Vlak 3303 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 5:00 | 2/- | |||
Prosenice | 5:06 | 5:06 | 2/- | 2 spoje | |
Osek nad Bečvou | 5:09 | 5:10 | |||
Lipník nad Bečvou | 5:14 | 5:15 | 2/- | ||
Drahotuše | 5:20 | 5:21 | 2/- | ||
Hranice na Moravě | 5:25 | 5:27 | 3/2 | 4 spoje | |
Bělotín | 5:31 | 5:31 | |||
Polom | 5:35 | 5:35 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 5:40 | 5:40 | |||
Suchdol nad Odrou | 5:43 | 5:44 | 2/- | 8 spojů | |
Hladké Životice | 5:48 | 5:48 | |||
Studénka | 5:53 | 5:54 | 2/- | 7 spojů | |
Jistebník | 5:59 | 5:59 | 1/- | ||
Polanka nad Odrou | 6:03 | 6:03 | |||
Ostrava-Svinov | 6:07 | 6:18 | 3/- | 9 spojů | |
Ostrava-Mariánské Hory | 6:21 | 6:21 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6:24 | 6:27 | 7 spojů | ||
Bohumín | 6:36 | 6:39 | 4 spoje | ||
Dolní Lutyně | 6:43 | 6:44 | |||
Dětmarovice | 6:48 | 6:49 | 2/- | 6 spojů | |
Karviná hlavní nádraží | 6:54 | 6:55 | 3/- | 2 spoje | |
Karviná-Darkov | 6:58 | 6:59 | |||
Louky nad Olší | 7:06 | 7:07 | -/4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7:10 | 7:10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7:15 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci