Os 7008/9 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 12.31 | 2/2 | |||
Cheb | 13.21 | 3 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 12.34 | 12.34 | |||
Tršnice | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 12.38 | 12.38 | 1/2 | ||
Nebanice | 13.32 | 13.32 | |||
Dolní Žandov | 12.43 | 12.45 | 1/4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 13.35 | 13.36 | 3 | ||
Salajna | 12.48 | 12.48 | |||
Dasnice | 13.42 | 13.42 | 5 | ||
Lipová u Chebu | 12.52 | 12.52 | 2 | ||
Hlavno | 13.47 | 13.47 | |||
Stebnice | 12.55 | 12.55 | |||
Citice | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 12.57 | 12.57 | |||
Sokolov | 13.54 | 13.55 | 2 | ||
Cheb | 13.01 | 3 | |||
Královské Poříčí | 13.57 | 13.58 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Chodov | 14.08 | 14.09 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 14.14 | 14.15 | 1 | ||
Karlovy Vary | 14.20 | 14.22 | 1/1 | ||
Dalovice | 14.25 | 14.25 | 5 | ||
Hájek | 14.31 | 14.31 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.38 | 14.39 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.44 | 14.45 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 14.50 | 14.51 | 1/2 | ||
Boč | 14.54 | 14.54 | |||
Perštejn | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Kotvina | 15.01 | 15.01 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.05 | 15.07 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Málkov | 15.19 | 15.19 | |||
Chomutov | 15.24 | 15.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 15.28 | 15.29 | |||
Jirkov zastávka | 15.32 | 15.33 | |||
Most | 15.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci