Os 5107 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 19.21 | 2/4 | |||
Náchod zastávka | 19.23 | 19.24 | |||
Václavice | 19.29 | 19.33 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 19.38 | 19.43 | 1 | ||
Černčice | x | 19.47 | 19.47 | ||
Bohuslavice nad Metují | 19.49 | 19.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 19.53 | 19.53 | ||
Pohoří | x | 19.57 | 19.57 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 19.59 | 20.00 | 3 | ||
Očelice | x | 20.05 | 20.05 | ||
Bolehošť | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 20.17 | 20.34 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | x | 20.38 | 20.38 | ||
Borohrádek | 20.40 | 20.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Plchůvky | x | 20.49 | 20.49 | ||
Újezd u Chocně | 20.51 | 20.52 | 3 | ||
Choceň | 20.58 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci