Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
3:28 | 3:28 | 4300 | Bylnice (2:50) | Staré Město u Uherského Hradiště (4:22) |
4:43 | 4:43 | 4330 | Bojkovice (4:40) | Staré Město u Uherského Hradiště (5:31) |
4:58 | 4:58 | 4331 | Uherské Hradiště (4:18) | Bojkovice město (5:04) |
5:06 | 5:06 | 1720 | Bojkovice (5:03) | Brno hlavní nádraží (7:34) |
5:28 | 5:29 | 4321 | Veselí nad Moravou (4:20) | Bojkovice (5:32) |
5:51 | 5:51 | 4332 | Bojkovice (5:48) | Staré Město u Uherského Hradiště (6:55) |
6:18 | 6:18 | 4334 | Bojkovice (6:15) | Uherské Hradiště (7:06) |
6:28 | 6:29 | 4323 | Veselí nad Moravou (5:21) | Bojkovice (6:33) |
7:07 | 7:07 | 4336 | Bojkovice (7:04) | Staré Město u Uherského Hradiště (8:05) |
7:48 | 7:48 | 1724 | Vlárský průsmyk (6:53) | Brno hlavní nádraží (10:38) |
8:14 | 8:14 | 4303 | Uherské Hradiště (7:21) | Vlárský průsmyk (9:17) |
9:11 | 9:11 | 4367 | Uherský Brod (8:55) | Bojkovice (9:15) |
9:30 | 9:31 | 4304 | Bylnice (8:45) | Staré Město u Uherského Hradiště (10:31) |
10:06 | 10:06 | 1721 | Brno hlavní nádraží (7:37) | Vlárský průsmyk (11:02) |
10:15 | 10:15 | 4366 | Bojkovice (10:12) | Újezdec u Luhačovic (10:26) |
11:00 | 11:00 | 4306 | Vlárský průsmyk (10:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (11:56) |
11:24 | 11:25 | 4335 | Staré Město u Uherského Hradiště (10:08) | Bojkovice město (11:33) |
12:17 | 12:18 | 4371 | Újezdec u Luhačovic (12:07) | Vlárský průsmyk (13:28) |
12:17 | 12:18 | 1723 | Brno hlavní nádraží (9:35) | Bojkovice (12:22) |
12:54 | 12:54 | 4342 | Bojkovice (12:51) | Staré Město u Uherského Hradiště (13:50) |
13:38 | 13:38 | 4373 | Vlárský průsmyk (0:00) | Vlárský průsmyk (14:51) |
14:03 | 14:04 | 1730 | Vlárský průsmyk (13:10) | Brno hlavní nádraží (16:39) |
15:01 | 15:01 | 4305 | Uherské Hradiště (14:15) | Vlárský průsmyk (16:03) |
15:17 | 15:17 | 4368 | Vlárský průsmyk (14:09) | Uherský Brod (15:34) |
16:07 | 16:07 | 14116 | Bojkovice (16:04) | Hodonín (17:51) |
16:07 | 16:07 | 1732 | Bojkovice (16:04) | Brno hlavní nádraží (18:38) |
16:15 | 16:16 | 4339 | Staré Město u Uherského Hradiště (15:22) | Bojkovice (16:20) |
16:52 | 16:52 | 4118 | Vlárský průsmyk (15:45) | Brno hlavní nádraží (19:55) |
17:25 | 17:26 | 4167 | Kyjov (15:20) | Pitín zastávka (17:38) |
17:52 | 17:52 | 4120 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:58) |
17:52 | 17:52 | 1734 | Bojkovice (17:49) | Brno hlavní nádraží (20:38) |
18:15 | 18:16 | 1729 | Brno hlavní nádraží (15:33) | Bojkovice (18:20) |
18:54 | 18:54 | 4343 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:05) | Bojkovice (18:58) |
19:13 | 19:13 | 4344 | Bojkovice (19:10) | Staré Město u Uherského Hradiště (20:28) |
19:36 | 19:37 | 4345 | Staré Město u Uherského Hradiště (18:43) | Bojkovice město (19:45) |
20:07 | 20:07 | 4346 | Bojkovice město (20:01) | Uherské Hradiště (20:49) |
20:09 | 20:10 | 1731 | Brno hlavní nádraží (17:35) | Bojkovice (20:14) |
20:19 | 20:20 | 1736 | Vlárský průsmyk (19:29) | Brno hlavní nádraží (22:38) |
20:43 | 20:43 | 4347 | Staré Město u Uherského Hradiště (19:54) | Bojkovice město (20:51) |
21:31 | 21:31 | 4378 | Bojkovice město (21:25) | Bojkovice město (0:00) |
22:04 | 22:04 | 1733 | Brno hlavní nádraží (19:38) | Bylnice (22:47) |
22:43 | 22:43 | 4349 | Staré Město u Uherského Hradiště (22:02) | Bojkovice město (22:49) |