Os 7079 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Loket | 22.10 | 3 | |||
Loučky | 22.15 | 22.15 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 22.18 | 22.19 | 2 | ||
Chodov | 22.22 | 22.23 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 22.29 | 22.29 | |||
Karlovy Vary | 22.34 | 22.57 | 1/1 | ||
Dalovice | 23.00 | 23.00 | |||
Hájek | 23.05 | 23.05 | |||
Ostrov nad Ohří | 23.11 | 23.13 | 3 | ||
Vojkovice nad Ohří | 23.18 | 23.18 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 23.24 | 23.24 | 1/2 | ||
Boč | 23.28 | 23.28 | |||
Perštejn | 23.31 | 23.32 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 23.40 | 23.41 | 1 | ||
Kadaň-Prunéřov | 23.46 | 23.50 | 3 | ||
Chomutov | 0.00 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci