Os 6817 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 12.23 | 1 | |||
Málkov | x | 12.28 | 12.28 | ||
Chomutov | 12.32 | 12.33 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 12.36 | 12.36 | |||
Jirkov zastávka | x | 12.39 | 12.39 | ||
Most | 12.52 | 12.53 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 12.58 | 12.58 | ||
Bílina kyselka | x | 13.02 | 13.02 | ||
Bílina | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Chotějovice | x | 13.09 | 13.09 | ||
Želénky | x | 13.15 | 13.15 | ||
Duchcov | x | 13.18 | 13.18 | ||
Oldřichov u Duchcova | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Řetenice | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 13.30 | 13.34 | 1 | ||
Proboštov | x | 13.37 | 13.37 | ||
Bohosudov | 13.40 | 13.41 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.54 | 13.55 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.57 | 13.58 | 5 | ||
Ústí nad Labem sever | 14.01 | 14.01 | 202a | ||
Neštěmice | x | 14.03 | 14.03 | ||
Mojžíř | x | 14.05 | 14.05 | ||
Neštědice | x | 14.07 | 14.07 | ||
Povrly | 14.09 | 14.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 14.13 | 14.13 | ||
Dobkovice | x | 14.16 | 14.16 | ||
Choratice | x | 14.17 | 14.17 | ||
Vilsnice | x | 14.20 | 14.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci