28 | 8:29 | |||
Choratice | 8:31 | 8:31 | |||
Dobkovice | 8:33 | 8:33 | |||
Povrly-Roztoky | 8:36 | 8:37 | |||
Povrly | 8:40 | 8:40 | 1/2 | ||
Neštědice | 8:42 | 8:42 | |||
Mojžíř | 8:44 | 8:44 | |||
Neštěmice | 8:46 | 8:47 | |||
Ústí nad Labem sever | 8:49 | 8:50 | -/3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8:53 | 8:57 | 2/- | 3 spoje | |
Dolní Zálezly | 9:05 | 9:05 | |||
Prackovice nad Labem | 9:08 | 9:09 | 1/2 | ||
Litochovice nad Labem | 9:11 | 9:11 | |||
Malé Žernoseky | 9:14 | 9:14 | |||
Lovosice město | 9:16 | 9:17 | |||
Lovosice | 9:19 | 9:20 | 3/- | 4 spoje | |
Lukavec | 9:23 | 9:23 | |||
Nové Kopisty | 9:25 | 9:25 | |||
Bohušovice nad Ohří | 9:27 | 9:28 | 2/- | ||
Hrdly | 9:30 | 9:30 | |||
Oleško | 9:32 | 9:32 | |||
Hrobce | 9:35 | 9:35 | 2/- | ||
Roudnice nad Labem | 9:40 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci