R 706 „Vojtěch Lanna“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249 + Bee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.01 | ||||
Veselí nad Lužnicí | 17.31 | 17.34 | |||
Soběslav | 17.39 | 17.40 | |||
Planá nad Lužnicí | 17.49 | 17.50 | |||
Tábor | 17.56 | 18.02 | |||
Olbramovice | 18.38 | 18.39 | |||
Benešov u Prahy | 18.48 | 18.49 | |||
Praha-Vršovice | 19.22 | 19.23 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.27 | 19.30 | |||
Praha-Holešovice | 19.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci