..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4118 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4118 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vlárský průsmyk   15:45  -/3
  Svatý Štěpán  15:48 15:48  
  Bylnice  15:53 16:04  -/32 spoje
  Popov  16:09 16:09  
  Bohuslavice nad Vláří  16:15 16:16  -/3
  Divnice  16:18 16:18  
  Slavičín  16:23 16:27  -/2
  Hostětín  16:33 16:34  
  Pitín zastávka  16:41 16:41  
  Bojkovice město  16:45 16:45  
  Bojkovice  16:48 16:49  -/31 spoj
  Záhorovice  16:52 16:52  
  Nezdenice  16:55 16:56  -/3
  Šumice  16:59 16:59  
  Újezdec u Luhačovic  17:03 17:04  -/32 spoje
  Uherský Brod  17:08 17:10  -/32 spoje
  Havřice  17:13 17:13  
  Hradčovice  17:18 17:18  -/2
  Popovice u Uherského Hradiště  17:22 17:23  
  Vésky  17:26 17:26  
  Kunovice  17:30 17:32  -/33 spoje
  Kunovice zastávka  17:35 17:35  
  Ostrožská Nová Ves lázně  17:38 17:38  
  Ostrožská Nová Ves  17:40 17:41  -/3
  Uherský Ostroh  17:45 17:46  -/2
  Veselí nad Moravou  17:51 18:00  2/-2 spoje
  Bzenec  18:09 18:10  -/42 spoje
  Vracov  18:14 18:15  
  Vlkoš  18:20 18:20  -/3
  Kyjov zastávka  18:25 18:25  
  Kyjov  18:28 18:30  -/41 spoj
  Bohuslavice u Kyjova  18:35 18:35  
  Jestřabice  18:40 18:40  
  Nemotice  18:46 18:47  -/4
  Brankovice  18:52 18:52  
  Nesovice  18:56 18:57  -/42 spoje
  Nevojice  19:00 19:01  
  Bučovice  19:05 19:06  -/3
  Marefy  19:09 19:09  
  Křižanovice  19:12 19:13  
  Slavkov u Brna  19:18 19:19  -/3
  Křenovice dolní nádraží  19:22 19:23  
  Blažovice  19:29 19:29  -/4
  Ponětovice  19:33 19:34  
  Šlapanice  19:36 19:37  -/3
  Brno-Slatina  19:42 19:42  -/3
  Brno-Černovice  19:47 19:48  
  Brno hlavní nádraží  19:55   III/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster