Sp 1845 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Meziměstí | 15.17 | ||||
Březová u Broumova | 15.20 | 15.21 | |||
Bohdašín | 15.23 | 15.23 | |||
Teplice nad Metují | 15.27 | 15.34 | |||
Dědov | 15.38 | 15.38 | |||
Česká Metuje | 15.40 | 15.41 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 15.44 | 15.44 | |||
Police nad Metují | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Hronov zastávka | 15.52 | 15.53 | |||
Hronov | 15.56 | 16.05 | 2 | ||
Velké Poříčí | 16.07 | 16.07 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 16.10 | 16.11 | |||
Náchod-Běloves | 16.13 | 16.13 | |||
Náchod | 16.16 | 16.21 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 16.23 | 16.24 | |||
Václavice | 16.29 | 16.32 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 16.37 | 16.38 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 16.47 | 16.48 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 17.01 | 17.02 | 2 | ||
Borohrádek | 17.08 | 17.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 17.13 | 17.14 | 2 | ||
Plchůvky | 17.17 | 17.18 | |||
Choceň | 17.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci