Os 7001 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 5.16 | 3 | |||
Tršnice | 5.21 | 5.22 | 2 | ||
Nebanice | 5.27 | 5.28 | |||
Kynšperk nad Ohří | 5.31 | 5.32 | 3 | ||
Dasnice | 5.37 | 5.38 | 5 | ||
Hlavno | 5.42 | 5.43 | |||
Citice | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Sokolov | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Královské Poříčí | 5.53 | 5.53 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Chodov | 6.04 | 6.05 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 6.10 | 6.11 | 1 | ||
Karlovy Vary | 6.16 | 6.22 | 2/2 | ||
Dalovice | 6.25 | 6.25 | 5 | ||
Hájek | 6.31 | 6.31 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 6.38 | 6.39 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 6.50 | 6.51 | 1/2 | ||
Boč | 6.54 | 6.54 | |||
Perštejn | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Kotvina | 7.01 | 7.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 7.05 | 7.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 7.12 | 7.13 | 3 | ||
Málkov | 7.19 | 7.19 | |||
Chomutov | 7.24 | 7.25 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 7.27 | 7.28 | |||
Jirkov zastávka | 7.31 | 7.32 | |||
Třebušice | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Most | 7.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci