Vlak 3307 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Přerov | 8:06 | 2/- | |||
Prosenice | 8:12 | 8:12 | 2/- | 1 spoj | |
Osek nad Bečvou | 8:15 | 8:16 | |||
Lipník nad Bečvou | 8:20 | 8:21 | 2/- | ||
Drahotuše | 8:26 | 8:27 | 2/- | ||
Hranice na Moravě | 8:31 | 8:32 | 3/2 | 3 spoje | |
Bělotín | 8:36 | 8:36 | |||
Polom | 8:40 | 8:41 | 1/2 | ||
Jeseník nad Odrou | 8:45 | 8:46 | |||
Suchdol nad Odrou | 8:49 | 8:50 | 2/- | 5 spojů | |
Hladké Životice | 8:54 | 8:54 | |||
Studénka | 8:59 | 9:00 | 2/- | 3 spoje | |
Jistebník | 9:05 | 9:05 | 1/- | ||
Ostrava-Svinov | 9:12 | 9:16 | 3/- | 4 spoje | |
Ostrava-Mariánské Hory | 9:19 | 9:19 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 9:22 | 9:27 | 4 spoje | ||
Bohumín | 9:36 | 9:39 | 1 spoj | ||
Dolní Lutyně | 9:43 | 9:44 | |||
Dětmarovice | 9:48 | 9:49 | 2/- | 2 spoje | |
Karviná hlavní nádraží | 9:54 | 9:55 | 3/- | 2 spoje | |
Karviná-Darkov | 9:58 | 9:59 | |||
Louky nad Olší | 10:06 | 10:07 | -/4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10:10 | 10:10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10:15 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci