Os 7059 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 18.26 | 1 | |||
Dalovice | x | 18.29 | 18.29 | 1 | |
Hájek | x | 18.34 | 18.34 | 1 | |
Ostrov nad Ohří | 18.41 | 18.42 | 1 | ||
Vojkovice nad Ohří | 18.48 | 18.49 | 1 | ||
Stráž nad Ohří | 18.55 | 18.55 | 4 | ||
Boč | x | 18.59 | 18.59 | ||
Perštejn | 19.02 | 19.02 | 1 | ||
Kotvina | x | 19.06 | 19.06 | ||
Klášterec nad Ohří | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.17 | 19.18 | 1 | ||
Málkov | x | 19.23 | 19.23 | ||
Chomutov | 19.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci