R 668 „Rožmberk“ | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + AB349 + Bbdgmee236 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.27 | ||||
Náměšť nad Oslavou | 8.10 | 8.11 | |||
Třebíč | 8.31 | 8.34 | |||
Okříšky | 8.46 | 8.47 | |||
Jihlava | 9.18 | 9.25 | |||
Jihlava město | 9.28 | 9.29 | |||
Kostelec u Jihlavy | 9.42 | 9.42 | |||
Horní Cerekev | 9.58 | 9.59 | |||
Počátky-Žirovnice | 10.16 | 10.17 | |||
Jindřichův Hradec | 10.40 | 10.43 | |||
Kardašova Řečice | 10.56 | 10.58 | |||
Veselí nad Lužnicí | 11.12 | 11.16 | |||
České Budějovice | 11.47 | 12.04 | |||
Číčenice | 12.25 | 12.26 | |||
Protivín | 12.31 | 12.32 | |||
Ražice | 12.39 | 12.40 | |||
Strakonice | 12.50 | 12.52 | |||
Horažďovice předměstí | 13.07 | 13.09 | |||
Nepomuk | 13.28 | 13.29 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci