R 723 „Jan Žižka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 17.18 | ||||
Praha hlavní nádraží | 17.27 | 17.31 | |||
Praha-Vršovice | 17.35 | 17.36 | |||
Benešov u Prahy | 18.11 | 18.12 | |||
Olbramovice | 18.21 | 18.22 | |||
Tábor | 18.56 | 19.03 | |||
Planá nad Lužnicí | 19.08 | 19.09 | |||
Soběslav | 19.18 | 19.19 | |||
Veselí nad Lužnicí | 19.24 | 19.27 | |||
České Budějovice | 19.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci