Vlak 4339 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 15:22 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 15:28 | 15:29 | -/3 | 6 spojů | |
Kunovice | 15:31 | 15:31 | 3 spoje | ||
Vésky | 15:37 | 15:38 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 15:41 | 15:41 | |||
Hradčovice | 15:46 | 15:46 | -/2 | ||
Havřice | 15:51 | 15:52 | |||
Uherský Brod | 15:55 | 15:57 | -/4 | 3 spoje | |
Újezdec u Luhačovic | 16:02 | 16:03 | -/3 | 3 spoje | |
Šumice | 16:06 | 16:07 | |||
Nezdenice | 16:10 | 16:12 | -/2 | ||
Záhorovice | 16:15 | 16:16 | |||
Bojkovice | 16:20 | -/2 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci