Málkov
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
0.22 | 0.22 | U2 | 7071 | Klášterec nad Ohří (0.10) | Chomutov (0.30) | neznámé omezení dnů jízdy |
4.51 | 4.51 | U2 | 7070 | Chomutov (4.45) | Klášterec nad Ohří (5.04) | jede v |
5.28 | 5.28 | U1 | 6803 | Kadaň-Prunéřov (5.23) | Děčín hl.n. (7.24) | jede v |
5.36 | 5.36 | U1 | 6842 | Chomutov (5.31) | Kadaň-Prunéřov (5.42) | jede denně |
6.20 | 6.20 | U2 | 7086 | Teplice v Čechách (5.10) | Kadaň-Prunéřov (6.26) | jede v |
6.28 | 6.28 | U1 | 6805 | Kadaň-Prunéřov (6.23) | Děčín hl.n. (8.24) | jede v a |
6.31 | 6.31 | U1 | 6800 | Děčín hl.n. (4.27) | Kadaň-Prunéřov (6.36) | jede v |
7.23 | 7.23 | U2 | 7001 | Cheb (5.28) | Chomutov (7.28) | jede v a |
7.28 | 7.28 | U1 | 6807 | Kadaň-Prunéřov (7.23) | Děčín hl.n. (9.24) | jede v |
7.31 | 7.31 | U1 | 6802 | Děčín hl.n. (5.30) | Kadaň-Prunéřov (7.36) | jede denně |
8.28 | 8.28 | U1 | 6809 | Kadaň-Prunéřov (8.23) | Děčín hl.n. (10.24) | jede denně |
8.31 | 8.31 | U1 | 6804 | Děčín hl.n. (6.30) | Kadaň-Prunéřov (8.36) | jede v |
8.34 | 8.34 | U2 | 7054 | Chomutov (8.30) | Karlovy Vary (9.31) | jede v a |
8.52 | 8.52 | U2 | 7075 | Klášterec nad Ohří (8.40) | Chomutov (9.00) | jede v |
9.09 | 9.09 | U2 | 7074 | Chomutov (9.03) | Klášterec nad Ohří (9.22) | jede v |
9.22 | 9.22 | U2 | 7077 | Klášterec nad Ohří (9.10) | Chomutov (9.28) | jede v a |
9.28 | 9.28 | U1 | 6811 | Kadaň-Prunéřov (9.23) | Děčín hl.n. (11.24) | jede v |
9.31 | 9.31 | U1 | 6806 | Děčín hl.n. (7.30) | Kadaň-Prunéřov (9.36) | jede denně |
10.28 | 10.28 | U1 | 6813 | Kadaň-Prunéřov (10.23) | Děčín hl.n. (12.24) | jede denně |
10.31 | 10.31 | U1 | 6808 | Děčín hl.n. (8.30) | Kadaň-Prunéřov (10.36) | jede v |
11.28 | 11.28 | U1 | 6815 | Kadaň-Prunéřov (11.23) | Děčín hl.n. (13.24) | jede v |
11.31 | 11.31 | U1 | 6810 | Děčín hl.n. (9.30) | Kadaň-Prunéřov (11.36) | jede denně |
12.26 | 12.26 | U1 | 6812 | Děčín hl.n. (10.30) | Kadaň-Prunéřov (12.31) | jede v |
12.28 | 12.28 | U1 | 6817 | Kadaň-Prunéřov (12.23) | Děčín hl.n. (14.24) | jede denně |
13.23 | 13.23 | U2 | 7007 | Mariánské Lázně (10.38) | Chomutov (13.28) | jede v |
13.23 | 13.23 | U2 | 7007 | Klášterec nad Ohří (13.13) | Chomutov (13.28) | jede v a |
13.28 | 13.28 | U1 | 6819 | Kadaň-Prunéřov (13.23) | Děčín hl.n. (15.24) | jede v |
13.31 | 13.31 | U1 | 6814 | Děčín hl.n. (11.30) | Kadaň-Prunéřov (13.36) | jede denně |
14.26 | 14.26 | U1 | 6816 | Děčín hl.n. (12.30) | Kadaň-Prunéřov (14.31) | jede v |
14.28 | 14.28 | U1 | 6821 | Kadaň-Prunéřov (14.23) | Děčín hl.n. (16.24) | jede denně |
14.30 | 14.30 | U2 | 7006 | Chomutov (14.25) | Cheb (16.17) | jede v a |
15.24 | 15.24 | U2 | 7009 | Cheb (13.29) | Chomutov (15.29) | jede v a |
15.28 | 15.28 | U1 | 6823 | Kadaň-Prunéřov (15.23) | Děčín hl.n. (17.24) | jede v |
15.31 | 15.31 | U1 | 6818 | Děčín hl.n. (13.30) | Kadaň-Prunéřov (15.36) | jede denně |
16.28 | 16.28 | U1 | 6825 | Kadaň-Prunéřov (16.23) | Děčín hl.n. (18.24) | jede denně |
16.31 | 16.31 | U1 | 6820 | Děčín hl.n. (14.30) | Kadaň-Prunéřov (16.36) | jede v |
16.35 | 16.35 | U2 | 7012 | Chomutov (16.30) | Cheb (18.36) | jede v a |
17.01 | 17.01 | U2 | 7014 | Chomutov (16.56) | Cheb (19.01) | jede v |
17.22 | 17.22 | U2 | 7079 | Klášterec nad Ohří (17.10) | Chomutov (17.28) | jede v a |
17.28 | 17.28 | U1 | 6827 | Kadaň-Prunéřov (17.23) | Děčín hl.n. (19.24) | jede v |
17.31 | 17.31 | U1 | 6822 | Děčín hl.n. (15.30) | Kadaň-Prunéřov (17.36) | jede denně |
17.51 | 17.51 | U2 | 7011 | Mariánské Lázně (15.24) | Chomutov (17.56) | jede v |
18.28 | 18.28 | U1 | 6829 | Kadaň-Prunéřov (18.23) | Děčín hl.n. (20.26) | jede denně |
18.31 | 18.31 | U1 | 6824 | Děčín hl.n. (16.30) | Kadaň-Prunéřov (18.36) | jede v |
19.23 | 19.23 | U2 | 7059 | Karlovy Vary (18.26) | Chomutov (19.28) | jede v a |
19.28 | 19.28 | U1 | 6831 | Kadaň-Prunéřov (19.23) | Děčín hl.n. (21.24) | jede v |
19.31 | 19.31 | U1 | 6826 | Děčín hl.n. (17.30) | Kadaň-Prunéřov (19.36) | jede denně |
20.23 | 20.23 | U2 | 7081 | Klášterec nad Ohří (20.11) | Chomutov (20.29) | jede v |
20.28 | 20.28 | U1 | 6833 | Kadaň-Prunéřov (20.23) | Ústí nad Labem hl.n. (21.57) | nejede 24. a 31.12. |
20.28 | 20.28 | U1 | 6833 | Kadaň-Prunéřov (20.23) | Most (20.52) | jede 24. a 31.12. |
20.31 | 20.31 | U1 | 6828 | Děčín hl.n. (18.30) | Kadaň-Prunéřov (20.36) | jede v |
21.28 | 21.28 | U1 | 6835 | Kadaň-Prunéřov (21.23) | Ústí nad Labem hl.n. (22.54) | jede v |
21.31 | 21.31 | U1 | 6830 | Děčín hl.n. (19.30) | Kadaň-Prunéřov (21.36) | nejede 24. a 31.12. |
22.30 | 22.30 | U1 | 6837 | Kadaň-Prunéřov (22.25) | Most (22.54) | nejede 24. a 31.12. |
22.43 | 22.43 | U1 | 6832 | Děčín hl.n. (20.40) | Kadaň-Prunéřov (22.48) | jede v , nejede 31.12. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci