Vlak 3305 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Zábřeh na Moravě | 4:33 | 3/- | |||
Lukavice na Moravě | 4:37 | 4:38 | -/4 | ||
Mohelnice | 4:45 | 4:45 | -/3 | ||
Moravičany | 4:49 | 4:49 | -/3 | ||
Červenka | 4:56 | 4:57 | -/4 | 4 spoje | |
Střeň | 5:01 | 5:01 | |||
Štěpánov | 5:05 | 5:06 | -/2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5:14 | 5:21 | 10 spojů | ||
Grygov | 5:26 | 5:27 | -/3 | ||
Brodek u Přerova | 5:31 | 5:32 | -/3 | ||
Rokytnice u Přerova | 5:37 | 5:38 | |||
Přerov | 5:46 | 6:06 | 1/- | 5 spojů | |
Prosenice | 6:12 | 6:12 | 2/- | 1 spoj | |
Osek nad Bečvou | 6:15 | 6:16 | |||
Lipník nad Bečvou | 6:20 | 6:21 | 2/- | ||
Drahotuše | 6:26 | 6:27 | 2/- | ||
Hranice na Moravě | 6:31 | 6:32 | 3/2 | 6 spojů | |
Bělotín | 6:36 | 6:36 | |||
Polom | 6:40 | 6:41 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 6:45 | 6:46 | |||
Suchdol nad Odrou | 6:49 | 6:50 | 2/- | 5 spojů | |
Hladké Životice | 6:54 | 6:54 | |||
Studénka | 6:59 | 7:00 | 2/- | 3 spoje | |
Jistebník | 7:05 | 7:05 | 1/- | ||
Polanka nad Odrou | 7:09 | 7:09 | |||
Ostrava-Svinov | 7:13 | 7:17 | 3/- | 4 spoje | |
Ostrava-Mariánské Hory | 7:20 | 7:20 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7:23 | 7:27 | 3 spoje | ||
Bohumín | 7:36 | 7:39 | 3 spoje | ||
Dolní Lutyně | 7:43 | 7:44 | |||
Dětmarovice | 7:48 | 7:49 | 2/- | 1 spoj | |
Karviná hlavní nádraží | 7:54 | 7:56 | 3/- | 2 spoje | |
Karviná-Darkov | 7:59 | 8:00 | |||
Louky nad Olší | 8:07 | 8:08 | -/4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8:11 | 8:11 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8:16 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci