Os 7063 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 17.07 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.12 | 17.13 | 3 | ||
Málkov | 17.19 | 17.19 | |||
Chomutov | 17.24 | 17.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 17.28 | 17.29 | |||
Jirkov zastávka | 17.32 | 17.33 | |||
Třebušice | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Most | 17.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci