Sp 1743 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 5.01 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | x | 5.06 | 5.06 | ||
Hynčice | x | 5.10 | 5.10 | ||
Ruprechtice | x | 5.13 | 5.13 | ||
Meziměstí | 5.16 | 5.19 | |||
Teplice nad Metují | 5.28 | 5.30 | |||
Žďár nad Metují | x | 5.38 | 5.38 | ||
Police nad Metují | 5.41 | 5.42 | 2 | ||
Hronov zastávka | x | 5.46 | 5.46 | ||
Hronov | 5.49 | 5.52 | 1 | ||
Velké Poříčí | x | 5.54 | 5.54 | ||
Náchod | 6.01 | 6.03 | 2/2 | ||
Náchod zastávka | 6.05 | 6.06 | |||
Václavice | 6.11 | 6.13 | 3 | ||
Starkoč | 6.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2011 platí od 12.12.2010 do 10.12.2011.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci