Sp 1745 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 6.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | x | 6.07 | 6.07 | ||
Hynčice | x | 6.11 | 6.11 | ||
Ruprechtice | x | 6.14 | 6.14 | ||
Meziměstí | 6.17 | 6.19 | |||
Teplice nad Metují | 6.28 | 6.30 | |||
Česká Metuje | x | 6.36 | 6.36 | ||
Žďár nad Metují | x | 6.39 | 6.39 | ||
Police nad Metují | 6.43 | 6.43 | 2 | ||
Hronov zastávka | x | 6.47 | 6.47 | ||
Hronov | 6.49 | 6.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | x | 6.53 | 6.53 | ||
Náchod | 6.59 | 7.01 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 7.03 | 7.04 | |||
Václavice | 7.09 | 7.12 | 3 | ||
Starkoč | 7.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci