..: Třebušice - Příjezdy a odjezdy vlaků 2015 :..

Třebušice Informace o stanici

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do staniceNást./Kol.Poznámky
5:36  5:37    Sp 1692   Ústí nad Labem hl.n. (4.42) Chomutov (5.53)  1 13
5:49  5:50     6801   Kadaň-Prunéřov (5.16) Děčín hl.n. (7.24)  1 14
6:06  6:07     7002   Ústí nad Labem hl.n. (4.58) Cheb (8.25)  1 15
6:40  6:41    Sp 1693   Chomutov (6.25) Ústí nad Labem hl.n. (7.33)  1 13
6:52  6:52     6825   Chomutov (6.38) Děčín hl.n. (8.24)  1 16
7:04  7:04     6800   Děčín hl.n. (5.30) Kadaň-Prunéřov (7.31)    17
7:42  7:43     7001   Cheb (5.17) Most (7.49)  1 18
13:04  13:05     6806   Děčín hl.n. (11.30) Kadaň-Prunéřov (13.32)  1 17
13:42  13:43     7007   Mariánské Lázně (10.40) Most (13.49)  1 19
14:14  14:14     7056   Most (14.08) Klášterec nad Ohří (14.54)  1
14:49  14:50     6809   Kadaň-Prunéřov (14.24) Děčín hl.n. (16.24)  1 20
15:04  15:05     6808   Děčín hl.n. (13.30) Kadaň-Prunéřov (15.32)  1 17
17:42  17:43     7063   Klášterec nad Ohří (17.06) Most (17.49)  1
18:14  18:14     7006   Most (18.08) Cheb (20.45)  1 21
21:02  21:03     6834   Děčín hl.n. (19.30) Chomutov (21.18)  1 22
21:42  21:42     6865   Chomutov (21.25) Most (21.48)    13
22:16  22:17     6814   Děčín hl.n. (20.39) Kadaň-Prunéřov (22.42)  1 23
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.
13 jede v (W);
14 (K); Kadaň-Prunéřov-Most jede v (W);
15 (K); Ústí nad Labem hl.n.-Chomutov nejede 25.XII., 1.I.;
16 (K); Chomutov-Most jede v (E) a (X);
17 (K); Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v (W);
18 Cheb-Karlovy Vary jede v (E) a (X), nejede 25.XII., 1.I.; Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v (E) a (X);
19 Mariánské Lázně-Klášterec nad Ohří jede v (W);
20 (K); Kadaň-Prunéřov-Chomutov jede v (W);
21 Chomutov-Karlovy Vary jede v (E) a (X); Karlovy Vary-Cheb jede v (E) a (X), nejede 24.XII.;
22 Most-Chomutov jede v (W);
23 Most-Kadaň-Prunéřov jede v (W);

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster