Vlak 1068 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nová Pec | 16.50 | ||||
Horní Planá | 16.57 | 16.58 | |||
Horní Planá zastávka | 17.01 | 17.02 | |||
Černá v Pošumaví | 17.06 | 17.07 | |||
Hořice na Šumavě | 17.26 | 17.27 | |||
Kájov | 17.40 | 17.41 | |||
Český Krumlov | 17.48 | 17.49 | |||
Zlatá Koruna | 17.55 | 17.56 | |||
Holubov | 18.05 | 18.06 | |||
Křemže | 18.08 | 18.10 | |||
Boršov nad Vltavou | 18.21 | 18.22 | |||
České Budějovice | 18.30 | 18.38 | |||
Veselí nad Lužnicí | 19.12 | 19.15 | |||
Tábor | 19.36 | 19.37 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci