..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1734 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1734 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Bojkovice   17:49  -/4
  Záhorovice  17:52 17:52  
  Nezdenice  17:55 17:56  -/3
  Šumice  17:59 17:59  
  Újezdec u Luhačovic  18:03 18:06  -/34 spoje
  Uherský Brod  18:10 18:17  -/32 spoje
  Havřice  18:20 18:20  
  Hradčovice  18:25 18:30  -/2
  Popovice u Uherského Hradiště  18:34 18:34  
  Vésky  18:37 18:38  
  Kunovice  18:41 18:43  -/35 spojů
  Kunovice zastávka  18:46 18:46  
  Ostrožská Nová Ves  18:50 18:51  -/3
  Uherský Ostroh  18:55 18:56  -/2
  Veselí nad Moravou  19:01 19:07  2/-4 spoje
  Bzenec  19:16 19:17  -/43 spoje
  Vracov  19:21 19:21  
  Kyjov  19:31 19:33  -/42 spoje
  Nemotice  19:46 19:46  -/4
  Nesovice  19:55 19:55  -/42 spoje
  Bučovice  20:02 20:03  -/3
  Slavkov u Brna  20:12 20:12  -/3
  Brno hlavní nádraží  20:38   III/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster