..: Trasa vlaku Os 7001 - JŘ 2013 :..
Os 7001
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   5.16 3
  Tršnice  5.21 5.22 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  5.27 5.28 
  Kynšperk nad Ohří  5.31 5.32 3
  Dasnice  5.37 5.38 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  5.42 5.43 
  Citice  5.45 5.45 2
  Sokolov  5.49 5.50 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  5.53 5.53 
  Nové Sedlo u Lokte  5.59 6.00 2
  Chodov  6.04 6.05 4
  Karlovy Vary-Dvory  6.10 6.11 1
  Karlovy Vary  6.16 6.22 2/2
  Dalovice Neobsazená zastávka  6.25 6.25 5
  Hájek Neobsazená zastávka  6.31 6.31 1
  Ostrov nad Ohří  6.38 6.39 4
  Vojkovice nad Ohří  6.44 6.45 3
  Stráž nad Ohří  6.50 6.51 1/2
  Boč Neobsazená zastávka  6.54 6.54 
  Perštejn  6.57 6.58 2
  Kotvina Neobsazená zastávka  7.01 7.01 
  Klášterec nad Ohří  7.05 7.07 3
  Kadaň-Prunéřov  7.12 7.13 3
  Málkov  7.19 7.19 
  Chomutov  7.24 7.25 3
  Chomutov město  7.27 7.28 
  Jirkov zastávka  7.31 7.32 
  Třebušice  7.41 7.42 1
  Most  7.48  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster