Os 6815 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 11.23 | 1 | |||
Málkov | x | 11.28 | 11.28 | ||
Chomutov | 11.32 | 11.33 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 11.36 | 11.36 | |||
Jirkov zastávka | x | 11.39 | 11.39 | ||
Most | 11.52 | 11.53 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 11.58 | 11.58 | ||
Bílina kyselka | x | 12.02 | 12.02 | ||
Bílina | 12.04 | 12.05 | 1 | ||
Chotějovice | x | 12.09 | 12.09 | ||
Želénky | x | 12.15 | 12.15 | ||
Duchcov | x | 12.18 | 12.18 | ||
Oldřichov u Duchcova | 12.23 | 12.24 | 1 | ||
Řetenice | 12.27 | 12.28 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 12.30 | 12.34 | 1 | ||
Proboštov | x | 12.37 | 12.37 | ||
Bohosudov | 12.40 | 12.41 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.54 | 12.55 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.57 | 12.58 | 5 | ||
Ústí nad Labem sever | 13.01 | 13.01 | 202a | ||
Neštěmice | x | 13.03 | 13.03 | ||
Mojžíř | x | 13.05 | 13.05 | ||
Neštědice | x | 13.07 | 13.07 | ||
Povrly | 13.09 | 13.10 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 13.13 | 13.13 | ||
Dobkovice | x | 13.16 | 13.16 | ||
Choratice | x | 13.17 | 13.17 | ||
Vilsnice | x | 13.20 | 13.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 13.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci