..: Řazení vlaků 2004/2005 - Příjezdy a odjezdy vlaků - Bělotín :..
Bělotín
Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice |
4:56 | 4:56 | 3301 | Přerov (4:26) | Karviná hlavní nádraží (6:31) |
5:20 | 5:21 | 3300 | Bohumín (4:23) | Břeclav (7:56) |
5:31 | 5:31 | 3303 | Přerov (5:00) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:15) |
6:20 | 6:21 | 3302 | Bohumín (5:25) | Přerov (6:50) |
6:36 | 6:36 | 3305 | Zábřeh na Moravě (4:33) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (8:16) |
7:20 | 7:21 | 2902 | Přerov (0:00) | Přerov (7:50) |
8:36 | 8:36 | 3307 | Přerov (8:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (10:15) |
9:20 | 9:21 | 3306 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (7:42) | Přerov (9:50) |
10:36 | 10:36 | 3309 | Přerov (10:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (12:15) |
11:20 | 11:21 | 3308 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (9:41) | Přerov (11:50) |
12:36 | 12:36 | 3311 | Přerov (12:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:15) |
13:20 | 13:21 | 3310 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (11:42) | Přerov (13:50) |
14:36 | 14:36 | 3313 | Přerov (14:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:15) |
15:20 | 15:21 | 3312 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (13:42) | Přerov (15:53) |
15:34 | 15:35 | 3321 | Hranice na Moravě (15:30) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:15) |
16:21 | 16:21 | 3320 | Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) (13:58) | Hranice na Moravě (16:27) |
16:36 | 16:36 | 3315 | Přerov (16:06) | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (18:15) |
17:20 | 17:21 | 3314 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (15:42) | Přerov (17:50) |
18:36 | 18:36 | 3317 | Přerov (18:06) | Bohumín (19:33) |
19:20 | 19:21 | 3316 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:42) | Přerov (19:54) |
20:36 | 20:36 | 3319 | Přerov (20:06) | Bohumín (21:32) |
21:20 | 21:21 | 3318 | Bohumín (20:22) | Přerov (21:50) |