..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1724 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1724 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vlárský průsmyk   6:53  -/3
  Svatý Štěpán  6:56 6:56  
  Bylnice  7:00 7:01  -/31 spoj
  Popov  7:06 7:06  
  Bohuslavice nad Vláří  7:12 7:16  -/2
  Divnice  7:18 7:19  
  Slavičín  7:23 7:24  -/3
  Hostětín  7:30 7:30  
  Pitín zastávka  7:37 7:37  
  Bojkovice město  7:41 7:41  
  Bojkovice  7:44 7:45  -/31 spoj
  Záhorovice  7:48 7:48  
  Nezdenice  7:51 7:52  -/3
  Šumice  7:55 7:55  
  Újezdec u Luhačovic  7:59 8:00  -/43 spoje
  Uherský Brod  8:04 8:05  -/32 spoje
  Havřice  8:08 8:09  
  Hradčovice  8:13 8:14  -/2
  Popovice u Uherského Hradiště  8:18 8:18  
  Vésky  8:21 8:21  
  Kunovice  8:25 8:30  -/32 spoje
  Kunovice zastávka  8:33 8:34  
  Ostrožská Nová Ves  8:38 8:39  -/3
  Uherský Ostroh  8:43 8:44  -/2
  Veselí nad Moravou  8:49 9:07  2/-3 spoje
  Bzenec  9:16 9:17  -/41 spoj
  Vracov  9:21 9:21  
  Kyjov  9:31 9:33  -/4
  Nemotice  9:46 9:46  -/4
  Nesovice  9:55 9:55  -/41 spoj
  Bučovice  10:02 10:03  -/3
  Slavkov u Brna  10:12 10:12  -/3
  Brno hlavní nádraží  10:38   -/112 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster