Klášterec nad Ohří
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
4:37 | 7081 | Chomutov (4.53) | 2 | 13 | |||
4:26 | 4:38 | 7070 | Chomutov (4.05) | Karlovy Vary (5.24) | 2 | 14 | |
5:23 | 5:35 | 7000 | Chomutov (5.05) | Cheb (7.24) | 2 | 15 | |
5:38 | 5:39 | 7071 | Karlovy Vary (4.52) | Chomutov (5.56) | 1 | 16 | |
5:48 | 7080 | Chomutov (5.31) | 1 | 11 | |||
6:00 | 7083 | Chomutov (6.17) | 1 | 17 | |||
6:19 | 7085 | Chomutov (6.36) | 1 | 18 | |||
6:21 | 17684 | Kadaň-Prunéřov (6.15) | 1 | 13 | |||
6:41 | 6:43 | 7002 | Ústí nad Labem hl.n. (4.57) | Cheb (8.28) | 2 | 19 | |
6:42 | 6:43 | Sp 1695 | Karlovy Vary (5.58) | Ústí nad Labem hl.n. (8.10) | 3 | 13 | |
7:05 | 7:07 | 7001 | Cheb (5.16) | Most (7.48) | 3 | 20 | |
7:30 | 7003 | Cheb (5.30) | 17 | ||||
7:32 | 17686 | Kadaň-Prunéřov (7.26) | 1 | 17 | |||
7:42 | 7:43 | R 611 | Cheb (6.14) | Praha hl.n. (10.26) | 3 | ||
8:07 | 7087 | Chomutov (8.24) | 3 | 17 | |||
8:09 | 8:10 | R 440 | Třinec (Trzyniec) (22.31) | Cheb (9.41) | 2 | ||
8:17 | 7072 | Karlovy Vary (9.04) | 1 | 17 | |||
8:48 | 8:55 | 7050 | Most (8.12) | Karlovy Vary (9.40) | 2 | 21 | |
8:58 | 7082 | Chomutov (8.42) | 3 | 22 | |||
9:07 | 7053 | Most (9.49) | 3 | ||||
9:42 | 9:43 | R 613 | Cheb (8.14) | Praha hl.n. (12.26) | 3 | ||
10:09 | 10:10 | R 606 | Praha hl.n. (7.29) | Cheb (11.41) | 2 | ||
10:51 | 7052 | Most (10.12) | 1 | ||||
11:05 | 11:07 | 7055 | Karlovy Vary (10.22) | Most (11.49) | 3 | ||
11:42 | 11:43 | R 615 | Cheb (10.14) | Praha hl.n. (14.26) | 3 | ||
12:09 | 12:10 | R 608 | Praha hl.n. (9.29) | Cheb (13.41) | 2 | ||
12:51 | 12:55 | 7054 | Most (12.12) | Karlovy Vary (13.40) | 1 | 23 | |
13:05 | 13:07 | 7007 | Cheb (11.21) | Most (13.49) | 3 | 24 | |
13:42 | 13:43 | R 617 | Cheb (12.14) | Praha hl.n. (16.26) | 3 | ||
14:09 | 14:10 | R 610 | Praha hl.n. (11.29) | Cheb (15.41) | 2 | ||
14:17 | 7074 | Karlovy Vary (15.04) | 1 | 13 | |||
14:17 | 7004 | Cheb (16.18) | 1 | 21 | |||
14:51 | 7056 | Most (14.08) | 1 | ||||
15:05 | 15:07 | 7009 | Cheb (13.21) | Most (15.49) | 3 | 25 | |
15:14 | 15:15 | Sp 1694 | Ústí nad Labem hl.n. (13.47) | Karlovy Vary (16.01) | 2 | 13 | |
15:42 | 15:43 | R 609 | Cheb (14.14) | Praha hl.n. (18.26) | 3 | ||
16:09 | 16:10 | R 612 | Praha hl.n. (13.29) | Cheb (17.41) | 2 | ||
16:21 | 16:23 | 7075 | Karlovy Vary (15.38) | Kadaň-Prunéřov (16.28) | 3 | 13 | |
16:51 | 16:55 | 7058 | Most (16.12) | Karlovy Vary (17.40) | 1 | ||
16:58 | 17688 | Kadaň-Prunéřov (16.53) | 1 | 13 | |||
17:07 | 7063 | Most (17.49) | 1 | ||||
17:31 | 17:33 | 7077 | Karlovy Vary (16.48) | Chomutov (17.50) | 3 | 26 | |
17:42 | 17:43 | R 607 | Cheb (16.14) | Praha hl.n. (20.26) | 3 | ||
18:09 | 18:10 | R 614 | Praha hl.n. (15.29) | Cheb (19.41) | 2 | ||
18:51 | 18:55 | 7060 | Most (18.08) | Karlovy Vary (19.40) | 1 | 27 | |
19:05 | 19:07 | 7065 | Karlovy Vary (18.22) | Most (19.49) | 3 | ||
19:17 | 19:18 | Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17.47) | Cheb (21.14) | 2 | 28 | |
19:42 | 19:43 | R 441 | Cheb (18.14) | Třinec (Trzyniec) (5.22) | 3 | ||
20:09 | 20:10 | R 616 | Praha hl.n. (17.29) | Cheb (21.41) | 2 | ||
20:51 | 7084 | Chomutov (20.35) | 1 | 29 | |||
21:05 | 21:07 | 7067 | Karlovy Vary (20.22) | Ústí nad Labem hl.n. (22.58) | 3 | 10 | |
22:13 | 22:17 | 7076 | Chomutov (21.56) | Karlovy Vary (23.00) | 1 | 10 | |
22:34 | 7069 | Most (23.19) | 1 | 30 | |||
22:54 | 7086 | Chomutov (22.40) | 1 | 31 | |||
23:40 | 23:41 | 7079 | Loket (22.10) | Chomutov (0.00) | 1 | 32 | |
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 jede v (W); 14 nejede 25., 26.XII., 1.I. 15 Chomutov-Karlovy Vary jede v (W); 16 nejede 25.XII., 1.I.; 17 jede v (W) 18 jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; 19 (0); Ústí nad Labem hl.n.-Karlovy Vary nejede 25.XII., 1.I. 20 Cheb-Karlovy Vary jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v (E) a (X); 21 Klášterec nad Ohří-Karlovy Vary jede v (E) a (X); 22 jede v (E) a (X) 23 Klášterec nad Ohří-Karlovy Vary jede v (W) 24 Mariánské Lázně-Cheb jede v (W); Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v (W) 25 Mariánské Lázně-Karlovy Vary jede v (E) a (X) 26 Klášterec nad Ohří-Chomutov jede v (W); 27 Chomutov-Karlovy Vary jede v (E) a (X) 28 Ústí nad Labem hl.n.-Karlovy Vary jede v (W); Karlovy Vary-Cheb jede v (W), nejede 31.XII.; 29 nejede 24., 31.XII.; 30 Klášterec nad Ohří-Chomutov nejede 24., 31.XII.; Chomutov-Most jede v (W), nejede 31.XII.; 31 jede v (W), nejede 31.XII.; 32 Loket-Karlovy Vary nejede 24., 31.XII.; Karlovy Vary-Chomutov nejede 24., 25., 31.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster