Vlak 4303 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Uherské Hradiště | 7:21 | -/4 | |||
Kunovice | 7:23 | 7:23 | 1 spoj | ||
Vésky | 7:29 | 7:30 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7:33 | 7:33 | |||
Hradčovice | 7:38 | 7:39 | -/3 | ||
Havřice | 7:44 | 7:45 | |||
Uherský Brod | 7:48 | 7:53 | -/3 | 2 spoje | |
Újezdec u Luhačovic | 7:58 | 8:01 | -/3 | 3 spoje | |
Šumice | 8:05 | 8:06 | |||
Nezdenice | 8:10 | 8:10 | -/3 | ||
Záhorovice | 8:14 | 8:14 | |||
Bojkovice | 8:18 | 8:29 | -/2 | ||
Bojkovice město | 8:31 | 8:32 | |||
Pitín zastávka | 8:36 | 8:37 | |||
Hostětín | 8:45 | 8:45 | |||
Slavičín | 8:51 | 8:52 | -/3 | ||
Divnice | 8:55 | 8:56 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 8:58 | 8:58 | -/3 | ||
Popov | 9:04 | 9:04 | |||
Bylnice | 9:09 | 9:10 | -/3 | 1 spoj | |
Svatý Štěpán | 9:14 | 9:14 | |||
Vlárský průsmyk | 9:17 | -/3 | 1 spoj |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci