Os 5127 | |
Řazení vlaku: 810 + 854 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 7.00 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | x | 7.05 | 7.05 | ||
Hynčice | x | 7.09 | 7.09 | ||
Ruprechtice | x | 7.12 | 7.12 | ||
Meziměstí | 7.15 | 7.17 | |||
Březová u Broumova | 7.21 | 7.21 | |||
Teplice nad Metují | 7.27 | 7.34 | |||
Dědov | 7.38 | 7.38 | |||
Česká Metuje | 7.40 | 7.41 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 7.44 | 7.44 | |||
Police nad Metují | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Hronov zastávka | 7.52 | 7.53 | |||
Hronov | 7.56 | 8.00 | 2 | ||
Velké Poříčí | 8.01 | 8.02 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 8.05 | 8.05 | |||
Náchod-Běloves | 8.07 | 8.08 | |||
Náchod | 8.11 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci