Os 5102 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 6.43 | 2 | |||
Bolehošť | 6.50 | 6.55 | 3 | ||
Očelice | 6.58 | 6.58 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.03 | 7.04 | 2 | ||
Pohoří | 7.06 | 7.06 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 7.10 | 7.10 | |||
Bohuslavice nad Metují | 7.14 | 7.14 | 1 | ||
Černčice | 7.16 | 7.17 | |||
Nové Město nad Metují | 7.21 | 7.22 | 1 | ||
Václavice | 7.30 | 7.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 7.37 | 7.37 | |||
Náchod | 7.40 | 7.47 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | x | 7.50 | 7.50 | ||
Náchod-Malé Poříčí | x | 7.52 | 7.52 | ||
Velké Poříčí | x | 7.55 | 7.55 | ||
Hronov | 7.58 | 8.01 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 8.04 | 8.04 | ||
Police nad Metují | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Žďár nad Metují | x | 8.12 | 8.12 | ||
Česká Metuje | x | 8.16 | 8.16 | ||
Dědov | x | 8.18 | 8.18 | ||
Teplice nad Metují | 8.23 | 8.30 | |||
Bohdašín | x | 8.33 | 8.33 | ||
Březová u Broumova | x | 8.36 | 8.36 | ||
Meziměstí | 8.41 | 8.44 | |||
Ruprechtice | x | 8.46 | 8.46 | ||
Hynčice | x | 8.49 | 8.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 8.53 | 8.53 | ||
Broumov | 8.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci