Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:23 | 4:24 | 7000 | Chomutov (4:03) | Karlovy Vary dolní nádraží (5:36) | - / 3 |
4:48 | 4:49 | 7077 | Perštejn (4:36) | Jirkov (5:26) | - / 2 |
5:21 | 5:22 | 7001 | Karlovy Vary dolní nádraží (4:16) | Chomutov (5:43) | - / 2 |
5:20 | 5:23 | 7002 | Jirkov (4:46) | Karlovy Vary dolní nádraží (6:30) | - / 3 |
5:39 | | 7070 | Chomutov (5:19) | | - / 1 |
| 5:57 | 7071 | | Chomutov (6:17) | - / 2 |
6:30 | 6:33 | 7004 | Chomutov (6:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (7:41) | - / 3 |
6:33 | 6:34 | R 697 | Karlovy Vary (5:42) | Liberec (10:44) | - / 2 |
7:11 | 7:12 | R 420 | Košice (16:20) | Cheb (9:07) | - / 3 |
7:12 | 7:13 | 7003 | Karlovy Vary dolní nádraží (6:07) | Chomutov (7:34) | - / 2 |
7:40 | | 7088 | Kadaň-Prunéřov (7:34) | | - / 3 |
8:14 | 8:15 | 7005 | Karlovy Vary dolní nádraží (7:07) | Chomutov (8:36) | - / 2 |
8:30 | 8:33 | 7006 | Chomutov (8:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (9:42) | - / 3 |
8:33 | 8:34 | R 241 | Cheb (6:40) | Žilina (18:29) | - / 2 |
8:55 | | 7072 | Kadaň (8:36) | | - / 3 |
9:34 | 9:35 | R 690 | Liberec (5:35) | Cheb (11:30) | - / 3 |
| 9:49 | 7073 | | Chomutov (10:09) | - / 2 |
10:33 | 10:34 | R 875 | Cheb (8:40) | Praha Masarykovo nádraží (13:38) | - / 2 |
10:56 | 10:57 | 7008 | Chomutov (10:35) | Karlovy Vary dolní nádraží (12:05) | - / 3 |
11:33 | 11:34 | 7007 | Karlovy Vary dolní nádraží (10:26) | Chomutov (11:55) | - / 2 |
11:58 | 11:59 | R 670 | Brno hlavní nádraží (5:13) | Cheb (13:54) | - / 3 |
12:30 | 12:33 | 7010 | Chomutov (12:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (13:43) | - / 3 |
12:33 | 12:34 | R 695 | Cheb (10:40) | Děčín hlavní nádraží (14:33) | - / 2 |
13:14 | 13:15 | 7009 | Karlovy Vary dolní nádraží (12:08) | Chomutov (13:36) | - / 2 |
13:34 | 13:35 | R 692 | Děčín hlavní nádraží (11:35) | Cheb (15:31) | - / 3 |
14:07 | 14:08 | 7012 | Chomutov (13:47) | Karlovy Vary dolní nádraží (15:17) | - / 3 |
14:33 | 14:34 | R 671 | Cheb (12:42) | Brno hlavní nádraží (21:40) | - / 2 |
14:58 | | 7074 | Kadaň-Prunéřov (14:52) | | - / 3 |
15:14 | 15:15 | 7011 | Karlovy Vary dolní nádraží (14:07) | Jirkov (15:50) | - / 2 |
15:34 | 15:35 | R 240 | Žilina (5:30) | Cheb (17:31) | - / 3 |
16:14 | 16:15 | 7013 | Karlovy Vary (15:15) | Jirkov (16:55) | - / 2 |
16:30 | 16:33 | 7014 | Chomutov (16:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (17:41) | - / 3 |
16:33 | 16:34 | R 691 | Cheb (14:40) | Liberec (20:48) | - / 2 |
17:33 | 17:34 | 7015 | Karlovy Vary dolní nádraží (16:26) | Chomutov (17:55) | - / 2 |
17:34 | 17:35 | R 694 | Liberec (13:22) | Cheb (19:30) | - / 3 |
18:30 | 18:33 | 7016 | Chomutov (18:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (19:43) | - / 3 |
18:33 | 18:34 | R 871 | Cheb (16:40) | Praha Masarykovo nádraží (21:38) | - / 2 |
19:33 | 19:34 | 7017 | Karlovy Vary dolní nádraží (18:26) | Jirkov (20:07) | - / 2 |
19:34 | 19:35 | R 870 | Praha Masarykovo nádraží (16:26) | Cheb (21:30) | - / 3 |
20:30 | 20:33 | 7018 | Chomutov (20:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (21:43) | - / 3 |
20:33 | 20:34 | R 421 | Cheb (18:40) | Košice (11:50) | - / 2 |
21:34 | 21:35 | R 696 | Děčín hlavní nádraží (19:36) | Karlovy Vary (22:29) | - / 3 |
22:14 | 22:15 | 7019 | Karlovy Vary dolní nádraží (21:07) | Most (23:05) | - / 2 |
22:29 | 22:30 | 7020 | Chomutov (22:10) | Karlovy Vary dolní nádraží (23:37) | - / 3 |
23:10 | 23:11 | 7021 | Karlovy Vary dolní nádraží (22:10) | Chomutov (23:30) | - / 2 |
23:29 | | 7076 | Rakovník (20:49) | | - / 3 |