Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:50 | 4:50 | 5130 | Letohrad (4:26) | Hronov (6:31) | - / 3 |
4:45 | 4:52 | 15241 | Doudleby nad Orlicí (4:37) | Letohrad (5:23) | - / 2 |
6:00 | 6:01 | R 752 | Letohrad (5:36) | Praha-Smíchov (9:12) | - / 2 |
6:28 | 6:28 | 15200 | Letohrad (6:00) | Týniště nad Orlicí (6:58) | - / 3 |
6:22 | 6:30 | 15243 | Doudleby nad Orlicí (6:14) | Letohrad (6:57) | - / 2 |
7:36 | 7:37 | 15202 | Letohrad (7:08) | Týniště nad Orlicí (8:08) | - / 2 |
8:03 | 8:03 | 15245 | Rokytnice v Orlických horách (7:00) | Letohrad (8:35) | - / 2 |
8:22 | 8:23 | 15240 | Letohrad (7:57) | Rokytnice v Orlických horách (9:40) | - / 2 |
9:08 | 9:09 | 1953 | Hradec Králové hlavní nádraží (8:04) | Letohrad (9:37) | - / 2 |
9:26 | 9:26 | 15204 | Letohrad (8:51) | Týniště nad Orlicí (9:58) | - / 2 |
9:51 | 9:52 | R 757 | Plzeň hlavní nádraží (5:10) | Jeseník (12:44) | - / 2 |
10:37 | 10:37 | 15201 | Týniště nad Orlicí (10:04) | Letohrad (11:09) | - / 2 |
11:13 | 11:14 | R 754 | Letohrad (10:48) | Praha hlavní nádraží (13:57) | - / 2 |
12:28 | 12:29 | 15242 | Letohrad (12:03) | Doudleby nad Orlicí (12:37) | - / 3 |
12:24 | 12:31 | 15247 | Doudleby nad Orlicí (12:17) | Letohrad (12:56) | - / 3 |
13:41 | 13:41 | 15249 | Doudleby nad Orlicí (13:33) | Letohrad (14:20) | - / 2 |
14:00 | 14:00 | 1954 | Letohrad (13:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (14:53) | - / 2 |
14:28 | 14:28 | 15244 | Letohrad (13:59) | Doudleby nad Orlicí (14:36) | - / 2 |
14:55 | 14:56 | R 1456 | Letohrad (14:31) | Hradec Králové hlavní nádraží (15:50) | - / 2 |
15:07 | 15:08 | R 753 | Praha-Smíchov (11:53) | Letohrad (15:32) | - / 2 |
15:24 | 15:25 | 15206 | Letohrad (14:51) | Týniště nad Orlicí (15:54) | - / 2 |
16:02 | 16:02 | R 756 | Jeseník (13:14) | Plzeň hlavní nádraží (21:00) | - / 2 |
16:20 | 16:21 | 15203 | Týniště nad Orlicí (15:30) | Letohrad (16:56) | - / 2 |
17:02 | 17:03 | 5134 | Letohrad (16:34) | Náchod (18:38) | - / 2 |
17:29 | 17:30 | 15205 | Týniště nad Orlicí (16:52) | Letohrad (17:59) | - / 2 |
18:04 | 18:05 | R 755 | Praha hlavní nádraží (15:10) | Letohrad (18:33) | - / 2 |
18:09 | 18:09 | 15208 | Letohrad (17:38) | Týniště nad Orlicí (18:38) | - / 2 |
19:02 | 19:03 | 15246 | Letohrad (18:35) | Doudleby nad Orlicí (19:10) | - / 2 |
19:07 | 19:08 | R 1458 | Letohrad (18:43) | Praha hlavní nádraží (22:01) | - / 2 |
19:21 | 19:22 | 1955 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:19) | Letohrad (19:49) | - / 2 |
20:11 | 20:12 | 15207 | Týniště nad Orlicí (19:43) | Letohrad (20:40) | - / 2 |
21:07 | 21:08 | 15210 | Letohrad (20:43) | Týniště nad Orlicí (21:37) | - / 2 |
22:18 | 22:18 | 15209 | Týniště nad Orlicí (21:44) | Letohrad (22:45) | - / 2 |
22:53 | 22:53 | 20036 | Králíky (21:08) | Doudleby nad Orlicí (23:00) | - / 2 |